Danas je Čet Mar 28, 2024 7:41 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 103 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 Elipsa 11 Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Dozvole 2019
PostPoslato: Pet Okt 26, 2018 8:23 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Feb 08, 2012 6:27 am
Postovi: 655
Lokacija: Novi Sad
ANGLER napisao:
Imace popust 50% ribolovci iz okruzenja Stare Planine , 50% reka su im pod zemljom.

Послато са LG-H840 уз помоћ Тапатока


Cena godišnje dozvole za rekreativni ribolov u zaštićenom području iznosi 4.000 dinara, ali i tu ima izuzetaka. Recimo za zaštićena područja: "Sićevačka klisura", "Jelašnička klisura", "Jerma", "Ritovi donjeg Potisja", "Bara Trskovača", "Palić", "Ludaško jezero", "Ponjavica" i "Karaš – Nera" godišnja dozvola za pecanje iznosi 2.000 dinara. Sportski, tj. rekreativni ribolov u parkovima prirode "Zlatibor" i "Radan" koštaće 3.000 dinara, na "Đerdapu", "Staroj Tisi", "Obedskoj bari", "Gornje Podunavlje", "Uvac" iznosi 5.000 dinara. Pecanje u "Staroj planini" iznosi 6.000 dinara, dok je najskuplji ribolov u "Klisuri reke Gradac", tamo godišnja dozvola košta čak 10.000 dinara.


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole 2019
PostPoslato: Pet Okt 26, 2018 8:30 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 23, 2012 7:12 pm
Postovi: 3419
Lokacija: Kanjiža
Trebaju površinci ili vrloplitkoronci, jer stoka ostavlja rekama po 10cm vode!

_________________
Tek kad sasečeš poslednje drvo, tek kad zatruješ poslednju reku, tek kad upecaš poslednju ribu - tek tada ćeš shvatiti da se novac ne može jesti!


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole 2019
PostPoslato: Ned Okt 28, 2018 2:48 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Mar 07, 2009 1:12 am
Postovi: 2271
Lokacija: Nish 43.318189,21.929591 :)
Uh volim takve prelive sa 10ak cm ... da zalerujem meppsa duplu nulu, ma milina ...

Mislimnda je definitivno 2019 god, godina kad konacno prestajem da kupujem dozvolu ... pricam to vec 5 god ali je uvek ipak kupim iz opravdanih razloga ... resio sam da na dalje ne kupujem, a da nosim onu famoznu hiljadarku u dzep pa sta bude ... ili cu da placam dnevne, ili cu da se svadjambsa govedima ili cu da podmicujem pa da ih posle prijavljujem za primanje mita ... nema smisla vise sve ovo ...

Da se organizujemo i udruzimo ... od toga verovatno nema nista ... mora svako da uzme stvar u svoje ruke pa dokle izdrzimo ... jbg, kako drugacije

_________________
Limit your kill, don't kill your limit !!!


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole 2019
PostPoslato: Pon Okt 29, 2018 6:45 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jun 11, 2017 9:33 am
Postovi: 688
Lokacija: novi zasad
Treba da se svi složimo i 500 dinara nosimo.
Inače će ovi da gi guraju do besvesti u nebesa sa cenama, sve čekajući kišu.
A bolje biti neće, koliko god da se zapapre cene.
Znači i ribočuvari i korisnici, razumemo se, kada se vidimo, toliko platimo i mirna bosna.

edit: u njemačkoj je dozvola 30 evra a u engleskoj 20 funti..

_________________
napuni mašinicu sa mašću koja ima NLGI 0


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole 2019
PostPoslato: Pon Okt 29, 2018 10:45 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Sep 27, 2013 8:28 pm
Postovi: 1026
Lokacija: Krusevac
Drugar Sale Djordjevic sastavio peticiju za smanjenje cena dozvola. Ne znam koliko ce da pomogne ali svakako nece da odmogne
https://www.peticije24.com/peticija_za_ ... s=56406829

_________________
http://kingoftheglitch.blogspot.com/
https://soundcloud.com/elvis-bordello


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole 2019
PostPoslato: Pon Okt 29, 2018 10:50 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 23, 2012 7:12 pm
Postovi: 3419
Lokacija: Kanjiža
Nije problem cena dozvole, nego šta plaćamo! Razlika je u ceno od 50€ što ne vredi 50€ i 100€ što vredi 100€! Dakle, problem je dozvola sama po sebi što je jedinstvana! Ili što bi neki rekli - "jedinstvana". Nam je potrebna promena SISTEMA!!!! Gazdovanja vodama.....
Hiljadu puta sažvakana tema, tek ide zima pa ćemo žvakati opet...Pa dogodine spremi 7000, kukaj na riblji fond, kritikuj korisnike državu, nerad ribočuvara.....Kakve peticije, kakva "udruživanja", koji qrcipalci.....

_________________
Tek kad sasečeš poslednje drvo, tek kad zatruješ poslednju reku, tek kad upecaš poslednju ribu - tek tada ćeš shvatiti da se novac ne može jesti!


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole 2019
PostPoslato: Pon Okt 29, 2018 10:53 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 23, 2012 7:12 pm
Postovi: 3419
Lokacija: Kanjiža
Mi kritikujemo ministarstvo, a oni su najveći kraljevi koji su na našoj strani i štite nas, žele nam dobro! Jer odlično znaju KAKVI SMO!!!! Banda razjedinjena...Dva se ribolovca ne mogu dogovoriti ni dali gomno smrdi, a ta dva ribolovca imaju tri mišljenja, a ne zna se ko je od kojeg gori na vodi!
Zato hvala ministarstvu! JA da sam ministar, podigao bi na 17.000 i rekao "ajde mrš tamo, tišina da vas ne čujem! Ako vam se peca - platite! Ako vam se ne sviđa, rijalitiji su besplatni pa gledajte!". E, ali imate sreće što nisam ministar.....

_________________
Tek kad sasečeš poslednje drvo, tek kad zatruješ poslednju reku, tek kad upecaš poslednju ribu - tek tada ćeš shvatiti da se novac ne može jesti!


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole 2019
PostPoslato: Pon Okt 29, 2018 11:06 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jun 11, 2017 9:33 am
Postovi: 688
Lokacija: novi zasad
Potpisao peticiju
. To oni sad kidaju još ovih 15 - 20 godina dok ne uđemo u EU
jer znaju da će se po ulasku morati uljuditi i prestati pljačkati .
Ovo me podsjeti na ona vremena kada su turci zavladali pa narodu sa jedne strane laknulo jer su daleko manji harač uzimali, od domaćih haračlija.

_________________
napuni mašinicu sa mašću koja ima NLGI 0


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole 2019
PostPoslato: Pon Okt 29, 2018 7:23 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Peticija.

Pa to je to, to sve resava.

Napisacu pa makar me na krst razapeli, al bas me briga:

Hiljadu dinara je problem, a sve do sad nije bilo i nece biti?
Buljaski karakter ljudi sa ovih prostora je ponovo potvrdjen!

Da su smanjili za 1000 bilo bi sve sjajno?

Psovka, psovka, jos ruznija psovka i gasenje kompa.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
 Tema posta: Re: Dozvole 2019
PostPoslato: Pon Okt 29, 2018 7:49 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Feb 15, 2012 5:19 pm
Postovi: 689
Definitivno prelomna godina, nismo samo mi ljubitelji planinskih potoka i recica razoreni, vec i kolege na krupniju divljac gube terene. Ono sto je najgore da se ovo sve svesno radi i drzavi je sve jedno, cak sta vise mislim da im je u interesu da nas bude sto manje na vodi kako bi sproveli sve sto bolesni mozgovi mogu da reprodukuju.


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 103 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 Elipsa 11 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs