Danas je Uto Mar 19, 2024 4:49 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 177 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 11 12 13 14 15 Elipsa 18 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 9:11 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
STA TI NIJE JASNO ZLAJO ?!


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 9:40 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Gde si ti video da ima nejasnoca?Sve je jasno a i sam znas,zar ne? :wink:
Kakvi su komentari ribolovaca koji su ovo pokrenuli,mislim na sinocnu tv hroniku??Da ti ja kazem su mi rekli neki od njih ili ces mi preneti ono sto su tebi rekli.


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 10:18 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 06, 2007 2:22 pm
Postovi: 1497
Lokacija: Kragujevac - srce Srbije
Moj komentar (kao jednog od ljudi koji aktivno učestvuje u ovoj akciji, ujedno i ribolovca) je da sam zadovoljan svakim vidom pomoći. Ko god to želi - samo neka javi. A ti ako ne želiš da učestvuješ, pomogneš bilo kako sebi i drugima, onda nemoj ni da urušavaš svojim komentarima ono što mi radimo. Nas niko nije spomenuo sinoć, i ne mora, niko to nije ni tražio. Mene lično lovorike ne interesuju. Ako izguramo ovo do kraja i uspemo u onome što smo naumili - ja sam lično zadovoljan, ali tu nije kraj. To samo znači da imamo snage.

Ono što mene interesuje je da li neko od vas zna da li je tačan podatak da kolege iz Kraljeva i (mislim) Čačka ne plaćaju doplatne dozvole za Gružu, tj. da im uz prodaju osnovnih ne traže doplatne za Gružu?

Citiraj:
Da ti ja kazem su mi rekli neki od njih ili ces mi preneti ono sto su tebi rekli.

:lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :cry:

_________________
Kažeš da voliš svoju decu, a vidi šta im ostavljaš - mrtva priroda, slika našeg vremena


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 10:44 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Decko,decko...........bas si naivan.Lepa samopromocija udruzenja bila sinoc,zar ne?


Poslednja izmena od zlajakg u Uto Jan 24, 2012 11:11 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 10:49 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
Zlajo previse tome pridajes znacaj...............svi imamo isto misljenje o tome ali nije ovde mesto da diskutujemo o tome...........
A i miniras me,ali nema veze sve OK. :wink: 8)

pozdrav


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 10:53 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
NIKAD!!!!Znas i sam da sve zelim da bude crno na belo i bez mrlje.Jesam li ti to rekao ovih dva dana sto puta?
Sta sam ti pricao za repove,secas se????Nemoj da me nerviras sada. :)


Vrh
   
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 11:25 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 06, 2007 2:22 pm
Postovi: 1497
Lokacija: Kragujevac - srce Srbije
Glupo je da teramo ovde, nisam možda dobro skontao o čemu se radi, ali i to ćemo da rešimo. Ovo za sada ide ovako, a za dalje ćemo jasnije.
Svi smo na istoj strani. :wink:

_________________
Kažeš da voliš svoju decu, a vidi šta im ostavljaš - mrtva priroda, slika našeg vremena


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 6:27 am 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
APSOLUTNO!!!! :)


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 8:42 am 
OffLine

Pridružio se: Sre Apr 07, 2010 7:14 pm
Postovi: 511
Odlična tema , dok sam je čitao primetio sam da niko ne traži uzrok uvođenja doplatnih dozvola i kome taj novac ide i ko određuje visinu tih doplatnih dozvola.Sama reč doplatna dozvola znači da država ne uzima taj novac , iznosi doplatnih dozvola nisu svuda iste što znači da ih određuju ribolovačka udruženja.Menjajte one koji vode ribolovačka udruženja gde uslovi ribolova nisu adekvatni sa visinom ili postojanjem doplatne dozvole.Jednostavno a ne da pišete peticije u koje će neko da umota mastan burek .


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 8:43 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Udruzenja?
Jok.
Upravljaci da, a sve je to smislilo, regulisalo, uvelo i omogucilo ministarstvo.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 177 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 11 12 13 14 15 Elipsa 18 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs