Danas je Čet Mar 28, 2024 7:00 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 33 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Pet Nov 29, 2019 8:13 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Sep 17, 2010 9:48 pm
Postovi: 710
Lokacija: Kraljevo
Ne treba nam novi zakon,nama trebaju Vajat Erp i Dok Holidej :D !!!


Vrh
   
PostPoslato: Pet Nov 29, 2019 8:56 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Jul 04, 2007 10:05 pm
Postovi: 2684
Lokacija: Bukin :) - NS
"Ja ne razumem sta vi hocete?
Hocete da Srbija prestane da izvozi struju? "

_________________
i'm not locked in here with you..
you're locked in here with me!

“Fishing is for sport only. Fish meat is practically a vegetable.”

“Give a man a fish and feed him for a day. Don’t teach a man to fish…and feed yourself. He’s a grown man. And fishing’s not that hard.”


Vrh
   
PostPoslato: Pet Nov 29, 2019 9:30 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Jun 18, 2016 7:11 pm
Postovi: 2389
Lokacija: Isle Of Pines, French Polinesia
Nemamo pravo da kukamo. Sećam se prošle godine ili proleće neki post na nekoj FB grupi, slika lika u krivolovu par metara sa ledja - karakterna osobina piz*e koja ne sme u lice da se uhvati u koštac sa situacijom i problemom. Svi se raspisali ali niko ne komentariše što je slikano sa leđa. E pa nema ti pomoći.

_________________
"Razvojni put Bore Šnajdera..." forum edition

https://www.flickr.com/photos/overdear/


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 30, 2019 6:50 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 17, 2010 9:52 pm
Postovi: 757
Lokacija: Beograd, Dobra Voda(Bar)
Mreza uz obalu Save sinoc. Zakona nema.SlikaSlika

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока

_________________
__________________________
Ko ne zna, i zna da ne zna, dete je, nauci ga,
Ko zna, a ne zna da zna, spava, probudi ga,
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, kloni ga se,
Ko zna, i zna da zna, mudar je, sledi ga.


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 30, 2019 8:06 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Copetić napisao:
Nemamo pravo da kukamo. Sećam se prošle godine ili proleće neki post na nekoj FB grupi, slika lika u krivolovu par metara sa ledja - karakterna osobina piz*e koja ne sme u lice da se uhvati u koštac sa situacijom i problemom. Svi se raspisali ali niko ne komentariše što je slikano sa leđa. E pa nema ti pomoći.


Tu sliku je slikala moja supruga, dok je setala sa bebom i tada dvogodisnjim detetom, sto je i napisano tamo,
tako da bih te zamolio da obratis paznju na ponasanje, a takodje da ako imas i malo inteligencije shvatis o cemu se ovde pise.

Ako si spreman da se konfrontiras ribokradicama i resavas stvari licem u lice, ne gubi vreme na netu, imas posla preko glave.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 30, 2019 10:34 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Jun 18, 2016 7:11 pm
Postovi: 2389
Lokacija: Isle Of Pines, French Polinesia
@Kockar - To je bila tvoja slika (tvoje žene...)? Ok, ‘ajde mi reci šta je postigla?
Koji primer daje ili pouku? Slika čoveka sa leđa u relativno maloj sredini... Ljudi su ispraznili svoj bes na tastaturi i sad su mirni, učinili su šta su mogli.
Očigledno mi fali inteligencije da izvučem išta poučno i dobro iz tog primera, slobodno mi pomozi da shvatim.

Jesam se konfrontirao, sekao mreže, zvao kontrolu, zvao inspekciju, slao slike slikane u lice nadležnim licima iz inspekcije, udruženjima. Nisam kačio to na FB ili na forume i od toga pravio neku priču. Odatle moj ton dolazi, svideo se on tebi ili ne.

Jesam se držao teme i nadovezivao na to što kolege pišu na ovoj temi, i nastaviću: zakoni već postoje, takvi kakvi su, postoje i njihovo primenjivanje i poštovanje bi čuvalo riblji fond u našim rekama. Šta jedan novi zakon može da donese? Poenta mog prethodnog posta jeste da kad se zakon ne primenjuje ljudi treba da uzmu stvar u svoje ruke, 1 na 1, ne da očekuju rešavanje problema od instanci čije je (ne)delovanje dovelo do toga da se isti zakoni ne primenjuju.

_________________
"Razvojni put Bore Šnajdera..." forum edition

https://www.flickr.com/photos/overdear/


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 30, 2019 10:56 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Umesto da pocnes post izvinjenjem i dalje se pravis pametan, a nisi.
Nemam sta da ti crtam niti objasnjavam.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 30, 2019 11:25 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Jun 18, 2016 7:11 pm
Postovi: 2389
Lokacija: Isle Of Pines, French Polinesia
Pošto nisi odgovorio na neka konkretna pitanja ili komentarisao neke konkretne stvari iz mojih prethodnih postova, i celu stvar uspeo da okreneš na lično - da ne bi ovo skrenulo dalje imaš privatnu poruku.

_________________
"Razvojni put Bore Šnajdera..." forum edition

https://www.flickr.com/photos/overdear/


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 30, 2019 12:23 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 5:38 pm
Postovi: 1408
Lokacija: Mataruge
Treba dozvoliti privredni ribolov doslovno samo na podrucju grada. Ko ima zeludac da ribari po govnima zasluzio je.

_________________
Мепс ол д веј.


Vrh
   
PostPoslato: Ned Dec 01, 2019 9:50 am 
OffLine

Pridružio se: Čet Mar 18, 2010 8:26 pm
Postovi: 725
Ljudi dajte da se ne svadjamo mi medju sobom.
Opisah situaciju koju sam imao na vodi sa alasom koji vuče mrežu na 5m od obale u strogom centru grada.
Noću, u periodu zimskog računanja vremena.
Kad sam mu lepo rekao da me obidje, da mi ostavi bar 20 :roll: metara, tu gde stojim da izbacam još par puta pa da idem ON-JER GA ŠTITI ZAKON, mrtav ladan :"Zovi miliciju." I NASTAVLJA DA VUČE ISPRED MENE. :evil:
Eto, nas noću ne štiti zakon.Noćni rekreativni ribolov je zabranjen a privredni nije.
Ja sam dakle-prekršio zakon.
I tako noćima kršim zakon pecajući a ne upecavajući.
"Ja sam pošteno radio. Izlagao sam se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju" :D

Sada samo Molim samo da mi neko ko zna, kaže:

1.Da li će po tom nekom novom zakonu i dalje biti zabranjen noćni rekreativni ribolov a dozvoljen privredni?
2.Da li će moći privredni ribolov da se obavlja u najgušće naseljenim delovima grada I TO UZ SAMU OBALU, gde peca ogroman broj rekreativnih ribolovaca na relativno malom prostoru?

Tačno je.Prljavo je,izliva se kanalizacija ali mnogi od nas su odrasli tu. Tu su upecali svoje prve štuke i smudjeve, tu su prvi put prošetali sa simpatijom(da ne detaljišemo sada)
Znam ljude koji tu pecaju 40-50godina.
Potpuno je umobolno da neko uveče po deset puta prolazi mrežom uz samu obalu a da ujutru, sa prvom zracima sunca ljudi sa štapovima izlaze da pecaju.

ZNAM DA POSTOJE MNOGO VEĆI PROBLEMI I JOŠ MNOOOGO MNOGO VEĆIH PROBLEMA vezano devastaciju reka I životne sredine uopšte(struja, mhe, vazduh...) ali eto,pomislih da će možda neko da mi da odgovor na ta dva pitanja.
Eto i ja sam se konfrontirao nekoliko puta.Nije mi drago zbog toga i nisam ponosan na svoje ponašanje u tim sitaucijama ali na takav OZAKONJEN bezobrazluk jednostavno nisam mogao da oćutim.
Zbog toga vas molim, ako znate, da mi dogovorite na dva postavljena pitanja.
Hvala.

_________________
"Don't waste your time always searching for those wasted years"


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 33 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs