Danas je Pet Apr 19, 2024 6:43 pm

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris




Zaključan forum  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 32 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sre Sep 19, 2012 2:50 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 9:45 pm
Postovi: 1395
Lokacija: Zemun
Chuppo, iskreno nemam neku nameru da se sa njima objasnjavam dal sam ja tu strunu isekao pa hocu da im podvalim ili ne... nije tih 15ak m nesto posebno, prezivecu i bez toga. samo mislim da je ovo javna rasprava gde svako treba da iznese svoja iskustva. ja dlake na jeziku nemam i uvek cu izneti moje iskustvo. inace nisam mogao da izdrzim a da ne probam novu masinicu tako da sam vec bio na pecanju sa tom strunom i mislim da bi sada bilo mozda glupo da reklamiram.

iskreno nemam nista ni protiv koga, ono sto je dobro ja pohvalim ono sto nije ja kritikujem...

inace mislim da je malo verovatno da su ljudi iz pkvm nesto lose uradili, jer ne verujem da oni imaju veze sa motanjem, ipak su oni distributeri koliko ja znam...


Vrh
   
PostPoslato: Sre Sep 19, 2012 3:22 pm 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 21, 2007 10:02 pm
Postovi: 3667
Lokacija: Novi Sad,Beograd,Skela
Svaki se pichvajz da reshiti. Predochiti, objasniti, videti. Originalna su pakovanja, al da ti se zalomi... Mi strune ne kontrolishemo .Stizu original zapakovane. Zao mi shti ti se tebi zalomilo ili bilo kome drugom i uhebalo pecanje.
Shta rechi, deshava se - retko ali se deshava.
kolko sam shvatio greshka u upredanju.Mlad si i moja ti je preporuka da chuvash zivce za mnogo teza vremena i dogadjaje koji te chekaju u zivotu kao i sve nas.
Bes i na prvu apsolutno shtetno utichu na zdravlje - veruj mi.
Radi shta hochesh otvoreni bili , ostali za sve.
pozz
Dule Kovachani
pozz i za" dezurne" i vi ste svi dobrodoshli.
PP

_________________
PKVM Web Shop / Adresar-MALOPRODAJE


Vrh
   
PostPoslato: Sre Sep 19, 2012 3:54 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Feb 22, 2006 11:01 am
Postovi: 4403
Lokacija: Novi Sad
kingluj napisao:
cuppo ja nisam advokat,corbu ne poznajem a ni pkvm,ti ih poznajes,ali nemoj odmah da stajes na stranu sponzora,ja samo cenim ljude koji kazu istinu i svoja iskustva sa npr cvorovima na climaxu.ti kao urednik bi trebalo da si "stranacko neopredeljen",a ti se opredeli u momentu za "duleta na putu"


Na znam kako si uspeo da proceniš moje opredelenje na osnovu jednog, jedinog pitanja... :roll: al' ajd'...
A "stranački" sam opredeljen za toleranciju i ljude koji imaju takta, da konflikte rešavaju... ljudski.

corba napisao:
Chuppo, iskreno nemam neku nameru da se sa njima objasnjavam dal sam ja tu strunu isekao pa hocu da im podvalim ili ne... nije tih 15ak m nesto posebno, prezivecu i bez toga. ...


Ne mislim da nećeš preživeti... daleko bilo! :wink: Pitao sam čisto onako, dobronamerno, bez ikakve skrivene namere... da li si im reklamirao ili ne, jer mi je bilo logično da ukoliko si ovde pisao, nisi uspeo da rešiš problem... a to ne valja. Sa druge strane, bio sam ubeđen da bi se problem dao lako rešiti, pa sam ti zato savetovao da cimneš Duleta, za kog sam slučajno znao da nije u "lokalu"...

_________________
chuppa@varalicar.com

There's a fine line between fishing and sitting there looking stupid...


Vrh
   
PostPoslato: Sre Sep 19, 2012 4:00 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 9:45 pm
Postovi: 1395
Lokacija: Zemun
opusteno ljudi, sta je bilo bilo je. neka se ona pokaze u dobrom svetlu po pitanju nosivosti i kao sto rekoh zaboravice se ovaj incident. naravno da ako se pokaze dobra po pitanju nosivosti sigurno necu zaboraviti da je pohvalim...


Vrh
   
PostPoslato: Sre Sep 19, 2012 4:15 pm 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 21, 2007 10:02 pm
Postovi: 3667
Lokacija: Novi Sad,Beograd,Skela
^
Apsolutamente, i sami Nemci traze "isechak", nije ni njima u interesu da se to deshava. Potkrepljeno datumski zbog smene i serije u predionici.
pozz
8)

_________________
PKVM Web Shop / Adresar-MALOPRODAJE


Vrh
   
PostPoslato: Sre Sep 19, 2012 4:22 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Mar 26, 2007 11:52 am
Postovi: 1154
Lokacija: Novi Sad, AP Vojvodina
Bedak,mada mislim da tako nesto ne bi smelo da se desava ipak renomiranom proizvodjacu.
Ja sam pazario MIG 0,14 pre jedno dva meseca u riboshopu i zadovoljan sam.Nadam se da ce tako i ostati. :)

_________________
High five with slimy palms.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Sep 19, 2012 9:45 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Avg 18, 2010 10:08 am
Postovi: 424
a jel hocete sada kolegi corbi na neki lepi nacin nadoknaditi cvorove nepravilno vezane na climaxu,dule ako smem da te nazovem tako kao chuppa,kontrolisi malo bolje nemce ipak je climax skoro pa kao sunline :wink: ja tek nemam dlakavi jezik,kostao me jedanput sedam dana samoce :wink:


Vrh
   
PostPoslato: Ned Sep 23, 2012 4:58 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 9:45 pm
Postovi: 1395
Lokacija: Zemun
nakon nekoliko intenzivnih pecanja, mogu da kazem da sam zadovoljan strunom, samo je predvez od FC ili monofila imperativ!


Vrh
   
PostPoslato: Ned Sep 23, 2012 6:34 pm 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 21, 2007 10:02 pm
Postovi: 3667
Lokacija: Novi Sad,Beograd,Skela
^
Mora predvez, skontali pre vishe od dve decenije, :wink:
8)

_________________
PKVM Web Shop / Adresar-MALOPRODAJE


Vrh
   
PostPoslato: Ned Sep 23, 2012 7:06 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 9:45 pm
Postovi: 1395
Lokacija: Zemun
kod nekih ranijih i nije morao :wink:


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 32 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 Sledeća

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs