Danas je Pet Apr 19, 2024 5:25 pm

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 403 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 8 9 10 11 12 Elipsa 41 Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Dozvole 2017
PostPoslato: Uto Jan 03, 2017 10:03 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Sep 17, 2010 9:48 pm
Postovi: 710
Lokacija: Kraljevo
Germina napisao:
Zadnja dva dana ribocuvari na Ibru i Z. Moravi bas teraju kolege da ''navale'' sa kupovinom dozvola za 2017. god. i uveliko pisu prijave svima koji nisu stigli da ih izvade ''na vreme''....a na virovima gde se grabuljao som tokom kasne jeseni nigde ih nije bilo da obavljaju svoju duznost koja se svodi na maltretiranje pionira, penzionera i kolega koji zbog teske materijalne situacije ne mogu bas preko noci da iskesiraju novce za dozvolu :cry:


Ovde su skobaljasi i sarandzije privilegovana klasa.
Nas varalicare bi najradije sutnuli u d..e.
Mnogo manje im novca donosimo od ove dve skupine i stalno se nesto bunimo.
Svake zime traje redovno praznjenje zimovnika od odredjene kolicine skobalja .
To se zna i manje vise se tolerise.
Mnogi se hvale kako za par dana otplate dozvolu.
Na kraju se sve vrti oko para.
Skobaljasi su kod nas najrevnosniji kupci dozvola.


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2017
PostPoslato: Uto Jan 03, 2017 10:20 am 
OffLine

Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 5:38 pm
Postovi: 1408
Lokacija: Mataruge
Sreca u nesreci je sto je skobalj u pitanju. Tolstolobik Ibra.

Aqua

_________________
Мепс ол д веј.


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2017
PostPoslato: Uto Jan 03, 2017 1:04 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Jan 02, 2009 12:21 am
Postovi: 2627
za "rezervat prirode" Gornje Podunavlje je 4000.


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2017
PostPoslato: Sre Jan 04, 2017 1:03 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Jun 03, 2009 12:30 am
Postovi: 2020
Lokacija: Beograd - Bački Brestovac
^
I jel ih vec ima u "Bucovu" za kupiti?


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2017
PostPoslato: Sre Jan 04, 2017 2:19 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Jan 02, 2009 12:21 am
Postovi: 2627
Ne znam, mislim da nece skoro biti u prodaji.


Vrh
   
 
PostPoslato: Pet Feb 03, 2017 5:16 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 26, 2013 4:23 pm
Postovi: 32
Da li je iko upucen, sta se desava sa tim ?
Kakva je ovo prodaja dozvola odvojeno za podrucje Beograda , Novog Sada itd ?
Zasto je iz zakona izbaceno obavezno posedovanje clanske karte , kao uslov za dozvolu,
a retke ribolovacke prodavnice koje ove godine prodaju dozvole ipak traze 6300din. - cenu u koju je uracunata i clanska karta ?
Zasto ,,Carpologija" i ,,onajčijeseimeovdenepominje" nemaju, i nece ni imati dozvole za ovu godinu ?
Nesto se tu muti, nesto se kuva ... ja ne znam tacno sta, pa molim da neko ko je bolje upucen iznese svoja saznanja, mnoge interesuje ...


Vrh
   
 
PostPoslato: Pet Feb 03, 2017 11:06 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Sep 16, 2011 8:12 pm
Postovi: 1028
Izgleda da je nije ni on kupovao odavno posto se pita kad je i zasto izbacena clanska karta.


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Feb 04, 2017 12:24 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 26, 2013 4:23 pm
Postovi: 32
Nisam nesto posebno vest oko ovih foruma itd, tako da moje izvinjenje sto nisam video da vec ima tema ...
Pre svega, to da li je ja kupujem ili ne, je, pre svega moja stvar ... iskljucivo moja !
A kupujem je, inace sigurno ne bih ni poveo temu sa ovim nazivom, vec neku ,,gde se moze bez dozvole" , ,,gde ne dolaze ribocuvari" ili sta vec bi moglo nekome takvom da padne na pamet ... i postujem vodu za razliku od mnogih sto su samo na forumu sportski ribolovci, ali necemo sad o tome, to nekom drugom prilikom...
Ne zelim da ulazim u neke rasprave ali vama, cedopn , moram da odgovorim, jer ste ne znam kako nasli za pravo sebi da me napadate bez ikakvog osnova ... jer moje pitanje nije bilo ,,zasto su izbacene clanske karte" nego zasto prodavnice koje se bave prodajom dozvola u Beogradu zahtevaju da se uz dozvolu kupi i ona,iako je jasno propisano, da nije obavezna ? Ne bih da im stvaram bilo kakvu reklamu i da pisem o kojoj se tacno radi, ali nije mi jasno, ko se tu pita, zakon ili prodavnice riboovacke opreme ?


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Feb 04, 2017 12:53 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Jun 21, 2007 10:14 pm
Postovi: 1457
zaista je "gde? sta? kako?"

koliko sam ja pohvatao das 6-7000 za dozvolu i onda za svakih 20 kilometara doplacujes po 2-4000, mozda misle da zelis ceo zivot da pecas na 20km a ne danas ovde, sutra onde, ne znam kad je sve ovo postalo normalno

a ova dnevna od 1000 dinara jeftinije u pozoriste nego na pecanje

visednevna od 2000 dinara ne znam za koliko dana je

tu sam negde odustao od daljeg tumacenja


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Feb 04, 2017 1:38 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Feb 06, 2008 11:49 pm
Postovi: 182
Lokacija: Novi Sad
NemanjaK93 napisao:
Nisam nesto posebno vest oko ovih foruma itd, tako da moje izvinjenje sto nisam video da vec ima tema ...
Pre svega, to da li je ja kupujem ili ne, je, pre svega moja stvar ... iskljucivo moja !
A kupujem je, inace sigurno ne bih ni poveo temu sa ovim nazivom, vec neku ,,gde se moze bez dozvole" , ,,gde ne dolaze ribocuvari" ili sta vec bi moglo nekome takvom da padne na pamet ... i postujem vodu za razliku od mnogih sto su samo na forumu sportski ribolovci, ali necemo sad o tome, to nekom drugom prilikom...
Ne zelim da ulazim u neke rasprave ali vama, cedopn , moram da odgovorim, jer ste ne znam kako nasli za pravo sebi da me napadate bez ikakvog osnova ... jer moje pitanje nije bilo ,,zasto su izbacene clanske karte" nego zasto prodavnice koje se bave prodajom dozvola u Beogradu zahtevaju da se uz dozvolu kupi i ona,iako je jasno propisano, da nije obavezna ? Ne bih da im stvaram bilo kakvu reklamu i da pisem o kojoj se tacno radi, ali nije mi jasno, ko se tu pita, zakon ili prodavnice riboovacke opreme ?

to je zackoljica koju udruzenja zloupotrebljavaju,uslovljavaju kupovinu dozvole uz clanarinu.pravo pitanje bi onda trebalo glasiti "gde se moze kupiti godisnja dozvola bez clanarine"? a koliko je meni poznato,to se moze kupiti kod korisnika doticne ribolovne vode.


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 403 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 8 9 10 11 12 Elipsa 41 Sledeća

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 50 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs