Danas je Pet Apr 19, 2024 3:36 am

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 85 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 5 6 7 8 9
Autoru Poruka
PostPoslato: Čet Apr 29, 2010 11:37 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 06, 2009 7:22 pm
Postovi: 1845
Lokacija: Uzice
lose si postavio slike...nema linka uopste...


Vrh
   
PostPoslato: Čet Apr 29, 2010 11:43 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Feb 03, 2010 4:04 pm
Postovi: 60
Mirage,
Ništa bez omladine, nego kako da postavim slike?


Vrh
   
PostPoslato: Čet Apr 29, 2010 11:46 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 06, 2009 7:22 pm
Postovi: 1845
Lokacija: Uzice
ako ih postavljas preko image snack-a,kada upload-ujes sliku,kopiras link code i pstujes ga u post...


Vrh
   
PostPoslato: Pet Apr 30, 2010 12:03 am 
OffLine

Pridružio se: Pon Dec 15, 2008 10:47 am
Postovi: 1834
Lokacija: ržanica city
Slusaj ti lele... ja sam se zamlacivao sa tim da se borim da bude bolje u ovom drustvu i mnogo sam nadrljao, kao nikad, jel znas zasto? zato sto sam hteo da ispravim neke nepravde i stao sam na celo nekih ljudi, kad je doslo gusto svi izmakli svoje dupe a ja ostao sam i ubuduce zabole me da ne kazem sta i ko ce da cuva vode i dal ce da ih cuva i kako ce da ih cuva, nek uniste sve vode, boli me savrseno, ja sam izigravao don kihota ali borba sa vetrenjacama je uzaludna, nema sanse da ja jedan nebitan ribolovac bilo sta promenim a vi ako imate snage da se rvete i dalje ja vam se divim. Ja se vracam pecanju a politikom neka se bave nadlezni, od sad me zanima samo gde, kako, na sta, koji dekor itd... Zelim vam svima sve najbolje a narocito tebi lelepele, ne shvati licno i ne ljuti se.pozdrav :D

_________________
s z H H n z s

Русские и Сербы - братья на век!

ul-fishing.blogspot.com


Vrh
   
PostPoslato: Pet Apr 30, 2010 1:14 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Feb 03, 2010 4:04 pm
Postovi: 60
Željko, sasvim je OK tvoj stav (svako ima pravo na svoje mišljenje), a sada su mi i tvoji stavovi daleko jasniji!
Nema ljutnje, svako neka odluči vredi li na "vetrenjače", i ja sam poprilično loše prošao i prolazim u toj borbi, ali sam se sam sa sobom dogovorio da ću takav biti do smrti, pa kako bude.


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 85 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 5 6 7 8 9

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 63 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
cron
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs