Danas je Čet Mar 28, 2024 2:34 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 167 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 6 7 8 9 10 Elipsa 17 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sub Okt 26, 2013 12:56 am 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Maj 24, 2006 12:26 am
Postovi: 8889
Lokacija: Niš
Sa organizatorima bojkota.

_________________
Svi su bili na mojoj strani, zato se čamac i prevrnuo...


Vrh
   
PostPoslato: Sub Okt 26, 2013 3:15 am 
OffLine

Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 10:59 pm
Postovi: 521
Lokacija: Kragujevac,Beograd
Respect za bojkot...


Vrh
   
PostPoslato: Pon Okt 28, 2013 3:04 pm 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Maj 24, 2006 12:26 am
Postovi: 8889
Lokacija: Niš
U sredu je JR:

Javni poziv za učešće u javnoj raspravi o nacrtu Zakona o zaštiti i održivom korišćenju ribljeg fonda

U postupku pripreme zakona kojim se uređuje oblast zaštite i održivog korišćenja ribljeg fonda, Ministarstvo prirodnih resursa, rudarstva i prostornog planiranja sprovodi javnu raspravu o Nacrtu zakona o zaštiti i održivom korišćenju ribljeg fonda (u daljem tekstu: Nacrt zakona), koji je sastavni deo ovog programa.
Tekst Nacrta zakona je postavljen na internet prezentaciji Ministarstva http://www.mprrpp.gov.rs/?wpfb_dl=150.
Javnu raspravu o Nacrtu zakona, organizovaće Ministarstvo prirodnih resursa, rudarstva i prostornog planiranja, u formi prezentacije i rasprave o Nacrtu zakona, koja će se održati u:
- u Beogradu, 30.10.2013. godine u 11 časova u Privrednoj komori Srbije, Terazije 23;
- u Novom Sadu, 31.10.2013. godine u 11 časova u prostorijama Saveza samostalnih sindikata Srbije – Novi Sad, Bulevar Mihaila Pupina 24.
Primedbe, predlozi i sugestije, za vreme trajanja javne rasprave, dostavljaju se u formi obrasca za komentare Ministarstvu putem elektronske pošte na adresu: natasa.ratkovic@ mprrpp.gov.rs ili na adresu: Ministarstvo prirodnih resursa, rudarstva i prostornog planiranja, Omladinskih brigada 1, 11070 Novi Beograd, sa naznakom „Javna rasprava – Nacrt zakona o zaštiti i održivom korišćenju ribljeg fonda”.

_________________
Svi su bili na mojoj strani, zato se čamac i prevrnuo...


Vrh
   
PostPoslato: Sre Okt 30, 2013 1:03 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Apr 03, 2009 1:07 pm
Postovi: 1269
koliko sam dobro razumeo organizatori bojkota su pricali sa predsednikom ribolovackog saveza srbije i podrzavaju isti?

_________________
Unutrasnji radni model I afektivna vezanost definisu emotivnu i psiholosku stabilnost licnosti.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Okt 30, 2013 1:43 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jun 13, 2010 11:47 pm
Postovi: 539
Lokacija: Adria-Panonia (via ljuti krsh)
Da, i meni nije jasno!?
Juče se predlaže bojkot javne rasprave, danas pak obaveštava o istoj...
Ček malo, o čemu se tu radi?!


Vrh
   
PostPoslato: Sre Okt 30, 2013 2:04 pm 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Maj 24, 2006 12:26 am
Postovi: 8889
Lokacija: Niš
Maestro, ja sam samo preneo vest sa sajta ministarstva, nisam nikoga ni na šta pozvao. Možda neki kolega poželi da ide, pa nije loše da zna kada je...

Pre toga sam preneo vest sa sajta Saveza da se pozivaju ribolovci da ne izlaze na javnu raspravu, sa čime se i lično slažem, a slažu se i drugari koji su se mlatili sa organizacijom bojkota.

Inače je taj bojkot završen, pa nema više ni organizatora, pa Savez nije morao ni da nas spominje u svom saopštenju... (ja nisam ni primetio dok nije video Šane)

Što se tog kratkog razvora tiče, mi smo predsedniku Bošku preneli naše viđenje navog zakona i rekli da smatramo da to nije novi zakon, već kozmetičke izmene starog, uz neka poboljašnja i neka pogoršanja, ali da većina glavnih problema uopšte nije rešena, te da taj zakon neće baš ništa promeniti na bolje.

_________________
Svi su bili na mojoj strani, zato se čamac i prevrnuo...


Vrh
   
PostPoslato: Čet Okt 31, 2013 12:43 am 
OffLine

Pridružio se: Pet Apr 03, 2009 1:07 pm
Postovi: 1269
Cekaj......Znaci .......organizatori bojkota koji je zavrsen i njegovi organizatori koji vise ne postoje su izrazili svoje misljenje Boskovicu,predsedniku saveza ,vezano za javnu raspravu o zakonu?
ako Sam ista razumeo...... :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Unutrasnji radni model I afektivna vezanost definisu emotivnu i psiholosku stabilnost licnosti.


Vrh
   
PostPoslato: Čet Okt 31, 2013 9:12 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 06, 2007 2:22 pm
Postovi: 1497
Lokacija: Kragujevac - srce Srbije
G6H8 :wink:

_________________
Kažeš da voliš svoju decu, a vidi šta im ostavljaš - mrtva priroda, slika našeg vremena


Vrh
   
PostPoslato: Čet Okt 31, 2013 10:01 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jun 13, 2010 11:47 pm
Postovi: 539
Lokacija: Adria-Panonia (via ljuti krsh)
skakač? :wink:


Vrh
   
PostPoslato: Uto Nov 05, 2013 12:22 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 23, 2012 7:12 pm
Postovi: 3419
Lokacija: Kanjiža
Šah-mat!

http://rtvpanonija.rs/javna-rasprava-ov ... jeg-fonda/

_________________
Tek kad sasečeš poslednje drvo, tek kad zatruješ poslednju reku, tek kad upecaš poslednju ribu - tek tada ćeš shvatiti da se novac ne može jesti!


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 167 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 6 7 8 9 10 Elipsa 17 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs