Danas je Čet Mar 28, 2024 9:26 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 298 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 26 27 28 29 30 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 2:04 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Feb 09, 2009 2:03 pm
Postovi: 1694
Lokacija: Unites States of Vojvodina
zoranboskovic napisao:
...kao i sa javnim preduzecima(NIS je idealan primer)...

Nemoj samo prijatelju NIS navoditi kao "idealan primer", u bilo kom kontekstu. NIS nije nikada bio nikakvo "javno preduzeće", već državna kompanija, transformisana 2005. u Akcionarsko Društvo. Razlike su drastične.

To je najobičnija pljačka prirodnog blaga Srbije. Nadam se da se takav oblik veleizdaje i rasprodaje nacionalnih resursa više nikada i nigde u Srbiji pojaviti neće.

Ni u jednoj sveri :!:

_________________
Ko nema u glavi, a nema ni u nogama-najebo je!


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 2:18 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Sep 17, 2010 9:48 pm
Postovi: 710
Lokacija: Kraljevo
simpson_H napisao:
zoranboskovic napisao:
igi kiki napisao:
mrjr nece te pozvati ako nisi ribolovac "od ugleda" :lol:
Zamolio bih kolegu insajdera da dostavi neke konkretne dokaze moderatorima sajta o ovome sto prica u neko dogledno vreme,ako ih ne dostavi od istih bih trazio brisanje svih postova doticnog,da ne vodimo ljude dalje od ovoga...

Kakav insajder :?: :lol:
Jesam li se ja pozvao na nekoga sa "viseg" nivoa?Pogledajte naslov teme.......ja diskutujem samo u tim okvirima....na neki svoj nacin....a ostali ljudi imaju pravo da misle sta hoce,ja se ne ljutim i ne zahtevam nista i nista i ne ocekujem...kakav insajder,zasticeni svedok,drz ne daj :lol: sala,sega,komika :D :lol:


Ne ne druze, ti tvrdis da ce tako biti i izrazavas se u procentima. Kazes da ne mozes da pricas vise, sto samo znaci da imas inside informacije. Ali ti je izvor tragikomican...

Da u procentima ali ako budu ispunjena dva kljucna uslova!!!
Ne vucite me za jezik :evil:
Pratite malo tv,velika je izvesnost da ce ta dva kljucna uslova,mozda biti ispunjena do maja.....
Dakle,jos jednom,sve sto sam napisao,dogodice se ako budu ispunjena dva kljucna uslova!!!


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 2:21 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Sep 17, 2010 9:48 pm
Postovi: 710
Lokacija: Kraljevo
Tamerlan napisao:
zoranboskovic napisao:
...kao i sa javnim preduzecima(NIS je idealan primer)...

Nemoj samo prijatelju NIS navoditi kao "idealan primer", u bilo kom kontekstu. NIS nije nikada bio nikakvo "javno preduzeće", već državna kompanija, transformisana 2005. u Akcionarsko Društvo. Razlike su drastične.

To je najobičnija pljačka prirodnog blaga Srbije. Nadam se da se takav oblik veleizdaje i rasprodaje nacionalnih resursa više nikada i nigde u Srbiji pojaviti neće.

Ni u jednoj sveri :!:

Nebitno sta je nis,radnja,firma....bio je gubitas dok je drzava brinula o njemu,rasipale se pare na sve strane,a sada puni budzet...a ostalo je druga prica...i u ovom nasem hobiju je isto...para ima i isto se rasipa na sve strane...kada drzava preuzne samo regulatornu ulogu a stvari prepusti trzistu i konkurenciji.....stvari ce biti povoljnije za nas...


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 2:30 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 04, 2008 9:51 pm
Postovi: 3008
Stvari će samo biti još skuplje po nas krajnje korisnike.Jel ti možda pojeftinilo gorivo i gas, ili bilo šta gde su došle nove gazde.Država se nada da će i od prodaje još i ovog resursa,a to su vode i riba u njima, uzeti pare odmah,a baš ih briga što će nove gazde podizati cene dozvola u nebesa i guliti kožu pecarošima.Običan čovek neće moći da sebi priušti pecanje,dok neplati nekim novim tajkunima,koji će ograditi svoje zabarne uz obalu bodljikavom žicom i skupo naplaćivati ulaznice.Zar tome treba da težimo,zar za to da glasamo.

_________________
fish2win


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 3:09 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 7:55 pm
Postovi: 1809
Ja samo znam da nikada nije bilo gore, kada je ribolov u pitanju ( ne vucite ni mene za jezik za ostalo :mrgreen: ) i da moze da bude samo bolje jer je ovo dno dna. I ne treba svako da ide u ribolov. Ni zvaka nije za svakoga. Treba ispit da se polaze, to sigurno iako verujem da bi vecina prepisivala. :D
Sad, ja sam okruzen sa 4,5 salmonidnih voda i vise potocica, kolko ce tek mene da kosta dozvola sam bog znam. I sigurno necu biti srecan zbog toga al ovako sam podjednako nesrecan jer misevi kolo vode unajvece.

_________________
Paznja!! Budite pazljivi. Postoje hakeri sto uzmu tvoju sliku sa profila i stave sebi na glavu. Onda idu po kafanama i piju.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 3:35 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 3:25 pm
Postovi: 1236
Lokacija: NS-BG-Perucac
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/428228 ... oski-kupus

_________________
"Žene vole kad brkovi žare..."

"Think Locally, Fuck Globally"


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 3:46 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Feb 09, 2009 2:03 pm
Postovi: 1694
Lokacija: Unites States of Vojvodina
Kakvo ministarstvo i ministar-takav i stuff.

Leptiri kupusari :!:

_________________
Ko nema u glavi, a nema ni u nogama-najebo je!


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 3:57 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 3:25 pm
Postovi: 1236
Lokacija: NS-BG-Perucac
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/428390 ... -11-meseci

Jos jedna vest iz Blica!
Kaze ribar: "tokom godine mesecno proda 500-600 kg ribe, a u decembru proda kao za ostalih 11 meseci ili ti 5-6 tona"

Preracunajte o kojim se tu ciframa radi i to je ono sto javno priznaju!?
Cisto da znate kada sledeci put neko od njih vam se zali da krpi kraj sa krajem ili organizuju protest ispred ministarstva. :evil:

_________________
"Žene vole kad brkovi žare..."

"Think Locally, Fuck Globally"


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 4:16 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Jan 12, 2007 1:20 pm
Postovi: 2986
Lokacija: Beograd
Stvarno kad se uradi racunica , sa svim amortizacijama , svota uopste nije mala.
Grad se siri , jede se riba , a Dunav i Sava ispastaju.

Posle ovih podataka , mi varalicari smo smesni po izlovu, nismo zanemarljivi , ali ovo je neuporedivo.

_________________
Na Dunavu od 20h.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 6:45 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
A ima i delova Srbije gde je traznja za ribom velika vise puta godisnje, a mimo tih vrhova konstantna...

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 298 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 26 27 28 29 30 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs