Danas je Čet Mar 28, 2024 8:29 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 144 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 10 11 12 13 14 15 Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: DOZVOLE U 2011
PostPoslato: Ned Feb 27, 2011 1:09 am 
OffLine

Pridružio se: Ned Feb 13, 2011 12:07 pm
Postovi: 26
ne bi ja voleo da se dodje kod sudije,pre cu mu dati tih 500 kinti pa nek popije covek pivo na moj racun,uostalom videcu kako ce biti na lice mesta,posto pecam na DTD,cuo sam da kontrola jako slabo ide,ako krenu da cesljaju (u sta cisto sumnjam) izvadim godisnju i zdravo dovidjenja,al opet kazem ne verujem da ce se ista promeniti....


Vrh
   
 Tema posta: Re: DOZVOLE U 2011
PostPoslato: Ned Feb 27, 2011 1:17 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 1:43 am
Postovi: 182
Lokacija: Beograd
A sta ces da radis sa univerzalnom godisnjom dozvolom na DTD-u (ili bilo gde u Vojvodini) kad upecas stuku od 2 kg, a oni ti kazu:" Daj pola, jer samo 1kg ribe mozes da nosis kuci" ???

_________________
Neko peca jer to voli... a neko da bi uhvatio ribu !!!


Vrh
   
 Tema posta: Re: DOZVOLE U 2011
PostPoslato: Ned Feb 27, 2011 1:23 am 
OffLine

Pridružio se: Ned Feb 13, 2011 12:07 pm
Postovi: 26
bar se necu svadjati sa budalama,mada ne verujem da se ista promenilo,raspitivao sam se bas o dtd-u,potez juzni banat,nema ih ni za leka...
ako naidju,uzecu noz,isecicu polovinu prema glavi i to cu im dati da imaju za corbu :D
sta vi mislite da li je vaditi ili ne ?
ima li kontrole u vasem kraju ?


Vrh
   
 Tema posta: Re: DOZVOLE U 2011
PostPoslato: Ned Feb 27, 2011 1:32 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 1:43 am
Postovi: 182
Lokacija: Beograd
sale84 napisao:
ne bi ja voleo da se dodje kod sudije,pre cu mu dati tih 500 kinti pa nek popije covek pivo na moj racun,uostalom videcu kako ce biti na lice mesta,posto pecam na DTD,cuo sam da kontrola jako slabo ide,ako krenu da cesljaju (u sta cisto sumnjam) izvadim godisnju i zdravo dovidjenja,al opet kazem ne verujem da ce se ista promeniti....



Necu da stavljam nikome pare u dzep, vec hocu da sistem pocne normalno da funkcionise kao u svim civilizovanim zemljama!!! Toliko mogu, i toliko i radim... Menjam stvari na koje mogu da uticem! Pa tako cu kad pecam! Nikada nikome u zivotu nisam dozvolio da me izvacari, pa necu ni ribocuvarima, (da me izvacare za kintu kao na foru mi nemamo dnevne dozvole kod sebe, ali mozes da nam calnes??? hahahahahaha). Njihova duznost da izdaju dnevne dozvole, i nema sta du dvosmisleno ili visesmisleno da se tumaci). Mozeeee, odma kod prekrsajnog me salji, zato sto sam pravno pismen. Prekrsajni mora da se pridrzava pravnih normi, i njega ne interesuje kako i sta se desava u praksi. On nije ispunio svoju duznost, i time je meni uskratio da ispunim svoje obaveze!

_________________
Neko peca jer to voli... a neko da bi uhvatio ribu !!!


Vrh
   
 Tema posta: Re: DOZVOLE U 2011
PostPoslato: Ned Feb 27, 2011 1:40 am 
OffLine

Pridružio se: Ned Feb 13, 2011 12:07 pm
Postovi: 26
daj boze da si u pravu kad ovo pises,ja sam samo hteo da izbegnem sudiju jer oni samo gledaju kako nekog da odrape tj da slivnu svaki din u nama ojadjen i prazan budzet...e sad koliko znam oni ne mogu da ti pisu prekrsajnu vec to mora OSL,nadam se da ne gresim...


Vrh
   
 Tema posta: Re: DOZVOLE U 2011
PostPoslato: Ned Feb 27, 2011 2:47 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 1:43 am
Postovi: 182
Lokacija: Beograd
Druze, iskreno, ja verujem da ce univerzalna dozvola stvarno postati univerzalna (ne jednog dana, nego ove ili sledece godine). 100% univerzalna nikad nece, jer ce uvek postojati elitne vode za one koji hoce da se posebno caste :wink: Ja ne zelim da te savetujem da ne kupis univerzalnu godisnju dozvolu (a necu ni da te savetujem ni da je kupis, jer su svi koji su kupili za 2010 duboko zazalili. Mnogima su priseli godisnji odmori i slobodni vikendi, a niko od njih nije ni video prekrsajnog sudiju, nit je iko dosao do slova zakona!!! Sve sto se desava jesu svadje ministarstva sa korisnicima... a sve se to lomi preko ribolovaca! Ja zato ove godine idem na dnevne (mada mi se sve vise cini da ce i one biti dvostruki harac, i univerzalne, i lokalne... Znam da kategorizacija ribolovnih voda jos nije izvrsena, tako da ni doplatne ili lokalne nisu u skladu sa zakonom, jer nije ispunjen ni taj uslov!!!


p.s. Pozdrav, i ne zuri sa time... Jos je previse hladno Slika

_________________
Neko peca jer to voli... a neko da bi uhvatio ribu !!!


Vrh
   
 Tema posta: Re: DOZVOLE U 2011
PostPoslato: Ned Feb 27, 2011 12:23 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Jul 28, 2007 3:21 am
Postovi: 4617
Lokacija: Tisa
Mene zanima kako funkcionise to oduzimanje pribora, ne pise nigde da sme da te fizicki dotakne? On kaze 'moramo da vam oduzmemo pribor' ti kazes 'ne moze' i onda...? :?

_________________
You get one life.
Fish it well.


Vrh
   
 Tema posta: Re: DOZVOLE U 2011
PostPoslato: Ned Feb 27, 2011 12:35 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Okt 26, 2009 6:31 pm
Postovi: 1152
Lokacija: Novi Sad,kej Danube river
on zove policiju,ti mu kazes dovidjenja i vidimo se.on te uhvati za ruku,a ti mu "polugom"za ruku izvrnes na glavu .pa ga tuzis za fizicki napad itd... 8)

_________________
majstor-mehanicus


Vrh
   
 Tema posta: Re: DOZVOLE U 2011
PostPoslato: Ned Feb 27, 2011 12:35 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 28, 2008 9:57 pm
Postovi: 398
Lokacija: Bgd
Svugde u svetu se dnevne dozvole vade pre odlaska na vodu a nikako na vodi (ako pecas bez dozvole - u prekrsaju si ) ! A oduzimanje pribora na licu mesta nije nikakav problem, naravno u saradnji sa policijom...

_________________
No fear no mercy...


Vrh
   
 Tema posta: Re: DOZVOLE U 2011
PostPoslato: Ned Feb 27, 2011 1:11 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Maj 22, 2009 8:44 am
Postovi: 571
Lokacija: Beograd
djurkic ljubisa napisao:
on zove policiju,ti mu kazes dovidjenja i vidimo se.on te uhvati za ruku,a ti mu "polugom"za ruku izvrnes na glavu .pa ga tuzis za fizicki napad itd... 8)

heheh, e neka su mi reko! :lol:

_________________
Stuka stuki pusi TUKI ! ~ :)


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 144 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 10 11 12 13 14 15 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs