Danas je Uto Mar 19, 2024 3:52 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 146 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 8 9 10 11 12 Elipsa 15 Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 9:45 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Jul 28, 2007 3:21 am
Postovi: 4605
Lokacija: Tisa
Tvoje resenje je znaci da mi svi stavljamo glavu u torbu, prljamo ruke i radimo posao za koji su oni sasvim fino placeni iz nasih dzepova?

_________________
You get one life.
Fish it well.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 9:47 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 23, 2007 9:41 pm
Postovi: 8277
Lokacija: Novi Sad
Ne, napisah i da bih zvao dotične da rade svoj posao. Ali - što im ne bi i pomogli ako možemo... :wink:

p.s. Kako su plaćeni ako nismo kupili dozvole? :D


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 9:50 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Jul 28, 2007 3:21 am
Postovi: 4605
Lokacija: Tisa
Pa i sam si svedok da takav model funkcionisanja vodi u propast nasih voda, ako ovo sadasnje stanje vec nije propast.
Pa to bih i voleo da postignemo, da ne budu placeni i da onda shvate da taj nerad vise nije odrziv.

_________________
You get one life.
Fish it well.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 9:52 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 23, 2007 9:41 pm
Postovi: 8277
Lokacija: Novi Sad
Propast je jer nema nikakve kontrole nad radom korisnika područja. Propast je jer dobijaju lovu na gomilu na početku godine pa im se zato i ne radi ništa dalje... Propast je... Ma, sve gola propast. A meni se ipak peca... :roll:


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 9:56 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Jul 28, 2007 3:21 am
Postovi: 4605
Lokacija: Tisa
Treba posmatrati malo siru sliku i na duze staze, niko ne bi umro bez pecanja ako bi se suzdrzali do juna recimo, pre bi oni pomrli bez njihovih debelih nezasluzenih plata. :wink:

_________________
You get one life.
Fish it well.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 10:00 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 23, 2007 9:41 pm
Postovi: 8277
Lokacija: Novi Sad
Pa ja je pre juna verovatno i neću kupiti (tada mi kreće sezona na bassa)... A pecaću sigurno koji put... :D :wink:


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 10:02 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Jul 28, 2007 3:21 am
Postovi: 4605
Lokacija: Tisa
Odlicno, sto vise takvih to bolje! :wink:

_________________
You get one life.
Fish it well.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 10:02 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Mar 17, 2009 10:23 am
Postovi: 51
Što se tiče ove gomile para Saša je potpuno u pravu.Ove godine na primer na Drini biće nekoliko zona i za svaku od njih trebaće od 4 do 5 hiljada dinara.Što znači ako kupite jednu dozvolu ona važi za tu zonu ,ako želite u drugu doplata je 5 hiljada ili 4 zavisi sve gd ehoćete da pecate.Na pojedinim salmonidnim vodama cena godišnjih dozvola premašivaće i 10 000 dinara.A ako stvarno još i poželite nešto da upecate onda zapalite i na neku od komercijalnih voda gde naravno ne važi nijedna dozvola sem lokalne dnevne.Ko ima pare pecaće ko nema ... Još nama iz Kruševca do Drine treba i malo benzina ,a i on je zadnje vreme "džabaka" što je olakšavajuća okolnost pogotovo što je odličnog kvaliteta.Pošto će se možda desiti da će mali broj ljudi moći da peca i onda će se riblji fond sam od sebe oporaviti.Ako ništa ima da idem na moju Moravu i da meditiram ko Sidarta .


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 10:04 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 06, 2007 2:22 pm
Postovi: 1497
Lokacija: Kragujevac - srce Srbije
Sagledaj to ovako - ne kupiš dozvolu :arrow: oni nemaju plate, oni nemaju plate :arrow: oni ne rade, oni ne rade :arrow: ribokradice ne samo da kradu ribu nego će i svu vodu da popiju ako treba! Ovako bar negde rade ....... loše, ali bar neki rade.

_________________
Kažeš da voliš svoju decu, a vidi šta im ostavljaš - mrtva priroda, slika našeg vremena


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Sub Jan 15, 2011 10:09 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Jul 28, 2007 3:21 am
Postovi: 4605
Lokacija: Tisa
A po toj logici, u posto su sve ove godine imali plate stanje bi trebalo da je super, sta cemo sa scenarijem kad oni primaju plate a ribokradice ipak haraju?
Po nekad i pozelim da pokradu svu ribu, okrenu se nekim drugim prihodima i sve krene iz pocetka. Nekad moras dotaci dno da bi krenuo da se uzdizes opet, za nas narod je to izgleda pravilo.

_________________
You get one life.
Fish it well.


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 146 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 8 9 10 11 12 Elipsa 15 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs