Danas je Pon Maj 06, 2024 4:22 am

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris




Zaključan forum  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 899 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 84 85 86 87 88 Elipsa 90 Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Spin&Fly magazin
PostPoslato: Čet Nov 13, 2014 2:02 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Jun 07, 2013 7:22 pm
Postovi: 429
Lokacija: 1236 - 1215 km.
evo sada sam zavrsio sa citanjem i stvarno je extra !

svaka pohvala za magazin !


Vrh
   
 Tema posta: Re: Spin&Fly magazin
PostPoslato: Čet Nov 13, 2014 10:47 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Okt 25, 2011 5:32 pm
Postovi: 322
Lokacija: Sombor
Ja samo otvorio, bookmarkovao i cekam nedelju da ko coek procitam na tenane uz kafu, dve sa uzivanjem.

_________________
Kupi mi majko top!!!


Vrh
   
 Tema posta: Re: Spin&Fly magazin
PostPoslato: Čet Nov 13, 2014 10:58 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Mar 01, 2013 4:29 pm
Postovi: 329
Lokacija: Ruma
FANTAZIJA sto bi rekao glavni arhivator Dj.Cvarkov! :D

_________________
...pecati se mora


Vrh
   
 Tema posta: Re: Spin&Fly magazin
PostPoslato: Pet Nov 14, 2014 9:02 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Feb 19, 2011 3:03 pm
Postovi: 337
Lokacija: Sremska Mitrovica
bio sam veliki protivnik online magazina, kad sam cuo da nece biti vise na trafikama magazina skenjao sam se skroz , rekao sam sebi e neces citati na netu :mrgreen: , a sad kad sam video ovo cudo od online magazina ostao sam bez teksta, sta bi rekao osim SVAKA CAST UREDNICIMA I GOCIJU sve pohvale SVETSKI :)...!!!!!!!..... . . . . .

_________________
C&R....


Vrh
   
 Tema posta: Re: Spin&Fly magazin
PostPoslato: Sub Nov 15, 2014 6:19 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 10:05 pm
Postovi: 160
Bez ikakvog preterivanja izjavljujem da sam ponosan što sam član ovog foruma i što imam priliku da čitam ovako nešto. Bravo! Uredniku želim da što pre obiđe Jurassic lake , prenese nam iskustva i snimi mnogo video klipova! Još jednom BRAVO!


Vrh
   
 Tema posta: Re: Spin&Fly magazin
PostPoslato: Ned Nov 16, 2014 1:56 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jul 21, 2013 3:08 pm
Postovi: 754
Lokacija: Novi Beograd
Svaka cast urednistvu , procitao sam sve tekstove o smudju .. sve pohvale i samo tako nastavite ! :)


Vrh
   
 Tema posta: Re: Spin&Fly magazin
PostPoslato: Ned Nov 16, 2014 10:30 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Jul 19, 2013 2:08 pm
Postovi: 114
I ja se prudružujem čestitkama. Mnogo mi se sviđa. Imam i jedan konstruktivan predlog. Ne bi bilo loše ako postoji mogućnost da u buduće kada kliknemo na sliku, dobijemo istu uvećanu da bi mogli da bacimo oko i na neke detalje. Pozdrav !


Vrh
   
 Tema posta: Re: Spin&Fly magazin
PostPoslato: Pon Nov 17, 2014 9:54 am 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Maj 24, 2006 12:26 am
Postovi: 8889
Lokacija: Niš
U ime svih saradnika, hvala na lepim rečima.

Možda ste malo i preterali sa pozitivnim kritikama, moje mišljenje je da ovaj proizvod može biti 3x bolji, tek će u narednim godinama pokazati pun potencijal. Video materijala (sa npr. detaljnim objašnjenjima prezentacija) treba da bude 5x više, treba da bude mnogo profesionalnije snimljeno, sa boljim zvukom, lepše izmontirano... Ovo sada je prilično amaterski. :oops:

Inače se magazin veoma brzo širi netom, u prva dva dana je otvoren sa preko 1000 različitih IP adresa, uz prosečnu dužinu čitanja od 20 minuta, što je sasvim korektno. Nakon ovih prvih par dana magazin dnevno pronađe stotinak novih čitalaca, što je takođe OK, ali može i bolje, pa vas još jednom pozivam da iskoristite one share dugmiće sa naslovne strane i podelite magazin sa prijateljima, kako bi ga videlo što više ljudi. Cilj je da ovaj magazin pročita 10.000 varaličara sa srpsko-hrvatskog govornog područja i mislim da neće biti problem to dostići kroz par brojeva.

Inače je oko 95% čitalaca bilo sa prostora bivše SFRJ, najviše Beograd, pa Novi Sad, Zagreb, Niš, Sarajevo...

Hvala i svima koju su pronašli namerno malo skrivenu i nenametljivu poslednju stranicu, te podržali celu priču uplatilom skromne donacije u vidu volonterske pretplate, znači taj novac, ima ovde dosta troškova, a jedina zarade su reklame.

Slobodno ostavljajte više sugestija i kritika, sve to znači. Recimo kolega spavac je dao lep predlog, naravno da može, videću već ovih dana da implementiram za neke slike iz ovog broja.

To je glavna lepota e-magazina iz ugla onoga ko ga pravi: uvek nešto može da se doda, izmeni, ulepša... :) Tako je magazin kada je objavljen imao 138 strana, a sada ima 141. :)

Sinoć dodata VB reklama, Bole malo kasnio sa izradom novih dekora, sada mu vobleri izgledaju primetno lepše...

https://spinandfly.h5mag.com/27/vb-alburnus

Što se ovog pitanja tiče:

Kapitalac napisao:
Sve pohvale. Još ako bude još jedan broj u toku ove godine...


Nažalost, nemoguća misija. Jesenji broj je trebalo da izađe krajem septembra/početkom oktobra, ali je zbog užasno mnogo posla izašao početkom novembra... Zimski treba da izađe krajem decembra/početkom januara, ali je s obzirom da je do tada ostalo svega 40 dana, nema baš nikakve šanse... Ima ovde dobra dva meseca muškog posla, zbog čega sam ja propustio sjajan period jesenjeg pecanja i sad to planiram da nadoknadim. Dakle jedno mesec dana ne planiram da očima vidim back-end deo magazina...

Biće kad bude, recimo za jedno 3 meseca, magazin je i dalje običan hobi za popodne, a hobijima ne treba robovati.

_________________
Svi su bili na mojoj strani, zato se čamac i prevrnuo...


Vrh
   
 Tema posta: Re: Spin&Fly magazin
PostPoslato: Pon Nov 17, 2014 10:47 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Maj 17, 2009 4:56 pm
Postovi: 4420
Lokacija: Крушевац
Da li postoji sansa da se ovaj broj download-uje za arhivu??

_________________
www.zivotjereka.com


Vrh
   
 Tema posta: Re: Spin&Fly magazin
PostPoslato: Pon Nov 17, 2014 11:39 am 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Maj 24, 2006 12:26 am
Postovi: 8889
Lokacija: Niš
Ne lako. Jedino "glupa" varijanta da se uradi sa print skrinovima i spajanjem slika u pdf od 140 strana.

Mada mi se ni to ne sviđa, jer će ovaj broj magazina vremenom da se menja. Ja svakog dana vidim neku sitnicu koju popravim. Da ne pričamo o tome što tada više nema mogućnosti otvaranja video klipova.

Mada sam ideja da postoji neka kopija nezavisna od h5mag sajta nije loša, čisto za ne daj Bože...

Možda bi bilo lepo oni naprave opciju "Download as pdf", pa da se uvek može preuzeti trenutna verzija.

_________________
Svi su bili na mojoj strani, zato se čamac i prevrnuo...


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 899 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 84 85 86 87 88 Elipsa 90 Sledeća

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs