Danas je Čet Mar 28, 2024 4:19 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 143 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 8 9 10 11 12 Elipsa 15 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Pet Jul 26, 2013 12:33 pm 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Maj 24, 2006 12:26 am
Postovi: 8889
Lokacija: Niš
n3r0b0l napisao:
Čemu onda dnevna dozvola ako ne žele da ih prodaju na vodi?

Da bi eventualno mogao da nađeš ribočuvara pre početka pecanja i kupiš dozvolu. Ako te nađe da pecaš bez dozvole onda si već u prekršaju i njegova dužnost u skladu sa trenutno važećim zakonom je da napiše prijavu za pecanje bez dozvole.

_________________
Svi su bili na mojoj strani, zato se čamac i prevrnuo...


Vrh
   
PostPoslato: Pet Jul 26, 2013 12:35 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 23, 2007 9:41 pm
Postovi: 8277
Lokacija: Novi Sad
Pre ćeš naći Godoa nego ribočuvara... :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Pet Jul 26, 2013 1:49 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
U SRP Gornje Podunavlje ih nema, po tradiciji.

P.S. iz pouzdanih izvora - trenutno su angazovani da nocu cuvaju traktore za izvlacenje drva....pssssst.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Pet Jul 26, 2013 2:08 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Nov 01, 2011 9:44 pm
Postovi: 187
I kod nas u Sumadiji tj.na velikoj Moravi od cuvara nema ni traga.Zadnje tri godine ja cuvara ne videh nigde a imam utisak da kad ne bi izvadio dozvolu da bi se bas pored mene nacrtali kao da samo mene cekaju.Zadnjih par noci sam konstantno na Moravi i camci samo spartaju po reci a nisu cuvari pa se mi posle pitamo sta se desava sa ribom i zasto je nema.


Vrh
   
PostPoslato: Pet Jul 26, 2013 2:37 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Jul 08, 2010 9:15 pm
Postovi: 455
Lokacija: Београд
firestarter kg napisao:
..........a imam utisak da kad ne bi izvadio dozvolu da bi se bas pored mene nacrtali kao da samo mene cekaju.

Moja priča,dok sam kupovao dozvolu,zaboravio sam kao izgleda ribočuvar,ove je godine nisam uzeo,i evo njega....


Vrh
   
PostPoslato: Pet Jul 26, 2013 2:48 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 8:34 pm
Postovi: 192
Lokacija: pvo
bio sam danas u zemunu u 4 jul kupio dozvolu i ako zivim u pancevu.nije hteo fiskalni ni bilo kakav drugi racun da mi da za kupovinu dozvole.kaze da vazi dozvola svuda.jedino mi nije jasno zastonisam mogao da kupim dozvolu u pancevu gde zivim,ida mu posle recimo telefonom izdiktiram seriski broj dozvole.ovako mi se cini da su uzinjena dva prekrsaja svesno prodati dozvolu van mesta stanovanja i neizdavanje racuna.ali ja sam kriv jer sam pecao bez dozvole pa moram da cutim,a strujasi plinadzije i mrezarosi vrsljaju.ovde na tamiskom keju u pancevu nose stukice od 20cm i niko im nista nemoze.mreze svuda.


Vrh
   
PostPoslato: Uto Apr 25, 2017 1:53 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Jul 27, 2007 2:05 am
Postovi: 112
Postovane kolege,da li neko moze da mi ovde postavi clan zakona ili pravilnika u kome pise da se dnevna dozvola mora kupiti dan ranije? Hvala


Vrh
   
PostPoslato: Uto Apr 25, 2017 4:22 pm 
OffLine

Pridružio se: Ned Jul 14, 2013 10:41 am
Postovi: 322
Otisla zemlja u ***** ti ribocuvari najvece ribokradice pre ce da zeza onog sto peca i pusta nego mrezarosa ,cist primer na savi prosle godine pojavili se posle 15 godina,dozvolu kupujes kad dodje ribocuvar ako nemas,tako je bilo na tamisu,e sad ne znam odakle to da moras dan ranije da je uzmes i gde to.


Vrh
   
PostPoslato: Uto Apr 25, 2017 9:11 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Avg 15, 2009 2:23 pm
Postovi: 323
Lokacija: Novi Sad
Kada biste kupili dnevnu dozvolu? Kad zavrsite pecanje? Na licu mesta, ok. A ako ne dodje kontrola kao sto najverovatnije i nece? Pravo sa pecanja posteno bi svi kupili dnevnu dozvolu?


Vrh
   
PostPoslato: Uto Apr 25, 2017 9:23 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Avg 15, 2009 2:23 pm
Postovi: 323
Lokacija: Novi Sad
rolandinjos napisao:
Postovane kolege,da li neko moze da mi ovde postavi clan zakona ili pravilnika u kome pise da se dnevna dozvola mora kupiti dan ranije? Hvala

Nisam ni ja nasao u zakonu. Poslao sam im mail cim odgovore i ako, obavestavam.


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 143 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 8 9 10 11 12 Elipsa 15 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs