Danas je Čet Mar 28, 2024 10:34 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 471 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 3 4 5 6 7 Elipsa 48 Sledeća

Hoćete li kupiti dozvolu ove godine?
Da 50%  50%  [ 2 ]
Ne 50%  50%  [ 2 ]
Ukupno glasova: 4
Autoru Poruka
PostPoslato: Pon Jan 17, 2011 9:31 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 1:27 pm
Postovi: 584
Lokacija: Zemun
....................

_________________
Budala, kupio dozvolu.


Poslednja izmena od jaksha u Pet Feb 10, 2012 4:34 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Vrh
   
PostPoslato: Pon Jan 17, 2011 9:38 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Nov 24, 2009 10:06 am
Postovi: 171
da sam u Srbiji ne bi kupio :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Pon Jan 17, 2011 9:45 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Feb 15, 2010 9:01 pm
Postovi: 315
privredog ribolova u RH ima i to dosta a što se tiče kvalitete voda dalo bi se razgovarat zapamtite uvijek je bolja ona druga obala a kad dođeš tamo , cijena ribolovne dozvole u osiječko baranjskoj županiji je sa desne strane rijeke drave je 450 kn a na lijevoj 500kn eto tako to rade slavonci i baranjci


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 8:14 am 
OffLine

Pridružio se: Ned Sep 20, 2009 4:03 pm
Postovi: 74
Lokacija: Beograd
Kupujem, naravno!


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 9:49 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Okt 06, 2007 10:13 am
Postovi: 1744
Lokacija: Subotica
Dozvolu sam kupio, od zadnjih para. Nemam moralnih motivacija, jer se u okolini mog grada moral i postenje ocitava u kvalitetu obliznjih voda....citaj Palic mirise na gofno. Sto su vec neki rekli uzeo sam je radi sopstvenog mira i spokoja na vodi, jer ne mogu dozvoliti posle prevaljenih kilometara i kilometara da vreme provedem raspravljajuci se sa nadleznima, niti da sve vreme strecam kada ih nema (nazalost to je cesci slucaj), da ne pricam o tome da za kaznu ne bih imao ni u snovima. Da li sa ovakvim pristupom potpomazem neodgovornu i nesposobnu garnituru polupismenih koji kroje sudbinu svega sto pliva? Da! Da li to radim sa suzama radosnicama u oku? Naravno da ne, ali dok se ne skupi kriticna masa ozbiljnih ribolovaca da se nesto iz korena promeni, nema mi druge! Gledam na to ovako, necu im dati priliku da me strpaju u isti kos sa onima koji masakriraju ribu na razne nacine bez trunke griznje savesti. U ovoj zemlji ravnica, brda, reka i jos sto cuda jedina vrsta koja iako nesposobna, prezivljava, zove se politicar. Trebalo bi ih proglasiti alohtonom vrstom, pa udri! Cisto da malo vide kako izgleda ova druga strana, posto su izgleda sportski ribolovci nepozeljni na ovim prostorima. Ode ja u OFF.....

_________________
Let them go, let them grow.....that's what bassfishing is all about!


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 11:39 am 
OffLine

Pridružio se: Sub Mar 21, 2009 10:09 pm
Postovi: 192
Kao sto rece Steva kupujem zbog pogranicne policije da ne bih imao problema s njima.Za naseg dicnog cuvara iz Voda Vojvodine bas me briga.Ionako nam ne trazi dozvole zbog nekih drugih stvari ... O njima necu ovde...

_________________
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010357684398


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 11:41 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 06, 2007 2:22 pm
Postovi: 1497
Lokacija: Kragujevac - srce Srbije
Kupiću, ali neću da ćutim. Svaki put kad mi budu došli nad glavu biće im mnogo neprijatno u najmanju ruku. Urlaću kao manijak! Prozivaću ih kad god stignem, mazaću ih na finjaka, uradiću im fotke krivolovaca, deliću im ih kao letke, ići ću za njima celom obalom i dobacivaću a neka me neko pipne! Biće dobacivke preko Morave.

_________________
Kažeš da voliš svoju decu, a vidi šta im ostavljaš - mrtva priroda, slika našeg vremena


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 1:27 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Mar 07, 2009 1:12 am
Postovi: 2271
Lokacija: Nish 43.318189,21.929591 :)
Auuu znas koliko ces da ih potreses ... Smatrace te samo jos jednim nadrkanim majmunom koji nema sta drugo da radi pa urla na sve sto mu pridje :)

_________________
Limit your kill, don't kill your limit !!!


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 1:30 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Okt 27, 2007 10:24 pm
Postovi: 151
Lokacija: Civitas Sancti Demetrii
Naravno da NE , razlog je taj sto mrezama i strujom ubise ribu a cuvara nigde ... :?

_________________
Civitas Sancti Demetrii


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 2:13 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Jul 28, 2007 3:21 am
Postovi: 4617
Lokacija: Tisa
lonewolf napisao:
...ali dok se ne skupi kriticna masa ozbiljnih ribolovaca da se nesto iz korena promeni, nema mi druge!.....

Kako ce se ikada skupiti neka kriticna masa kada svi pohrle u januaru po nove dozvole? Treba stvari posmatrati ovako: Sta nama treba sto oni mogu da nam daju? Cuvane vode! Sta njima treba sto mi imamo? Pare za dozvole! Na pocetku godine pare stoje kod nas, znaci mi smo musterije a oni su prodavci, a zna se da je musterija u pravu i da ce prodavac sve uciniti ne bi li robu prodao. Onog momenta kada mi pokupujemo dozvole pare su presle u njihove ruke i mi njih vise ne zanimamo jer vise nismo potencijalni kupci tako da gubi smisao onda da se zalimo i kukamo na uslugu koju smo od njih kupili. Svake godine uspevaju da vam prodaju macku u dzaku i nadamo se kako ove godine nekim cudom nece biti tako ali kako godina odmice postaje jasno da je macka koju smo kupili svake godine sve ofucanija.

_________________
You get one life.
Fish it well.


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 471 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 3 4 5 6 7 Elipsa 48 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs