Danas je Čet Mar 28, 2024 8:21 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 69 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 3 4 5 6 7 Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Novi Sad-zabrana
PostPoslato: Uto Mar 12, 2013 10:05 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Avg 05, 2010 2:24 pm
Postovi: 567
Lokacija: Novi Sad
Ma nek ga duvaju vishe, nisu u stanju da reshe problem grabuljanja pa ce po svima da raspale :evil:

Ako ce biti u stanju da sprovode tu zabranu, ne vidim zashto nisu u stanju da kontrolishu grabuljanje, i za jedno i za drugo treba izlaziti na teren vishe puta dnevno.

Dva najbolja meseca za lov smudja na izglednoj poziciji treba da se propushta zato shto oni nisu u stanju da rade svoj posao?! Pa neki samo tada i pecaju smudja jbt. Pecanje nocu zabranjeno, za chije babe zdravlje? Pecanje u oktobru i novembru zabranjeno-zbog bele ribe? 5 meseci opshta zabrana, 2 meseca mrest... Shta onda i ostaje, leti, i to u podne da pecam? Dodji juche pa pecaj :twisted: Sve u svemu, ako hocesh da pecash, plati dozvolu, kupi chamac i motor, ili pochni da pishash gorivo i archi auto, pa pecaj ko chovek van grada...

Sumnjam da ce udruzenja pojedinachno obaveshtavati sve chlanove, tako da samo table ostaju kao nachin obaveshtavanja.
Samo nek ih kache, videcemo koliko ce puta morati da stavljaju nove.
Josh ako se zeznu pa stave metalne, ne mora chak ni da znachi da ce ih skinuti neki pecarosh, majstorima je vazda trebalo lima, ni cigoshi nisu imuni na skidanje, a da ne prichamo kako se dobre lopate za sneg mogu od njih praviti :lol:

Osim toga Frushka Gora je korisnik samo do kraja godine, a shta ce biti posle toga ne se znaje, ako ne budu opet dobili na korishcenje, pitanje je dal ce njihova zabrana imati ikakvog znachaja i "tezine"...

_________________
Riba ribi grize rep


Vrh
   
 Tema posta: Re: Novi Sad-zabrana
PostPoslato: Uto Mar 12, 2013 10:36 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Okt 05, 2010 10:11 am
Postovi: 333
Lokacija: negde na vodi
Lovio sam kod policije i ispratio sam ih okom. Video sam da su se muvali oko sangaja ali ne mogu da tvrdim da su i pristali.

Odakle je ta zabrana? Od zeljeznickog pa nanize?

Kanda je krenuo smudj u sangaju :mrgreen:


Vrh
   
 Tema posta: Re: Novi Sad-zabrana
PostPoslato: Sre Mar 13, 2013 8:45 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Okt 16, 2009 1:23 pm
Postovi: 598
Lokacija: N.S.
.sve se svodi na kupi dozvolu i nemoj pecati.
ja sam vec poceo da vrtim makine po kuci,za vreme dnevnika,pomaze nisam ni jedan odkacio.

_________________
COPY


Vrh
   
 Tema posta: Re: Novi Sad-zabrana
PostPoslato: Uto Maj 21, 2013 7:58 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Nov 11, 2009 8:23 pm
Postovi: 580
Lokacija: Novi Sad
Danas odem kod azotare da vidim sta se desava i imam sta i da vidim...Sa strane azotare 3 lika a sa strane rafinerije 5 likova grabuljaju ko na poljani....sve zvizde olovice...Pa ti kupuj dozvolu i nadaj se da ces uvatiti i kedera. Uspeo bojkot, stanje se promenilo - ko jos veruje u to...

_________________
The good, the bad and the ugly...


Vrh
   
 Tema posta: Re: Novi Sad-zabrana
PostPoslato: Čet Maj 23, 2013 11:54 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Ko kaze da se promenilo i da je uspeh, (ako ga je bilo) bio tog tipa?
Kako da uspe nesto sto ljudi nisu bili ni potpisom i anketom spremni da podrze u iole ozbiljnijem broju, a zahtevalo je 5 minuta truda (cast izuzecima)? Mogu i da iznesem podatak koliko novosadjana se javilo, sa tim minimlanim nacinom podrske, broj je JEDNOCIFREN!
Da se ne vracamo puno na tu temu, evo mi smo krivi sto je stanje zalosno i sto se na terenu nije nista promenilo.
Sigurno ce biti bolje kad se bude cutalo kao i ranijih godina.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
 Tema posta: Re: Novi Sad-zabrana
PostPoslato: Čet Maj 23, 2013 6:07 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 06, 2009 7:42 pm
Postovi: 1211
Dokle god budu postojali ljudi koji se ne slažu sa ovakvim stanjem kakvo imamo i budu radili bilo šta na promeni takvog stanja,verovaću da ima nade.E,sad,to što Srbija sve manje liči na državu a sve više na dijagnozu,može da bude otežavajuća okolnost.

_________________
Ja sam važan činilac.
To je moja trajna orjentacija.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Novi Sad-zabrana
PostPoslato: Čet Maj 23, 2013 9:01 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Nov 11, 2009 8:23 pm
Postovi: 580
Lokacija: Novi Sad
Bilo je uspeha cim se mogao cuti glas na radio i tv stanicama, ali moj post nije upucen ribolovcima i clanovima foruma nego foteljasima koji primaju platu od svih nas i ne mrdaju iz udobnih kancelarija. Nego sa takvim likovima ici do kraja, kao i tv pretplatu sto niko nije placao pa moraju da ukinu...Nek se sami izdrzavaju, ko sve nas izdrzava? A sta su uradili za poboljanje stanja na vodama??? Kad su cuvali vodu, kad su poribili...Sta nude za te pare sto uzimaju od dozvola. Pogledajte kako se smanjuje broj slika ulova u smudju, stuki, somu, bucovu....Svake godine sve manje i manje a novosadjana ima na prste da se pohvali da su imali stuku preko 1 kg u postovima ulova. U 2013. godini ulovi stuke ima najvise ljudi iz Cro i Slo jer tamo ima sta da se upeca kad se gazduje domacinski...Samo uzimaju novce (drzavne sluzbe) pa jos malo ce i setnju na novosadskom keju naplacivati,,,,

_________________
The good, the bad and the ugly...


Vrh
   
 Tema posta: Re: Novi Sad-zabrana
PostPoslato: Čet Maj 23, 2013 11:13 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Okt 05, 2010 10:11 am
Postovi: 333
Lokacija: negde na vodi
Pusti li su nekoliko tona sarana(za druge ribe ne znam) u dunav i to oko policije. Ima tome vec jedno 2 nedelje...


Vrh
   
 Tema posta: Re: Novi Sad-zabrana
PostPoslato: Pet Maj 24, 2013 7:16 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Nov 03, 2010 1:51 pm
Postovi: 1966
Lokacija: dunav 1215km
..evo baš su me obradovali sa tim šaranom.. :?

_________________
..Džamajka..


Vrh
   
 Tema posta: Re: Novi Sad-zabrana
PostPoslato: Pet Maj 24, 2013 9:42 am 
OffLine

Pridružio se: Ned Jun 05, 2011 8:55 pm
Postovi: 12
Grabuljanje je zabranjeno i bez zabrane a grabulja se naveliko tako da ce ova zabrana vazitio samo za postene pecarose, a grabuljasima ce jos pomoci posto ce imati vise mesta.


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 69 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 3 4 5 6 7 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs