Danas je Čet Mar 28, 2024 11:41 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 403 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 3 4 5 6 7 Elipsa 41 Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Dozvole 2017
PostPoslato: Sub Dec 10, 2016 10:43 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Jul 23, 2009 9:56 am
Postovi: 223
Ove godine prvi put nisam izvadio dozvolu i to zbog toga što nisam hteo da platim članarinu udruženju koju ne smeju da naplaćuju.Odem u Srbijašume da izvadim nema blagajnika pa ne mogu da mi daju dozvolu.Kažu dodji sutra.To mi je bio znak da ne bacam pare ove godine.Samo jednom mi naišla kontrola u Opovu a ja zapalio u šumu.Malo me bilo blam ali nisam mogao da se raspravljam i nisam siguran da li će da uzmu hiljadarku ili da pišu nešto.Video sam samo da su pisali nekim Kinezima iz ambasade,ako njima ne naplate ne znam kome će. :lol:Novi BMW džip sa diplomatskim tablicama a Kinezi pecaju kedere.


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2017
PostPoslato: Ned Dec 11, 2016 11:06 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Trazena mi je jednom, nije da nije, ipak je bila nedelja pre podne, lepo vreme, a ja pecao 10 metara od glavnog magistralnog puta u hudu. :)

Doduse vido sam i mimo tog izolovanog dogadjaja cuvare par puta...cak i pored vode, cak i kad ih nisam ja terao d izadju... :)


Svako da uzme po par komada, da podrzi progres, to je i dalje najpametnije sto mogu predloziti.
Ja sem nase ozbiljno planiram i nabavku Hrvatske. Ili samo nabavku Hrvatske, videcemo.
I Majdarsaka mi deluje simpaticno isto.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2017
PostPoslato: Ned Dec 11, 2016 11:58 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Jun 28, 2007 8:15 pm
Postovi: 7017
Lokacija: zajecar, nis
Slicno razmisljam, meni bugarska na 10 km od Zajecara, 12.5 evra godisnja dozvola, Dunav, bare, jezera kolko oces...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=MM64ynWN5BQ


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2017
PostPoslato: Ned Dec 11, 2016 1:49 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Apr 12, 2012 10:31 pm
Postovi: 54
Koji sam ja nesretnik, naš ribočuvar u Zemunu je stalno na vodi


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2017
PostPoslato: Ned Dec 11, 2016 6:13 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Avg 29, 2013 9:37 am
Postovi: 264
Lokacija: Novi Sad
Šta je tu loše?

Sent from my SM-G531F using Tapatalk

_________________
Ništa nije tako loše da ne može biti gore.


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2017
PostPoslato: Ned Dec 11, 2016 11:47 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Feb 15, 2012 5:19 pm
Postovi: 689
Da platim dozvolu i gledam suva korita reka koje teku u cevima za potrebe derivacionih hidroelektrana???? Rado cu dati za jedno pecanje u Bugarskoj ili negde u regionu bilo koju svotu nego li korumpiranim idiotima.
Pravi rodoljubi i cuvari prirode me razumeju, jer nismo mi u pitanju nego generacije koje dolaze, a vode su nam sablasno prazne i zagadjene.


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2017
PostPoslato: Pon Dec 12, 2016 3:14 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Sep 30, 2007 9:49 pm
Postovi: 2595
Lokacija: Sombor
aleksa1306 napisao:
2pike napisao:
Nema vise besplatna za "pionire"? Bese bilo dozvoljeno klincima do 14 gdina da pecaju brez dozvole u prisustvu punoletnih?

Za decu do 14 godina i dalje ne treba dozvola, ovo reguliše zakon, ali uz prisustvo lica koje ima dozvolu


Znači dva klinca od 14g odu pecati na kanal, jer im je kuća na 50-100m od vode i oni su u prekršaju?!
Ako je za ispod 14 bez plaćanja onda nek ne komplikuju .. :evil:


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2017
PostPoslato: Pon Dec 12, 2016 5:56 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Jun 28, 2007 8:15 pm
Postovi: 7017
Lokacija: zajecar, nis
Jesenas je niska ribocuvarska sluzba imala herojski pokusaj kaznjavanja 14-togodisnjaka koji je sam pecao na Nisavi :? Izgledao im je kao zli petnaestogodisnjak u krivolovu :mrgreen: Jedva se dete opravdalo nekako, od tad nije ni otisao na pecanje...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=MM64ynWN5BQ


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2017
PostPoslato: Pon Dec 12, 2016 10:45 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Okt 19, 2012 3:56 pm
Postovi: 182
Lokacija: Prijedor
Ja vadim redovno,ali ove god.razmisljam sta da radim,udjesmudj u kanal paf bomba,udje smudj na sani mreza paf,voda niska rauberi raubuju.u drustvu kao u serijama,predsjednik dao odstavku,tuzio cuvare,predsjednik skupstine nestao,tako na sudu tri god.,ima novi neki cuvar volontira ili tacnije samo dozvole forsira da se izvade i nista drugo.drustvo izaslo iz saveza rs.uzass i pitanje glasi:
Izvaditi dozvolu kao i uvjek i kupiti mir na vodi
Nevaditi dozvolu svadjati se sa cuvarom i sekretarom


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2017
PostPoslato: Čet Dec 22, 2016 7:53 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Nov 30, 2006 10:06 am
Postovi: 2384
Lokacija: Prijedor,RS
Mene su zadnji put kontrolisali prosle godine pocetkom marta . Otisao na Kicin brod da stelujem hrpu novih varki za pajku i naidjose taman kad mi je konobar iz Obale donio pivo , bilo je ono ajd uhvati se noge i razguli posto vadim dozvolu uredno svake godine , al bilo je zanimljivo . Inace u Prijedoru je malo cudna situacija sto se tice ribarskog drustva , ajd sto su izasli iz saveza nego je sef ribarskog udruzenja tuzen sto je sam stampao naljepnice za dozvole i nije uzeo lovu sebi nego je uplatio na racun udruzenja , jbt kakav kriminalac ukro ali ne sebi , Neso ima veliki respekt od mene :mrgreen:


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 403 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 3 4 5 6 7 Elipsa 41 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs