Danas je Čet Mar 28, 2024 4:32 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 143 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 6 7 8 9 10 Elipsa 15 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Ned Jan 20, 2013 12:20 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 11:33 pm
Postovi: 2086
Prisiljava me bato i to moja narav koja voli prirodu i sve sto se desava u njoj. Al da platim neću nikog ko to ne zasluži. Ko sav normalan svet.

_________________
Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško.
Teško je drugima.
Isto tako je i kad si glup.... :wink:

"Sudbina čovečanstva zavisi od toga koliko se moralno razvijamo..."
Albert Ajnstajn


Vrh
   
PostPoslato: Ned Jan 20, 2013 1:02 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Dec 07, 2009 10:08 am
Postovi: 484
Lokacija: Jagodina-Cuprija-Paracin
rp napisao:
Plaćanjem registracije automobila dobijaš uverenje da je auto ispravan i možeš da ga voziš bez bojazni da ćeš zbog tehničke neispravnosti da UBIJEŠ nekog ili pogineš sam, a ako ne platiš ili platiš dozvolu za pecanje nema šanse da neko strada, osim džepa onog koji plaćanjem dozvole ne dobija ama baš ništa. Plaćao dozvolu ili ne, ribokradice rade svoj posao neometano u sred bela dana ili noći. I sledeći put kad budeš pravio neko poređenje, porazmisli malo bolje.


Gde zivis ti prijatelju?Pa pola registrovanih vozila u Srbiji tehnicki pregled nije ni videlo,a o ispravnosti istih da ne pricam.Jesu zasluzili nadlezni da platim registraciju auta i da li za taj novac dobijam dobre i ciste puteve???

_________________
VARALICAR.com > RESPECT RULES

<°))))><


Vrh
   
PostPoslato: Ned Jan 20, 2013 1:13 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 11:33 pm
Postovi: 2086
Da l' za te pare ili neke druge, ja ne znam, ali sad imaš mnogo bolje puteve nego pre 15-20 godina. Ako si vozio u to vreme trebao bi da znaš kakvi su putevi bili tad a kakvi sad. Na auto-putu si imao rupe u kojima su ostajali točkovi sa amortizerom zajedno. Al opet ne mogu da se porede pecanje i registracija vozila.

_________________
Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško.
Teško je drugima.
Isto tako je i kad si glup.... :wink:

"Sudbina čovečanstva zavisi od toga koliko se moralno razvijamo..."
Albert Ajnstajn


Vrh
   
PostPoslato: Ned Jan 20, 2013 1:20 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Dec 07, 2009 10:08 am
Postovi: 484
Lokacija: Jagodina-Cuprija-Paracin
Pre 15 godina zemlja nam je bila u ratu i pod sankcijama tako da to ne treba uporedjivati sa ovim vremenom.Ako je od tada pa do danas nasa zemlja uspela da zakrpi sve rupe na autoputu i ako je to dobar razlog da registrujem auto onda smo kao zemlja u gadnom problemu.

_________________
VARALICAR.com > RESPECT RULES

<°))))><


Vrh
   
PostPoslato: Ned Jan 20, 2013 1:43 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Okt 25, 2006 12:19 pm
Postovi: 1285
Lokacija: Beograd
:!:

_________________
Pojedinci imaju vise licnosti u sebi a nijedna nije normalna


Poslednja izmena od Chaki u Čet Feb 07, 2013 6:38 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Vrh
   
PostPoslato: Ned Jan 20, 2013 2:17 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Sep 18, 2010 7:05 pm
Postovi: 2538
Lokacija: Beograd, Kruševac
Ljudi porede babe i žabe, aman. Kakve veze ima registracija kola sa ribolovom, kako se ovde lupeta, ova poređenja mi nikako nisu jasna.

_________________
“Give a man a fish and he will eat for a day. Teach him how to fish, and he will sit in a boat and drink beer all day. ”


Vrh
   
PostPoslato: Ned Jan 20, 2013 2:59 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Jun 28, 2007 8:15 pm
Postovi: 7017
Lokacija: zajecar, nis
QQ, kakvo tropanje, kola i ribolov... Ako vec hoces poredjenje, uporedi ribolov sa sumarstvom. Zakupio si neki hektar sume da seces, al pre toga neko doso i iseko na divlje sve sto je vredelo, ostale samo trnjine i glog.
E, to je nas ribolov. Mozda i poredjenje nije neko, s obzirkom da sam pijan ko letva, al mislim da ste shvatili poentu... Riba i vode (kao i sume i drvece) su prirodni resursi, a mi s kupovinom dozvola placamo cenu za koriscenje tih resursa. A ako platim nesto, ocu bre to i da dobijem, necu da se grebem po trnjinama, ocu da se ogrejem na bukovinu :evil:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=MM64ynWN5BQ


Vrh
   
PostPoslato: Ned Jan 20, 2013 5:06 am 
OnLine

Pridružio se: Pon Nov 08, 2010 7:20 pm
Postovi: 404
cedapn napisao:
nista meni nije jasno.ovde ovi pravnici ispisase da ribocuvar ne moze da te legitimise,ne moze da oduzme pribor,primeni silu itd,itd,ustvari moze ali nije po zakonu,mogao bi da zavrsi na sudu.znaci ja pecam bez dozvole dodje cuvar,imas dozvolu nemam,daj stap,nedam,udalji se sa vode, necu,tako da on bez prisustva sluzbenog lica(milicionera)meni ne sme apsolutno nista.pa koga sad mi bojkotujemo i zasto i zasto smo uopste dosad kupovali dozvole.oni ljude rade svoj posao prodaju dozvole i ne preduzimaju nista jer im PO ZAKONU ili ti USTAVU to nije dozvoljeno.

kolega nema potrebe za " ovi pravnici" nema potrebe da neko bude pravnik da bi imao elementarna znanja.
što se tiče drugih komentara treba napomenuti da pretres nekog objekta, plovila i slično je jedno a pregled nešto drugo. definitivno nisu.ovlašćeni za upotrebu sile ali imaju pravo da se brane kao i ostali oduzimanje alata korišćenog u krivolovu mislim da je to po zakonu.
problem zakona po kome ljudi rade jer nije ažuriran na vreme oću reći nije u skladu sa situacijom.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Feb 06, 2013 10:56 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Apr 03, 2009 1:07 pm
Postovi: 1269
.

_________________
Unutrasnji radni model I afektivna vezanost definisu emotivnu i psiholosku stabilnost licnosti.


Poslednja izmena od zver70 u Čet Feb 21, 2013 12:11 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Vrh
   
PostPoslato: Čet Feb 07, 2013 12:57 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Feb 06, 2008 11:49 pm
Postovi: 182
Lokacija: Novi Sad
zver70 napisao:
Jer dozvolom ti ne placas uslugu vec stices pravo da pecas.

slazem se ja sa ovim,da se stice pravo na pecanje,ali pod uslovom da u doticnoj vodi postoje i ti neki zivi stvorovi...jer,bizarno bi bilo upraznjavati ovo steceno pravo u pretezno bez zivotnim vodama.


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 143 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 6 7 8 9 10 Elipsa 15 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs