Danas je Čet Mar 28, 2024 5:09 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 22 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3
Autoru Poruka
PostPoslato: Sre Avg 17, 2011 8:14 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Maj 29, 2007 4:42 pm
Postovi: 578
Lokacija: Novi Beograd
ja imam kenjon, i pre sam imao malishu - ima samo komanda format. kontam da quick format mozhe samo pomochu racunara da se izvede.
*relativno nedavno je moj pajtos neshto zeznuo ceo hard pa se bavio time - kod ljudi koji zhive od toga, neshto mi je ostalo u glavi da do 9x pisanja i brisanja mozhe da se vrati. bitan zahtev: ne pisati/ brisati/formatirati nishta. ne tvrdim da oni tamo nisu radili quick format ali znam da je to bio izricit zahtev svake "vrachamo podatke sa sj... diskova" firmi.

_________________
stotinu je bolesti, jedan je doktor.

Ko ne procita uputstvo fotoaparata - voblere mu panjevi odneli, motke mu se u kontri lomile, shvalerke mu kresali drugari!!


Vrh
   
PostPoslato: Sre Avg 17, 2011 10:10 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Apr 16, 2009 9:08 pm
Postovi: 394
Lokacija: Novi Sad
Definitivno se nismo razumeli :?
Hteo sam da kažem da format nije bauk i ne treba ga se plašiti nego razumeti :wink:
Kada su sve varijante isprobane i fotke izvučene koliko se to može, ne škodi uraditi jedan quick format i još jednom preskenirati nekim kvalitetnim programom. Vrlo često to donese koju fotku više, bez obzira što je još nešto upisivano možda može još nešto da se spasi.
@ Doktor Bouz Kolega slobodno navratite do mene, dozvoliću vam da mi formatirate hdd sa muzikom i filmovima, a onda možemo da pijemo sok/kafu/pivo ili šta već dok ja to natenane sve vrnem nazad :wink:


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 22 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs