Danas je Čet Mar 28, 2024 3:34 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 36 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4
Autoru Poruka
PostPoslato: Pet Mar 11, 2011 8:22 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Ja bih to vrlo lako resio.
Posto vec drzava tj. ministarstvo nista ne ulaze u vode,
a korisnici funkcionisu po trzisnom principu,
drzavi PDV i ajd zdravo.

A udruzenja da se totalno izbace iz price o prodaji.
(bas neki dan slusam, da je gazda obliznje prodavnice
u proceduri osnivanja udruzenja, da bi mogao da valja dozvole...
u osnovnu cenu su vec ugradjeni, a jos se i clanarina naplacuje-DRANJE)

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Pet Mar 11, 2011 10:57 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Feb 09, 2009 2:03 pm
Postovi: 1694
Lokacija: Unites States of Vojvodina
Citiraj:
...To samo govori koliko je interes sportskih ribolovaca neorganizovan!!! Niko ga ne zastupa, jer su i udruzenja okrenula protiv njih...

U opštenastaloj svinjariji oko dozvola/kategorizacije, udruženja zaista i jesu najveću DUŠMANI sportskih ribolovaca. Posle resornog ministarstva i ministra na čelu, naravno.
Omamljeni kajmakom u vidu 500 rsd po tintari "sportiste" kojem uvale godišnju dozvolu, na ime neke imbecilne "članarine", potpuno su oslepeli za svaku drugu aktivnost koju udruženja trebaju/moraju da sprovode.
Ovaj trulež od udruženja u Novome Sadu neku zglavnu akciju nije organizovao još od krunisanja Marije Terezije, ali im zato svake godine uredno sline cure za parama koje treba da pokupe, a da ne mrdnu svojim upihtijanim dupetima.

Vrhunac ironije je to što neko ko bi po definiciji stvari MORAO da se bori za interes svojih članova, ko bi trebao da u saradnji sa državom i upravljačima organizuje aktivnosti u cilju poboljšanja stanja na vodama i satisfakcije članova, direktno saučestvuje u progonu i pelješenju sportskih ribolovaca, a za uzvrat ne daje ništa.
E pa, KRALJ JE MRTAV-ŽIVEO KRALJ!

_________________
Ko nema u glavi, a nema ni u nogama-najebo je!


Vrh
   
PostPoslato: Pet Mar 11, 2011 5:58 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 1:43 am
Postovi: 182
Lokacija: Beograd
kockar napisao:
(bas neki dan slusam, da je gazda obliznje prodavnice
u proceduri osnivanja udruzenja, da bi mogao da valja dozvole...
u osnovnu cenu su vec ugradjeni, a jos se i clanarina naplacuje-DRANJE)


Pa sta mislis sta radi ovaj koji je pokrenuo temu "Osnivanje ribolovackog udruzenja" u Propisima??? Pokrenuo 14-og januara??? Ima tri posta ???

_________________
Neko peca jer to voli... a neko da bi uhvatio ribu !!!


Vrh
   
PostPoslato: Pet Mar 11, 2011 6:38 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Okt 10, 2007 11:01 pm
Postovi: 1758
Lokacija: Beograd
Tamerlan napisao:
Citiraj:
...To samo govori koliko je interes sportskih ribolovaca neorganizovan!!! Niko ga ne zastupa, jer su i udruzenja okrenula protiv njih...

U opštenastaloj svinjariji oko dozvola/kategorizacije, udruženja zaista i jesu najveću DUŠMANI sportskih ribolovaca. Posle resornog ministarstva i ministra na čelu, naravno.
Omamljeni kajmakom u vidu 500 rsd po tintari "sportiste" kojem uvale godišnju dozvolu, na ime neke imbecilne "članarine", potpuno su oslepeli za svaku drugu aktivnost koju udruženja trebaju/moraju da sprovode.
Ovaj trulež od udruženja u Novome Sadu neku zglavnu akciju nije organizovao još od krunisanja Marije Terezije, ali im zato svake godine uredno sline cure za parama koje treba da pokupe, a da ne mrdnu svojim upihtijanim dupetima.

Vrhunac ironije je to što neko ko bi po definiciji stvari MORAO da se bori za interes svojih članova, ko bi trebao da u saradnji sa državom i upravljačima organizuje aktivnosti u cilju poboljšanja stanja na vodama i satisfakcije članova, direktno saučestvuje u progonu i pelješenju sportskih ribolovaca, a za uzvrat ne daje ništa.
E pa, KRALJ JE MRTAV-ŽIVEO KRALJ!


Jes vala, godinama placamo i tu clanarinu, a ne secam se da je IKADA moje udruzunje organizovalo bilo kakvu akciju ili uradilo bilo sta drugo dobro za ribolovce. Udruzenje je naravno osnovao vlasnik prodavnice ribolovackog pribora. ...Ovce su za sisanje :|

Zanima me da li je iko ovde na forumu ikad pomenuo ideju osnivanja sportskog ribolovackog drustva VARALICAR (ili kako god vec) koje bi se zaista bavilo zastitom interesa sportskih ribolovaca?


Vrh
   
PostPoslato: Pet Mar 11, 2011 7:40 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 1:43 am
Postovi: 182
Lokacija: Beograd
Ma... osnivanje NVO nije nikakav problem. To mozes za dva dana da odradis. A ideja o USR Varalicar... Meni se itekako svidja, samo sto to moraju da pokrenu glavonje sa naseg foruma... Ne radi se samo o osnivanju, vec je neophodno i da organizacija zazivi!!! Ali, ja podrzavam u potpunosti, i spreman sam da se zanimam oko toga (iako nisam glavonja... Barem ne na forumu :wink:

_________________
Neko peca jer to voli... a neko da bi uhvatio ribu !!!


Vrh
   
PostPoslato: Pet Mar 11, 2011 9:08 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Okt 10, 2007 11:01 pm
Postovi: 1758
Lokacija: Beograd
Pa nisam ni mislio da se osnuje jos jedno udruzenje koje ce nece nista drugo da radi sem da prodaje dozvole i naplacuje clanarinu :| Valjda se to podrazumeva :wink:

Jos jedno pitanje moze li se na jednom mestu videti, za koje je sve vode u Srbiji uvedena doplatna dozvola, da se ne desi nekome da se sa "jedinstvenom" dozvolom uputi na dalji put, pa da se ispostavi da sa njom ne moze da peca, nego da mora da plati dnevnu ili da kupi doplatnu od hiljadu-dve-tri dinara! Mene, eto konkretno zanima, sta li je sa Traktor barom npr?


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 36 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs