Danas je Čet Mar 28, 2024 3:38 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 714 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 68 69 70 71 72
Autoru Poruka
 Tema posta: Одг: Dozvole 2013
PostPoslato: Sre Apr 10, 2013 11:55 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 10:44 pm
Postovi: 228
Lokacija: Šumadija brale i to Kragujevac
:lol:

Poslato sa Sony Xperia Tapatalk 2


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2013
PostPoslato: Sre Apr 10, 2013 11:59 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 2:37 am
Postovi: 964
To ti konstatujes da nisam uradio nista za sebe? :grin: Mi se poznajemo? Malo ti je da mi budes ucitelj, hteo bi da budes i majka?:grin::grin:

Poslato sa Kineza P1(ubice Iphone) koristeci Tapatalk2


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2013
PostPoslato: Sre Apr 10, 2013 12:06 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 23, 2012 7:12 pm
Postovi: 3419
Lokacija: Kanjiža
Da spustimo loptu malo...

@Simpson

Imaš svako pravo (i argumente) da na taj način gledaš na Bojkot! Ja ga gledam na način da je mnoge podigao iz letargije i da su se mnogi, pre svega mladi koji su do sada samo ćutali- AKTIVIRALI! Meni je na primer pokazao koliko RSV-u nije stalo do svojih ribolovaca, a do tada nisam ni znao ko nam je u stvari glavni neprijatelj... Mi mladi smo se udružili, preuzeli odgovornost, i uspeli da utičemo na rukovodstvo Udruženja da se smeni kompletan Upravni odbor koji je bez pogovora i pitanja podržavao Jovanovića! Da su to uradili svi, došla bi i ta 2016-ta, izborna godina, i on bi mogao da se smeni bez i jedne teške reči- demokratski!

Dakle, odgovor je IMA toliko snažnh klubova u zemlji i SVI su "jači" (makar sa pravne tačke gledišta) od bilo kog foruma! Članstvo na forumima je dokazalo da je aktivno samo pišući iz fotelje, a kada treba bilo šta uraditi, pa makar i sitnicu- e tu je rezultat=0!!!
Gledaj ti onu šaradu sa potpisima i anketama! Pa tvrdim da nije prikupljeno ni 2000, a da li su za to krivi organizatori? Pa naravno da nisu! Krivi smo samo MI i najbolji potez je bio gašenje thread-a, ali PRVI put kada je to učinjeno. Na forumuma se samo troši energija, a ništa se konkretno NE RADI!

Kažeš “usitnjavanje” na klubove, sekcije, Udruženja??? Pa ima li išta SITNIJE od POJEDINCA bez legitimiteta i prava glasa???
A i da je prikupljeno 20000, opet ne bi stigli do Belija, da ih nije uveo ko ih je uveo, i opet ne bismo bili strana u postupku (kao što i nismo)! Naša neorganizovanost i neaktivnost su naši najveći problemi i ne vidim da će se to u skorije vreme promeniti na bolje! Za sada se sve svodi na pojedinačne akcije i grupne inicijative, ali pravog jedinstva među stavovima i jasno definisanog puta ka boljitku svakako- NEMA!!!

A tema je Dozvole 2013, jel?

_________________
Tek kad sasečeš poslednje drvo, tek kad zatruješ poslednju reku, tek kad upecaš poslednju ribu - tek tada ćeš shvatiti da se novac ne može jesti!


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2013
PostPoslato: Sre Apr 10, 2013 12:17 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Jan 27, 2011 2:17 pm
Postovi: 1817
Lokacija: novi sad
E bas si pravi Homer Simpson!
Slika

Uploaded with ImageShack.us

_________________
Catch fish or Die tryin


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 714 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 68 69 70 71 72

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs