Danas je Pet Apr 19, 2024 7:07 am

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 143 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 5 6 7 8 9 Elipsa 15 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sre Mar 19, 2014 9:37 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Jan 27, 2011 7:16 pm
Postovi: 1197
Lokacija: beograd
eto znaci ipak nesto moze da se izboksuje. mene sada malo bunu zasto mora ministarstvu da se preda a ne korisniku. koliko sam razumeo korisnik moze da odluci da li hoce ili ne jedinu ako je problem u tome sto ga bas briga.

da li to znaci da su ljudi iz drugih krajeva srbije koji su se izborili da pecaju nocom, mrzime sada da trazim konkreto koja voda je u pitanju :oops:, ali znam da jesu, morali da putuju u beograd nemanjina 22-26?


Vrh
   
PostPoslato: Sre Mar 19, 2014 10:15 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 9:51 pm
Postovi: 579
Lokacija: obrenovac
Zato što samo ministarstvo može da promeni zakonsku uredbu za stalno,a korisnik to reguliše godišnjim programom pa bi bilo sad može,a sad ne može,ovako ti dozvole zakonom i znaš šta možeš.
Korisnik nema interes da dozvoli noćni ribolov i to neće nikad učiniti,što se tiče Javnih preduzeća.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Mar 19, 2014 10:40 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Jan 27, 2011 7:16 pm
Postovi: 1197
Lokacija: beograd
Uhhh znaci morali bi da pricekamo mesec dva usled trenutne politicke situacije, a za to vreme da skupimo potpise i srocimo molbu.

A prvi maj samo sto nije.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Mar 19, 2014 10:51 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Jan 12, 2007 1:20 pm
Postovi: 2986
Lokacija: Beograd
To sve ide u prilog ne kupovine dozvole. Jer kad mi varalicari da pecamo. Zimi ne smes u zimovnike i virove , ostalo vreme ne smes posle 6, na nekim jezerima ne smes da pecas kada je sezona kupanja. A ,kad da pecam da se peca kad vecina nas radi do 5-6 h. Najbolje da im samo damo novac , a APSOLUTNO NISTA ne dobijamo za uzvrat.A to sto pecamo u praznim vodama, to je tek posebna problematika.

Ne krivim pojedince , ceo sistem je smrdljiv da smrdljiviji ne moze biti,a snaga za preokret previse malo.
Ovako ostaje samo covek iznese ono sto mu je na dusi....

_________________
Na Dunavu od 20h.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Mar 19, 2014 11:26 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Jan 27, 2011 7:16 pm
Postovi: 1197
Lokacija: beograd
Nadam se da nismo u off-u i nemojte me pogreso shvatiti ali to sa ne kupovinom dozvola ocigledno ne ide. Neko je vec pisao da njih bole uvo za pare od dozvola i bojim se da je nazalost u pravu :evil: kao sto ih zabole za ribolovce :twisted: i riblji fond. A protiv smrdjivog sistema nemao nista,,, efikasno :cry: Zato bih voleo da makar ono malo srece i radosti koje dobijamo varalicareci dobijemo bez stresa i straha hoce li neki uniformisani lik u sred noci prici iza ledja pokvariti nam vece ili ne daj boze naplataiti kaznu zato sto isprobavamo varalice.

Ja sam samo mali covek i apelovao bih na one malo vece da nam pomognu da barem mozemo pecati. A pecanje u Beogradu je skoro jedino moguce nocu.


Vrh
   
PostPoslato: Čet Mar 20, 2014 8:08 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13351
Lokacija: Sombor....
Ko sam sebi ne pomogne ni drugi mu pomoci nece.

Kolega nemojte ovo pogresno shvatiti, ne odnosi se na vas, vec na sve nas.
Kao sto sam i ranije rekao, ako neko nesto dobro i pametno pokrene,
podrzacu uvek koliko god i kako god mogu.
Ribolovce iz BG ovo najvise pogadja trenutno, u BG ima najvise ribolovaca,
nadlezne institucije su u BG...toliko od mene.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Čet Mar 20, 2014 11:10 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jan 01, 2012 4:52 pm
Postovi: 531
Lokacija: Smederevo
Ako neko ceka da bilo sta krene iz BG taj ce se nacekati. Uvek su ovi, iz unutrasnjosti, morali da dolaze da "peglaju" stvari. Besplatno.

Suguran sam da ovo pravilo necu postovati I to je jedino za sta ce kontrola moci da me prca.
A kako bi bila dobra ideja da se zabrani svaki vid izlova ribe u noci. Pa strujarosi bi bili pocisceni. Ne bi bilo - malo mreza, malo sonda, nocni pretovar ribe I sve to po mraku.


Vrh
   
PostPoslato: Čet Mar 20, 2014 12:13 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Feb 09, 2009 2:03 pm
Postovi: 1694
Lokacija: Unites States of Vojvodina
marko-mrdak napisao:
To sve ide u prilog ne kupovine dozvole...

U principu-DA :!:

I ne treba se bojati prekršajnih prijava i čuda muda, jer bi se mnogi iznenadili kako i među sudijama ima razumnih i smislenih ljudi kojima se da objasniti suština problema.
Prihvatanje trenutno sjebanog stanja kroz skrušeno kupovanje (ne)važećih dozvola ničemu dobrom neće dovesti. Naprotiv :!:

_________________
Ko nema u glavi, a nema ni u nogama-najebo je!


Vrh
   
PostPoslato: Čet Apr 03, 2014 1:52 pm 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Maj 24, 2006 12:26 am
Postovi: 8889
Lokacija: Niš
Slušam malopre ovu pesmu by Igor, pa se setih ove teme...

https://www.youtube.com/watch?v=3as-vMnyAGg

Strah od pecanja noću zbog glupe zabrane...

_________________
Svi su bili na mojoj strani, zato se čamac i prevrnuo...


Vrh
   
PostPoslato: Ned Sep 14, 2014 3:16 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Nov 09, 2006 10:34 am
Postovi: 513
Zna li se ima li sta novo po ovom pitanju? Mislim da li su promenili propise i ako nisu, kontrolisu li nocu?

_________________
bez ribolova ne mogu


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 143 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 5 6 7 8 9 Elipsa 15 Sledeća

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 47 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs