Danas je Čet Mar 28, 2024 3:30 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 471 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 28 29 30 31 32 Elipsa 48 Sledeća

Hoćete li kupiti dozvolu ove godine?
Da 50%  50%  [ 2 ]
Ne 50%  50%  [ 2 ]
Ukupno glasova: 4
Autoru Poruka
PostPoslato: Sre Sep 07, 2022 11:24 am 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Apr 08, 2008 12:41 pm
Postovi: 5082
Lokacija: Београд
Nije poskupela dozvola iako je poskupela struja?! Šokiran sam :lol: :lol: :lol:

_________________
Због бурних историјских догађаја пао сам у нервну тензију,
молим надлежни орган да ми одобри одлазак у пензију...


"Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека."

"Ко сме, тај може, ко не зна за страх, тај иде напред!"


Vrh
   
PostPoslato: Sre Sep 07, 2022 1:28 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Maj 12, 2013 3:15 pm
Postovi: 2258
Lokacija: Aranđelovac
Struja nije problem, koliko je gorivo

Sent from my SM-G770F using Tapatalk


Vrh
   
PostPoslato: Sre Sep 07, 2022 3:47 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Jan 25, 2011 2:40 pm
Postovi: 164
Koliko vidim, za NP Djerdap je poskupela, sa 5000 na 6000, a verovatno zbog struje, koju pravi HE Djerdap 1 :-) Ne znam za ostala "zasticena podrucja"!!

Sent from my HRY-LX1 using Tapatalk


Vrh
   
PostPoslato: Sre Sep 07, 2022 4:16 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Avg 03, 2019 4:14 pm
Postovi: 366
Lokacija: Slavonija-OS
Decki ne znam kako je kod vas ali kod nas je totalno rasulo , imamo bezbroj ribickih drustava koji sisaju novac za riblovne dozvole ,a ne naprave ama bas nista sve sami uhljebi ( samo da je piti i zderati ) kada treba poribit ubacuju zarazenu ribu iz Madarske koja za 2 tjedna bude sva mrtva i jos zaraze ovu koja je bila unutra . (sramota)

Pokusamo se organizirati nas nekolicina da napravimo vodu ulovi i pusti za odredene grabezljive ribe , naravno odmah nas blokiraju na sve strane ti isti debeli uhljebi , i ne mozemo nista cak su nam i zabranili poribiti ribom (koju sami nabavimo) jezera koja su devastirana , pa moramo preko noci ubacivati ribu da niko nevidi (sramota ).

Kada sam opet trazio da se na sastanku ocita rezolucija za Ulovi i pusti vodu , odredeni su mi rekli idite pecati na drugu vodu . (Apsurdistan )

Osobno sam vadio 50m metara mreze iz jezera kojom gospodari drustvo iz kojeg je njihov clan ubacio tu istu mrezu i to u centru grada , da bi nakon vadenja mreze i dolaskom ribocuvara dosao debeli pijani predsjednik drustva i rekao ma bacite to natrag vodu .(Sramota ) .

Osobno sretnem dosta ljudi na vodi koji mi kazu da nece ni nemisle vaditi dozvolu zbog xxx slucajeva , mislim da bi se trebala tek kupovati dozvola kada nesto konkretno naprave ali ovako je to sve presmijesno.

Oprostite ako sam naveo neke stvari koje nemaju veze sa kupovinom dozvole ali eto morao sam . :D


Vrh
   
PostPoslato: Sre Sep 07, 2022 5:52 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Mar 23, 2009 10:37 am
Postovi: 656
Lokacija: Pančevo
Mnogo kasnite, kod nas je to bilo pre 15 godina. Sad više nema ribe pa se ni ne cimamo mnogo, pecamo kedere na nanodžig.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk


Vrh
   
PostPoslato: Sre Sep 07, 2022 6:24 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Jul 04, 2007 10:05 pm
Postovi: 2684
Lokacija: Bukin :) - NS
Mitsko bice zvano ribocuvar postoji samo u pricama nasih starih. Mislim da malo i izmisljaju!
Tako da, ne, ne uzimam.


Ozbiljno, rekao sam treba da naidjem na ribocuvare 3-4 puta u kratkom vremenskom periodu pa da razmislim o kupovini godisnje dozvole. Do sada, ne videh ih ni jednom u zadnjih 10+ godina. A pecam na mestima na kojima se maltene moze pecati iz auta!

_________________
i'm not locked in here with you..
you're locked in here with me!

“Fishing is for sport only. Fish meat is practically a vegetable.”

“Give a man a fish and feed him for a day. Don’t teach a man to fish…and feed yourself. He’s a grown man. And fishing’s not that hard.”


Vrh
   
PostPoslato: Sre Sep 07, 2022 8:05 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Mar 26, 2007 11:52 am
Postovi: 1153
Lokacija: Novi Sad, AP Vojvodina
Meni ove godine trazili na keju :lol:
Posle jedno petnaestak godina ih video,prekrstio se,gledali me belo... :lol:

_________________
High five with slimy palms.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Sep 07, 2022 8:11 pm 
OffLine

Pridružio se: Ned Nov 20, 2011 8:05 pm
Postovi: 1218
Lokacija: Beocin-Novi Sad
I ja ih jednom video na keju,došli u 21:10 da teraju sa vode,ljubazni i vešto izbegli temu grabuljaša i smuđa u lovostaju

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


Vrh
   
PostPoslato: Sre Sep 07, 2022 10:42 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Maj 06, 2016 8:24 pm
Postovi: 166
Ja ove godine definitivno ne vadim dozvolu,na jezero gde obično pecam nijednom nisam otišao ove godine zato što su ga prošle godine unakazali(ispustili totalno).Nakon toga se malo osvežilo a sada evo unazad tri nedelje opet rade na tome da ga presuše.Mislim, svestan sam da je struja problem,ali nemojte se molim vas nazivati nacionalnim parkom prve kategorije,pričati neke pričice za malu decu,pa se neki putnik avanturista zaputi na Staru planinu i Zavojsko jezero i više se nikada ne vrati.Posećujem jedno drugo malo jezero gde uredno platim dozvolu ali znam kad odem gde se nalazi voda a gde je obala.Usput,tu su zabranjena bilo kakva plovila,jako je čuvano i ima ribe.


Vrh
   
PostPoslato: Čet Sep 08, 2022 12:06 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Jul 08, 2010 9:15 pm
Postovi: 455
Lokacija: Београд
Ne 6000nego 66000 treba da košta, i ne jednu nego da tri komada kupujete...
A posle naravno da kukate kako su vode devastirane, i kako nema ribe!

Poslato sa ART-L29 pomoću Tapatoka


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 471 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 28 29 30 31 32 Elipsa 48 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs