Danas je Pet Apr 19, 2024 3:33 am

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 146 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 6 Elipsa 15 Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Ned Jan 09, 2011 9:44 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 10:44 pm
Postovi: 228
Lokacija: Šumadija brale i to Kragujevac
U ovoj drzavi sve je trulo,dzaba mi sve to pisemo,situacija se sigurno nece promeniti na bolje.Takav nam je mentalitet.Zajeban smo narod :lol:


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Ned Jan 09, 2011 6:12 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13351
Lokacija: Sombor....
Uz takav stav sigurno nece.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Ned Jan 09, 2011 6:26 pm 
OffLine
povratnik

Pridružio se: Čet Nov 25, 2010 5:07 pm
Postovi: 62
stav mu nije neki al je covek u pravu :P :P :P :P :P ...jedino sto se ne slazem je da ne vredi pisati i boriti se .............to nikAKO


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Ned Jan 09, 2011 9:44 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Feb 18, 2010 1:29 am
Postovi: 435
Lokacija: Beograd
Ove godine nisam mogao zbog obaveza da izadjem na vodu vise od 30 puta a uredno sam kupio dozvolu. Kupicu i ove godine makar ponovo izasao toliko puta. Moram da pohvalim službu kod Opova na Tamišu jer su me svaki put legitimisali kada sam se tamo pojavio. Još bolja je služba na Deliblatskom jezeru jer su me u jednom danu cimali 3x različiti čuvari. Na ostalim mestima nisam ni video nekog ko liči na rendžera. :evil:

_________________
www.savacentar.net


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Ned Jan 09, 2011 10:58 pm 
OffLine
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Jun 29, 2006 11:07 pm
Postovi: 1422
Saša napisao:
Bojkot se ne organizuje po forumima, već na nivou udruženja ili tačnije - saveza sportskih ribolovaca. Jedino takve organizacije mogu da okupe "kritičnu masu" koja nešto može da promeni. No, kako njih zainteresovati i aktivirati za tako nešto, to je već drugi problem... :roll: :roll:

slažem se u potpunosti. zato mi iz sombora i planiramo da to uradimo, konkretno zbog idiotske zabrane korišćenja čamaca u vreme mresta ribe. medjutim smatram da bi trebalo iskoristiti snagu "našeg" foruma i ujediniti ljude na čitavom području srbije(jedinstvena dozvola) , a iskoristiti predizbornu godinu. ribolovačka stranka je najjača!!!!

_________________
posteno na vodi i bistro


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Ned Jan 09, 2011 11:17 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Feb 12, 2009 9:18 pm
Postovi: 529
upravu je ovaj iz celareva,vise NIKAD NE KUPUJEM DOZVOLU,za 12 godina 2 kontrole a ribari vuku mreze dan noc mogu da me ubiju ali dozvolu ne vadim dok sam ziv.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 2:44 pm 
OffLine
povratnik

Pridružio se: Čet Nov 25, 2010 5:07 pm
Postovi: 62
dominius napisao:
Ove godine nisam mogao zbog obaveza da izadjem na vodu vise od 30 puta a uredno sam kupio dozvolu. Kupicu i ove godine makar ponovo izasao toliko puta. Moram da pohvalim službu kod Opova na Tamišu jer su me svaki put legitimisali kada sam se tamo pojavio. Još bolja je služba na Deliblatskom jezeru jer su me u jednom danu cimali 3x različiti čuvari. Na ostalim mestima nisam ni video nekog ko liči na rendžera. :evil:

da je tako i u Novom Sadu kupiuo bi i ja a ovako NE PADA MI NA PAMET!!!!!!!!!inace unazad sam kupovao 20god dozvolu svake godine ,nekada sam imao i po 3!


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 2:46 pm 
OffLine
povratnik

Pridružio se: Čet Nov 25, 2010 5:07 pm
Postovi: 62
somborski lala napisao:
Saša napisao:
Bojkot se ne organizuje po forumima, već na nivou udruženja ili tačnije - saveza sportskih ribolovaca. Jedino takve organizacije mogu da okupe "kritičnu masu" koja nešto može da promeni. No, kako njih zainteresovati i aktivirati za tako nešto, to je već drugi problem... :roll: :roll:

slažem se u potpunosti. zato mi iz sombora i planiramo da to uradimo, konkretno zbog idiotske zabrane korišćenja čamaca u vreme mresta ribe. medjutim smatram da bi trebalo iskoristiti snagu "našeg" foruma i ujediniti ljude na čitavom području srbije(jedinstvena dozvola) , a iskoristiti predizbornu godinu. ribolovačka stranka je najjača!!!!

ti si izgleda u sukobu misljenja sam sa sobom ........ :P ......


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 3:11 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 23, 2007 9:41 pm
Postovi: 8277
Lokacija: Novi Sad
Nisi ga razumeo. Da se nas stotinak ovde sa foruma dogovori da bojkutujemo kupovinu dozvola, ne bi postigli ništa - sem što bi "popili" prijave prvi put kad bi naišao neki kontrolor...

No, to nas ne sprečava da se dogovaramo kako da efikasnije "burgijamo" u tom pravcu (forumi su idealni za tako nešto), dakle da "lobiramo" gde možemo i stignemo...


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 3:55 pm 
OffLine
povratnik

Pridružio se: Čet Nov 25, 2010 5:07 pm
Postovi: 62
to je potpuno druga stvar ja mislim da se bune upravo dizu na ovakvim mestima ,odnosno pocetak bune jer je moguce i javiti i dopreti do ljudi kojima inace nisi u prilici da objasnis o kakvim se problemima radi .Obicno najveci glasnogovornici ne urade nista a ja na ovakvim stvarima radim vec jako dugo iako sam mlad .znam o cemu pisem i jedna ili 100 usranih prijava me u tome nece spreciti....ne znam cega se ljudi toliko boje da pokazu zube i kazu dosta vise .ako sam ne uradis nesto drugi se za tvoje dupe nece boriti to je sigurno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 146 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 6 Elipsa 15 Sledeća

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
cron
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs