Danas je Uto Mar 19, 2024 3:05 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 403 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 37 38 39 40 41
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Dozvole 2017
PostPoslato: Sub Mar 04, 2017 12:29 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Mar 23, 2009 10:37 am
Postovi: 656
Lokacija: Pančevo
Ovu, nekad državu, su sjebali razni faktori. Kako državu tako i vodotoke. Krivica je i na ribolovcima, i na onima koji bi trebali da se brinu da sistemi funkcionišu. Najmanje su krivi ljudi koji kupuju dozvolu, i tražiti u njima isključive krivce, ili tvrditi kako će se stanje nekom čarolijom popraviti kad niko ne kupi dozvolu je...pa, stvarno ne želim nikoga da uvredim ali u najmanju ruku nekorektno prema tim ljudima.

Inače sam danas kupio dozvolu, i apsolutno razumem ove koji neće da je kupe, i ne osuđujem, do skoro sam je i ja kupovao za džabe, do prošle godine bukvalno je nisam nikom pokazao. Dajte malo te tolerancije, pa nećemo valjda jedni druge ovde napadati i optuživati?


Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2017
PostPoslato: Sub Mar 04, 2017 12:36 am 
OffLine

Pridružio se: Čet Jan 27, 2011 7:16 pm
Postovi: 1181
Lokacija: beograd
fishbone napisao:
A mladi i neiskusni misle da je sve sto je nastalo pre njihovog rodjenja lose :wink:
Svako radi prema svojoj savesti!!!


pa dobro evergrin je ok

ali nije bacati vobler evergreen side step 95f, na primer :) u gofna ,uvreda za japance
:D za koju nismo mi krivi vec neko ko je posadio kolektor koji bas ne moze toliko da preradi a pare za fabrike za preradu vode odavno preradili vise puta i potrosili :!:

mladi nece da ciste metuzalenska gofna jer nemaju vremena. spremaju papire da idu iz zemlje i sta sad kao sami smo mi krivi za celokupno stanje voda i ekologije u zemlji :?: vazi


Poslednja izmena od pikepike u Sub Mar 04, 2017 12:42 am, izmenjeno 1 put ukupno.

Vrh
   
 
 Tema posta: Re: Dozvole 2017
PostPoslato: Sub Mar 04, 2017 12:40 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Feb 16, 2013 7:45 pm
Postovi: 190
Lokacija: NBG
niko ljude sa dozvolom ne krivi za stanje na vodi, ali da samom kupovinom dozvole pristaju na stanje na vodi to da.
opet nije ni to problem , hoces na miru da pecas ok, ali su oni prvi koji su tu da osudjuju ljude koji ne zele da kupe dozvolu pa cak da nas stavljaju u isti kos sa mrezarosima i strujarosima. ja se kladim da sam za zivota manje ribe odneo od svih ovih sa dozvolom ovde ali nije mesto da se ja nesto pravdam, da sam ribokradica ne bih ni bio ovde i pisao ovo, moje je misljenje da bi se TOTALNIM bojkotom dozvola moglo nesto uciniti. kada bi svi kupovali dozvolu stanje na vodama bilo bi sve jadnije a cena bi samo skakala.

_________________
8)


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 403 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 37 38 39 40 41

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs