Danas je Čet Mar 28, 2024 9:54 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 143 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 6 Elipsa 15 Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: DANAS NA SAVI
PostPoslato: Uto Dec 17, 2013 1:12 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Apr 26, 2010 9:10 pm
Postovi: 1765
Strika Muja napisao:
Slika

...kako je lepo kad riba ima i boju i cela peraja :wink:
Zamisli da sam krenuo,a jos nisam uzeo dozvolu od Saleta,al bi nahebooooo :mrgreen:
(samo me u neka s..nja uvlacite)


Vrh
   
PostPoslato: Uto Dec 17, 2013 1:14 pm 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Apr 08, 2008 12:41 pm
Postovi: 5082
Lokacija: Београд
Citiraj:
...kako je lepo kad riba ima i boju i cela peraja


I nema okacenu varalicu na koju nije upecana? :wink:

_________________
Због бурних историјских догађаја пао сам у нервну тензију,
молим надлежни орган да ми одобри одлазак у пензију...


"Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека."

"Ко сме, тај може, ко не зна за страх, тај иде напред!"


Vrh
   
PostPoslato: Uto Dec 17, 2013 2:10 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jun 02, 2010 8:32 pm
Postovi: 992
Lokacija: Dorčol - Ušče
Dalibore, imaju ekipu koja i ove iz čamca tjera....možeš se negdje šteknuti i to ali nikad ne znaš....

mrvim alasima je dozvoljen "rad" 24 sata...jer su se okupili ispred još mrtvijeg ministarstva = DA SE OKUPIMO ISPRED TOG MINISTARSTVA i da pecamo ili neko slično ******....

Da bijem ribočuvara, koji je uz to jedan od Snežaninih patuljaka, stvarno treba još da me iznervira, iako znam da "kao radi svoj posao" i da je to veče bilo intervencija (sačme, i neka sranja i prijave itd..), mada je u jednom trenutku napeto bilo jer se neki ljudi ljute kad izjavim da hoću da mu mrijestim oca...

ebig prvo sam je upecao pa tek onda stavio u friz....možemo sjutra da odradimo obratno ;)

tutkaju varalice ovi momci kod Brankovog i to za dž, pa kome treba da se "testira" nek se jave. Ova riba nije upecana na varalicu, pa nije ni stavljena na neku temu itd, već ovdje jer je eto došla u cijeloj toj akciji mog krivolova

(riba je upecana na smrznutu papalinu tehnikom pripodmujavanja, pa stoga nije ni po pravilima kvoruma, ako treba da se briše neka se briše, stavio sam je kažem samo iz razloga jer mi je u cijeloj noći agonije i skrivanja taj ulov donio radost)

_________________
PECATI SE MORA!


Vrh
   
PostPoslato: Uto Dec 17, 2013 3:22 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Feb 20, 2013 8:40 pm
Postovi: 107
Moja prva tema na forumu, hvala ko god je to napravio.

A ovo ludilo po gradu se nastavlja, sinoć su oterali dva moja stara drugara sa zemunskog keja i za malo nije došlo do fizičkog obračuna. Kod Tramvajca i uzvodno na Savi su bili čamcem :(

Lep smudj Strikane, dobro je da nisi rekao da je na one strimere što si meni uvalio hahahaha


Vrh
   
PostPoslato: Uto Dec 17, 2013 5:52 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Jan 27, 2011 7:16 pm
Postovi: 1186
Lokacija: beograd
Strika Muja napisao:
Dalibore, imaju ekipu koja i ove iz čamca tjera....možeš se negdje šteknuti i to ali nikad ne znaš....

mrvim alasima je dozvoljen "rad" 24 sata...jer su se okupili ispred još mrtvijeg ministarstva = DA SE OKUPIMO ISPRED TOG MINISTARSTVA i da pecamo ili neko slično ******....

Da bijem ribočuvara, koji je uz to jedan od Snežaninih patuljaka, stvarno treba još da me iznervira, iako znam da "kao radi svoj posao" i da je to veče bilo intervencija (sačme, i neka sranja i prijave itd..), mada je u jednom trenutku napeto bilo jer se neki ljudi ljute kad izjavim da hoću da mu mrijestim oca...

ebig prvo sam je upecao pa tek onda stavio u friz....možemo sjutra da odradimo obratno ;)

tutkaju varalice ovi momci kod Brankovog i to za dž, pa kome treba da se "testira" nek se jave. Ova riba nije upecana na varalicu, pa nije ni stavljena na neku temu itd, već ovdje jer je eto došla u cijeloj toj akciji mog krivolova

(riba je upecana na smrznutu papalinu tehnikom pripodmujavanja, pa stoga nije ni po pravilima kvoruma, ako treba da se briše neka se briše, stavio sam je kažem samo iz razloga jer mi je u cijeloj noći agonije i skrivanja taj ulov donio radost)


Vrh
   
PostPoslato: Uto Dec 17, 2013 6:17 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Apr 18, 2009 6:22 pm
Postovi: 541
Lokacija: beograd
...što bi reka' moj djed ( pokoj mu duši) : oca im očinjeg, da im ne popecamo ribu! Silom grme ,smradom smrde!

_________________
...bolje biti malo glup, nego malo pametan...


Vrh
   
PostPoslato: Uto Dec 17, 2013 9:36 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 9:51 pm
Postovi: 579
Lokacija: obrenovac
Ljudi to je samo dokaz da nas ovi iz ministarstva i korisnici je.u u zdrav mozak !
Riba u Savi je skoro istrebljena od strane strujaroša,mrežaroša... Kontrola ih ne dira,riba se na pijacama prodaje ispod mere i u mrestu i ministarstvo zabole uvo,kao i korisnike,a rekreativce drndaju za ribolov noću.

Taj deo zakona koji zabranjuje noćni rekreativni ribolov na ciprinidnim rekama bi trebao da se promeni sada u novom zakonu,ako već nisu napisali bolji zakonj,neka bar omoguće ribolovcima da pecaju noću. Ajd sad preko dana se može pecati(ko ima vremena ?) ali leti po vrućinčini nema ni govora,kada je i riba ne aktivana. Drugim rečima ako je ribolov noću zabranjen,a jeste a korisnik nije drugačije propisao i ako se ta odredba poštuje 90% ribolovaca nebi pecalo,jer većina peca leti šarana,soma,smuđa,pa čak i belu ribu noću i ako nebi smeli i ako bi se ta odredba zaista sprovodila svi bi odustali od kupovine dozvola,a to znaju i korisnici voda i sada me baš interesuje zašto sada drve ku..c u ovom momentu,mora da ima neki razlog,neko ih je nahuškao. I zašto korisnici ne dozvole godišnjim programom ribolov noću kada znaju da većina ribolovaca tada peca pogotovo preko leta,zar im nije interes da legalizuju ribolov noću ako ga već tolerišu(sem sada što se događa) .

Na bivšem forumu ministarstva sam postavio pitanje zašto je zabranjen ribolov noću na ciprinidnim vodama i dobio sam odgovor od osobe koja je učestvovala u pisanju zakona a kaže " da rekreativni ribolov potpada pod sport,a ni jedan sport se ne obavlja 24h " ! To je neko nekad tako formulisao i tako je ostalo. Sada su došla nova vremena,vreme je i da se takve nebuloze izbace iz zakona.
Čisto je licimerje da se privrednim ribolovcima dozvoli ribolov za vreme mresta riba,zimi 24h (to i razumem) ,a da se ne dozvoli rekreativni noćni ribolov.


Vrh
   
PostPoslato: Uto Dec 17, 2013 10:06 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 2:37 am
Postovi: 964
damjan napisao:
Ljudi to je samo dokaz da nas ovi iz ministarstva i korisnici je.u u zdrav mozak !


Na bivšem forumu ministarstva sam postavio pitanje zašto je zabranjen ribolov noću na ciprinidnim vodama i dobio sam odgovor od osobe koja je učestvovala u pisanju zakona a kaže " da rekreativni ribolov potpada pod sport,a ni jedan sport se ne obavlja 24h " ! To je neko nekad tako formulisao i tako je ostalo. Sada su došla nova vremena,vreme je i da se takve nebuloze izbace iz zakona.


Pa cekaj sto onda nisi isao na forum ministarstva sporta, vidis da si pitao nenadlezno ministarstvo :mrgreen:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 5:52 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Jan 27, 2011 7:16 pm
Postovi: 1186
Lokacija: beograd
trebalo bi pokrenuti inicijativu za promenu zakona pod hitno


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 18, 2013 6:20 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jun 02, 2010 8:32 pm
Postovi: 992
Lokacija: Dorčol - Ušče
za početak jedno "pecanje" na suvo ispred Ministarstva sa par osnovnih zahtjeva od kojih je jedan da se zabrani privredni ribolov na tri mjeseca dok je mrest :)

_________________
PECATI SE MORA!


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 143 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 6 Elipsa 15 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs