Danas je Čet Apr 18, 2024 5:54 am

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 146 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 Elipsa 15 Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sre Dec 01, 2010 4:24 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Okt 26, 2009 6:31 pm
Postovi: 1157
Lokacija: Novi Sad,kej Danube river
pojavljivali se pocetkom god.(da te upisu i zaprete kaznom od 20 000din,ako ne kupis dozvolu za 10 dana,ide prijava!)april,maj.posle toga im se gubi svaki trag...
p.s.u aprilu ganjam soma,intezivno na keju.pa su me upisali evo trecu god.pa je onda i kupim..
p.s.2-kada bih mogao da se ustekam negde na soma u aprilu,a da nije kej,(tesko,posto ga ima na keju u tom periodu),nema sanse da bih kupio dozvolu.posto nista nerade po pitanju cuvanju voda.i jos mi vuku mrezu uz obalu,eejjjjjjjjjjjj.o grabuljanju da nepricam,u mrestu smudja i van mresta...
nebi trebalo niko da kupi dozvolu,dok se nezavede red....

_________________
majstor-mehanicus


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Dec 25, 2010 7:22 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 2:41 pm
Postovi: 5194
Lokacija: Beograd-Donji Milanovac
čuo sam da će od sledeće godine da povećaju dozvole za pecanje iz čamca
e sad koji delovi Dunava, to još ne znam, ali za NP Đerdap, koliko sam čuo 20000 dina.

_________________
Bistro


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Dec 25, 2010 8:02 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Maj 16, 2009 10:11 pm
Postovi: 34
lovočuvar, šta to beše?????? :lol:


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Dec 25, 2010 8:44 pm 
OffLine
povratnik

Pridružio se: Čet Nov 25, 2010 5:07 pm
Postovi: 62
standardno kod nas u NS-u stoka dolazi u prvih mesec dana kad treba da preplase ljude i otmu pare i pribor a posle ih nema a po vodi divlja i senluci i kurta i murta ,25 god imama dozvolu a sledece godine nema od mene ni dinara za govnare !!!!!!kraj od sledece pa na dalje ne vadim bojkotujem ,sto i vama preporucujem :|.......pa nek dodju da traze jedva cekam :lol:


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Ned Dec 26, 2010 1:16 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 1:27 pm
Postovi: 584
Lokacija: Zemun
I ove godine sam pecao bez dozvole i nije mi zafalila nijednom. Sigurno preko 200 izlazaka, uglavnom na Dunav. Glasao sam za bojkot kad god se o tome govorilo. Ipak, sačekaću da vidim kako će se ove godine stvari odvijati, možda i kupim dozvolu.

_________________
Budala, kupio dozvolu.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Ned Dec 26, 2010 1:33 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Okt 26, 2009 6:31 pm
Postovi: 1157
Lokacija: Novi Sad,kej Danube river
ako zabrane mrezarenje u gradskoj zoni novog sada za 2011g.kupicu dozvolu.u suprotnom nema sanse da je kupim.pecam na keju u aprilu,ganjam brku na jigove 30-40g na 30+m od obale,kad idu 2. camca vuku mrezu.jedan vice"da vidimo jel tu ima ribe,i ladno procesljaju moju zonu! :shock: oni odose a ja osto da bacam tu gde je prosla mreza.naravno da nisam imao ni udarca ribe,a ni kamena.dno kao tepsija...

_________________
majstor-mehanicus


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sre Jan 05, 2011 10:09 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 15, 2007 2:57 am
Postovi: 654
Lokacija: novi sad
:evil:
Jel cuo neko nesto da se na Tisi sa jedinstvenom dozvolom
sme uloviti samo do 1 kg. ribe a za vise se placa doplatna >
Dnevna od 800 din. za 2011 g.

_________________
sto mos danas ostavi za"sutra"


http://sites.google.com/site/smukimrdalice/


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sre Jan 05, 2011 10:44 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Jul 12, 2010 10:34 pm
Postovi: 725
Lokacija: novi sad
djurkic ljubisa napisao:
ako zabrane mrezarenje u gradskoj zoni novog sada za 2011g.kupicu dozvolu.u suprotnom nema sanse da je kupim.pecam na keju u aprilu,ganjam brku na jigove 30-40g na 30+m od obale,kad idu 2. camca vuku mrezu.jedan vice"da vidimo jel tu ima ribe,i ladno procesljaju moju zonu! :shock: oni odose a ja osto da bacam tu gde je prosla mreza.naravno da nisam imao ni udarca ribe,a ni kamena.dno kao tepsija...

necu ni ja da kupim zbog toga, a sta cemo ako nas uhvate cuvari? ja necu da se svadjam i prepucavam sa njima , a ni pribor im nedam.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sre Jan 05, 2011 11:07 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Okt 26, 2009 6:31 pm
Postovi: 1157
Lokacija: Novi Sad,kej Danube river
kazes im:"maaarrss od mene,lopovi jedni-nemoj da me nerviras breee...."sad ce bit sta nije bilo! :evil: :evil: :evil:

_________________
majstor-mehanicus


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Čet Jan 06, 2011 8:27 am 
OffLine

Pridružio se: Sre Nov 18, 2009 6:13 pm
Postovi: 2028
Lokacija: novi bečej-novi sad
rsv i ove godine želi da stvori monopol sa prodajom dozvola time što je propisao da ko ne kupi od njega dozvolu za pecanje i ko ne kupi doplatnu dozvolu ne može da peca iz čamca i može da nosi samo kolu ribe. opravdanje nalazi u tome što kao na tisu dolaze da pecaju mnogi ribolovci iz srbije i na taj način je napadnuta reka i sa tise se odnosi jako mnogo ribe i na ovaj način se želi to sprečiti. ovo je zvaničan odgovor koji sam ja dobio u jednom telefonskom razgovoru sa čovekom koji radi poslove vezane za kategorizaciju u Pokrajinskom sekretarijatu i taj čovek mi je rekao da dule jovanović ima svako pravo da to uradi, a opet pre toga sam pričao sa drugim čovekom iz isto sekretarija koji mi kaže da on to ne može da uradi. e sada kome verovati. a mi treba da prodamo dozvole našim ribolovcima i sada ne znamo šta da radimo, pošto ako uzmemo dozvole od drugih upravljača tiski ribočuvari ima da linčuju te ribolovce, a to sve po direktivi duleta jovanovića.
a cela ova priča se svodi na to ko će prodati više dozvola. ostali upravljači daju provizuju udruženjima za prodatu dozvolu i po 900 dinara i logično je da svi hoće da uzmu dozvole od tih upravljača, i tu se rsv uplašio da ostane bez značajnih novčanih sredstava, pa na ovaj način pokušava da ucenjuje ribolovačka udruženja koja gravitiraju tisi. a provizija od rsv je manja od 400 dinara po prodatoj dozvoli. prošle godine bečejci su prodavali dozvole od drugih upravljača i uzeli lepe pare a niko im ništa nije rekao.
a ovo sve ne može da se radi dok se ne izvrši kategorizacija reke tise. a isti ti ljudi iz sekretarijata su me obavestili da kategorizacija tise još nije završena.

_________________
bolje ispasti budala nego iz aviona


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 146 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 Elipsa 15 Sledeća

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs