Danas je Pet Apr 19, 2024 12:38 pm

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 476 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 4 5 6 7 8 Elipsa 48 Sledeća

Hoćete li kupiti dozvolu ove godine?
Da 50%  50%  [ 2 ]
Ne 50%  50%  [ 2 ]
Ukupno glasova: 4
Autoru Poruka
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 2:26 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 23, 2007 9:41 pm
Postovi: 8277
Lokacija: Novi Sad
Mislim da grešiš da svi baš u januaru pohrle po dozvole... Posmatraš to iz ugla varaličara (smuđaroša) koji u to doba najviše peca pa mu i treba odmah dozvola, no trebaš imati u vidu da većina drugih ribolovaca na pecanje kreće tek sredinom marta ili početkom aprila kada fino otopli i riba se aktivira, a mnogi krenu tek u maju. Korisnici to znaju i prodaja dozvola ide nekim određenim tempom maltene sve do polovine godine. Posle toga je retko ko i kupi jer računa da mu se ne isplati. Dakle, odložiti kupovinu u cilju bojkota do polovine godine baš i nema nekog prevelikog smisla obzirom na sve ovo, pogotovo ako im staviš na znanje da ćeš je na kraju ipak i kupiti (a u poslednjim postovima si baš to i uradio)... :)


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 2:39 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Maj 05, 2009 9:37 pm
Postovi: 243
Lokacija: Novi Sad
Ovo sto je Dule napisao je jednostavno SUŠTINA SVEGA,sve ostalo je obično ba....nje tobož moralista i legalista, i dogod su takvi u većini ova očajna situacija se neće ni za pedalj promeniti.
Dakle samo napred,kupujte dozvole naveliko ,jer bože moj onda možete da se naj...e mame nasim strasnim "čuvarima", znate to njih jako pogadja,bas kao i kad kurvu nazoveš kurvom :mrgreen:


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 2:41 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 9:45 pm
Postovi: 1395
Lokacija: Zemun
uzecu redovnu dozvolu, a od doplatnih cu platiti samo za drinu 1, za tisu budu li mi trazili dobice veslo u glavu jer ih 5 godina ni jedanput nisam video a mreza i bubnjeva koliko hoces. samo sam jesenas izbrojao 36 bubnjeva na prvih 6km tise...


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 3:08 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Jul 28, 2007 3:21 am
Postovi: 4626
Lokacija: Tisa
Sale, veruj da se vecina dozvola proda u januaru i februaru jer se onda kupuju na rate, znam i dok sam radio kod vas da su me svi kupci malte ne u februaru pitali gde mogu da kupe dozvole (valjda ste ih pre prodavali i vi). Dokle god mi neko ne predlozi neku bolju ideju smatracu da je organizovan bojkot jedini nacin da skrenemo njihovu paznju, sve se i onako vrti oko para a pare su nase!

_________________
You get one life.
Fish it well.


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 4:53 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Okt 06, 2007 10:13 am
Postovi: 1745
Lokacija: Subotica
Ccc sta ti je drzava pravedna.......da se medj` svojima osecam kao izdajnik, samo zato sto se trudim da ostanem posten! Kolege, usmerite svoj bes prema onima koji su to izazvali, bacamo na raznim vodama, ribocuvarska sluzba je generalno lose organizovana i zarazena virusom korupcije i mita (Zasto me to ne cudi?!), svako ima uvida u stanje gde izlazi na vodu. Bojkot bi mozda resio neke stvari, kazem mozda! Ali da se jednim uzarenim postom popali siroka masa............doba tih revolucija su prosla! Danas svaki ozbiljan poduhvat trazi ozbiljno planiranje i odlicnu logisticko-materijalnu podrsku! Ni ja se ne mirim sa situacijom, ali zasad ispadosmo NESPOSOBNI i NEORGANIZOVANI to su cinjenice! Mene je prosle godine iz***ala granicna policija u Bezdanu, samo zato sto sam dozvolu zaboravio u drugoj jakni! Da sam im hebo mater (kao sto bi neki sa foruma, bar u recima), pusio bi pendrek i posle bi popravljao zube! Ko bi me vadio? Prema tome dok nema organizovanog bojkota, ja vadim dozvolu. Toliko od mene.

_________________
Let them go, let them grow.....that's what bassfishing is all about!


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 5:02 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Nov 10, 2008 5:33 pm
Postovi: 449
Lokacija: Petrovac na Mlavi
Obicno i ovde Marfijev zakon radi svoje: kad izvadis dozvolu, nosis je- nema ih nigde, a kad je ne izvadis, zaboravis: NAJEBES!

Makar zbog cika Marfija, ja cu da je platim posteno...

Ko zna, mozda ove godine i urade nesto! :roll:

_________________
Besplatno testiram VARALICE- slobodno posaljite svoje uzorke!!!!


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 5:18 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Avg 09, 2010 5:19 pm
Postovi: 63
Lokacija: Novi Sad
Posto uglavnom pecam u Kovilju (Arkanj i Tikvara) tu koliko znam ne vaze ove dozvole a i prosle godine (2010) sa obale se pecalo besplatno tako da necu kupiti dozvolu dok ne vidim kakva ce situacija biti na tim vodama i da li ce trebati dozvola.Mrezarose i strujarose ne vidim preko dana na tim vodama a nocu sta se desava ne znam.Ako bude neka posebna dozvola trebala za te vode uzecu je jer sam u principu zadovoljan stanjem na tim vodama sto se tice krivolova,jedino bi trebalo spreciti ribolovce da nose sicu posto su 2010 bukvalno nosili stukice od 20-tak cm :( . Odlucio sam da vise ne idem na kanal DTD zbog gomile grabuljasa tako da mi redovna dozvola nece trebati i od mene ove godine nece dobiti belog dinara,kamo srece da ne dobiju niotkoga pa da se zapitaju sta bi i zasto nema para


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 6:17 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 8:52 pm
Postovi: 250
Lokacija: Novi Sad
lonewolf napisao:
... Prema tome dok nema organizovanog bojkota, ja vadim dozvolu. Toliko od mene.


Isto. Džaba mi sami sebi kukamo po forumima. Ista priča svake godine.


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 7:15 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Avg 01, 2007 5:01 pm
Postovi: 1299
Lokacija: Trstenik
Kupujem za neki dan. Kod nas se promenio vlasnik i danas su cuvari ceo dan bili na vodi, kontrolisali kolicinu ulovljene ribe i koja se udica koristi. Cak su napisali 8 prijava. Nadam se da nece ostati samo na prijavama.


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 7:18 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13351
Lokacija: Sombor....
KO je sad tu upavljac? (naopako da je vlasik! :) )
Znam da je bila druga pesma prosle zime, grabuljasi su cak i na You tubeu pustani...

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 476 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 4 5 6 7 8 Elipsa 48 Sledeća

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 54 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs