Danas je Pet Mar 29, 2024 12:09 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 143 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 4 5 6 7 8 Elipsa 15 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Pet Dec 20, 2013 3:42 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Okt 05, 2010 4:22 pm
Postovi: 3144
Lokacija: Lucani - Z. Morava
Dolaze li cuvari u pratnji policije ili sami? Bicu za vikend u Bg pa da ne razmisljam. Imam dozvolu al peca mi se i po mraku.


Vrh
   
PostPoslato: Uto Dec 24, 2013 6:38 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Okt 05, 2010 4:22 pm
Postovi: 3144
Lokacija: Lucani - Z. Morava
Evo sam sebi da odgovorim :D

Pecao sam dva puta posle 6 i ne videh cuvare. Jedu samo deca od smudja, al' to sam i ocekivao zbog vodostaja.


Vrh
   
PostPoslato: Pon Mar 17, 2014 10:21 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 9:51 pm
Postovi: 579
Lokacija: obrenovac
Pročitah negde da kontrola u Beogradu još zeza za ribolov posle 18h ,odnosno leti posle 21h ?
Izgleda se to radi samo u u bg,pošto nisam upućen da se to dešava negde drugo.
Dali se može nekako protiv toga,da se ribolov noću legalizuje,bez obzira dali kontrola to tolerisala,ili ne ? Jer definitivno to nema nikakvog smisla,pogotovo kada znamo šta se sve radi na vodi a oni nas pecaroše zezaju. :?


Vrh
   
PostPoslato: Pon Mar 17, 2014 11:14 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Okt 05, 2010 4:22 pm
Postovi: 3144
Lokacija: Lucani - Z. Morava
Kod mene u kraju svrate u kontrolu u sred noci nekad al ne pominju zabranu.


Vrh
   
PostPoslato: Pon Mar 17, 2014 11:17 pm 
OffLine
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Feb 23, 2006 7:01 pm
Postovi: 7558
Lokacija: Novi Beograd
damjan napisao:
Pročitah negde da kontrola u Beogradu još zeza za ribolov posle 18h ,odnosno leti posle 21h ?
Izgleda se to radi samo u u bg,pošto nisam upućen da se to dešava negde drugo.
Dali se može nekako protiv toga,da se ribolov noću legalizuje,bez obzira dali kontrola to tolerisala,ili ne ? Jer definitivno to nema nikakvog smisla,pogotovo kada znamo šta se sve radi na vodi a oni nas pecaroše zezaju. :?


kako ih nikad nema tamo gde se krivolovi smudj .. nocu .. nego samo di mogu da parkiraju iza ledja ... :evil: :evil: :evil: piiiiicenzuracenzuracenzuracenzuracenzurapiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicenzurapiiiiiiiiiiiiiiii

_________________
Bolje upecati par malih bucova nego ni jednog velikog soma!


Vrh
   
PostPoslato: Uto Mar 18, 2014 7:41 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Koliko vas ima u BG???
Ili treba iz unutrasnjosti autobusim ada dolazimo? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

belibora napisao:
Svaka cast na ulovu, i ja sam ganjo brku sinoc preko puta tebe samo kod mene dosli pravi kontrolori iz Srbija suma ljudi maksimalno ljubazni i korektni. Pregledali dozvolu i kaze covek vidim ja da ti pecas soma ali mora da me upise u blokce sa sve brojem lk. jer me je zatekao na vodi u 18 i 20 i ako me zatekne ponovo posle 18h sledi prijava. Objasni covek da je kazna 25 000, da je to pravilo idiotsko ali njih ganjaju odozgo, kaze jos da probamo da se organizujemo sa nekom peticijom da se ovo promeni. Sta mislite na ovu temu ?

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Uto Mar 18, 2014 8:20 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 06, 2009 7:42 pm
Postovi: 1211
Iz "Naredbe o merama za očuvanje i zaštitu ribljeg fonda":
3.....Zabranjuje se rekreativni ribolov tokom cele godine u vremenu od 21 do 3 časa u periodu letnjeg računanja vremena,a od 18 do 5 časova u periodu zimskog računanja vremena.
Ove godine period letnjeg računanja vremena počinje 30.marta.

_________________
Ja sam važan činilac.
To je moja trajna orjentacija.


Vrh
   
PostPoslato: Uto Mar 18, 2014 11:25 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Feb 09, 2009 2:03 pm
Postovi: 1694
Lokacija: Unites States of Vojvodina
I sarica u bajbok, i Srbistan u nato, i pederske parade legalno, al da te imbecilne infombirovske stavke prestanu da Copy/Paste u-ju JOK :!:

_________________
Ko nema u glavi, a nema ni u nogama-najebo je!


Vrh
   
PostPoslato: Sre Mar 19, 2014 6:44 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Jan 27, 2011 7:16 pm
Postovi: 1186
Lokacija: beograd
imam jedan predlog. tebalo bi stvarno napraviti peticiju, sakuptii potpise i sve ostalo i predati korisniku, srbija sume valjda u kneza milosa. a kako do potpisa? lepo, trebalo bi neko ko je autoritet u svetu ribolova, a ja to sigurno nisam :lol: probati da poprica sa ljudima iz carpologije, formaxa i ostalih vecih ribolovackih radnji u beogradu da lepo oni skupljaju potpise od musterija. valjda je i njima u interesu da se peca 24h dnevno.

jos jedna stvar, cini mi se da je kritika korisniku kontraproduktivna, pa mozda da probamo samo sa ovim dakle dozvolu spotrskog ribolova nocu i to na finjaka i kulturno.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Mar 19, 2014 9:05 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 9:51 pm
Postovi: 579
Lokacija: obrenovac
Korisnik da je imao volju dozvolio bi do sada ribolov noću. Žalba i peticija samo ministarstvu može da se uruči. Inače ja sam za,sakupljao sam potpise do sada više puta za razne peticije pa mogu opet. Verijem da kada bi se izvršio pritisak na ministarstvo da bi se nešto moglo izdejstvovati,kao što smo to uradili u vezi ribolova iz čamca pa promeniše zakon i dozvoliše nam na Dunavu,Savi i Tisi ribolov iz čamca bez da korisnik može da zabrani.


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 143 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 4 5 6 7 8 Elipsa 15 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs