Danas je Čet Mar 28, 2024 1:26 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 417 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 38 39 40 41 42
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Dozvole 2015
PostPoslato: Pon Apr 06, 2015 1:37 pm 
OffLine

Pridružio se: Ned Jul 13, 2008 2:10 am
Postovi: 58
Hvala na brzom odgovoru. Okačio sam i sliku u pretodnom postu da ne dovodim ljude u zabunu. Stvarno mi nije bilo jasno jer nisam dobio nikakav spisak ribolovnih područija na kojima dozvola važi bez doplate a tek nakon što sam je kupio postovi u ovoj temi su me doveli u nedoumicu jer je u više navrata potencirana razlika između toga koje javno preduzeće upravlja kojim ribolovnim područijem.

_________________
"Све што ће ти пасти с неба јесу снег и киша..."


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole 2015
PostPoslato: Pon Apr 06, 2015 3:53 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Jul 30, 2012 3:55 pm
Postovi: 381
ljudi ja kupujem jedinstvenu,a kad odem da pecam na djerdap crvena u dzep pa kako bude,vise se u ovoj nasoj zlatnoj drzavici nezna ni ko pije ni ko placa,a kamoli gde moze covek sa kojom dozvolom da peca,da vam pravo kazem,i ta kontrola dodje po neki put na pocetku sezone i to je to oci im vise ne vidis!Vise me je puta na vodi kontrolisala pogranicna policija,nego ribocuvari :-) :-) :-)


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole 2015
PostPoslato: Pon Apr 06, 2015 5:15 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Sep 22, 2014 10:03 am
Postovi: 435
Pogranicna policija? Sta oni kontrolisu i koja ovlascenja imaju? Ljetos su pogranicni policajci nekoliko puta parkirali auto pored mog(svapske tablice) i nisu me kontrolisali. Jednom me policajac zamolio da zabaci koji put sa mojim stapom i bas smo se raspricali
Dogadjaj je na Savi sa bosanske strane.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole 2015
PostPoslato: Pon Apr 06, 2015 7:44 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Okt 17, 2012 8:53 am
Postovi: 461
Pogranicna policija kontrolise pogranicnu zonu. Imaju sva prava kao i redovna jer su ovlascena sluzbena lica. Mogu da te legitimisu, da ti kontrolisu dozvolu za ribolov, dozvolu za camac, dozvolu za motor. Mogu da te fizicki zadrze do dolaska ribocuvara ako nemas dozvolu za ribolov. Mogu da ti pisu prijavu ako se ne prijavis da ides camcem u ribolov u pogranicnoj zoni 24h ranije. Tako je u Srbiji.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole 2015
PostPoslato: Pon Apr 06, 2015 9:54 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Jul 30, 2012 3:55 pm
Postovi: 381
zmaju bas si zmaj :-)upravo tako sve receno amin.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole 2015
PostPoslato: Čet Avg 27, 2015 5:50 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Avg 07, 2015 12:37 pm
Postovi: 10
Situacija sledeca: pre par nedelja sam bio u Srbiji i kako sam iz Niša odem da uzmem dozvolu.Provalim da postoji ta neka nedeljna koja je 2000 din i pošto je vađena u Nisu napišu da važi samo za Niški reon.Covece osećao sam se kao da ću verovatno da izlovim sve što Morava i Nišava imaju u sebi.Nije za mene 2000 Bog zna kakva para ali bi obzirom da je u pitanju nedelju dana ribolovno područje moglo da bude bar Srbija - Istok.Na kraju sam uhvatio petnaestak klen ova od kojih je tek jedan bio preko 1,5 kg a 5 preko mere.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole 2015
PostPoslato: Čet Avg 27, 2015 9:07 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 7:55 pm
Postovi: 1809
Meni su podelili salmonidne vode pa sam morao da kupim dve. :|

_________________
Paznja!! Budite pazljivi. Postoje hakeri sto uzmu tvoju sliku sa profila i stave sebi na glavu. Onda idu po kafanama i piju.


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 417 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 38 39 40 41 42

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs