Danas je Čet Mar 28, 2024 10:44 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 74 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 4 5 6 7 8 Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: dilema
PostPoslato: Pon Mar 10, 2008 7:33 pm 
OffLine
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Sep 30, 2006 1:18 pm
Postovi: 2646
Lokacija: Sremska Mitrovica
^ Dr. Bouz :)

Jos samo da si nam rekao koji to "mali Canon" ima tvoj prijatelj, jer i ja glasam za koncepciju - ribolovac koji voli fotografiju treba da ima dobar consumer za "svaki dan", a ako preferira fotografiju vise od ribolova, onda i DSLR.

Koji? Najbolji koji sebi moze priustiti :)

_________________
... svoje najbolje dane proveo sam noću...


Vrh
   
 Tema posta: Re: dilema
PostPoslato: Pon Mar 10, 2008 7:42 pm 
Chira napisao:
^ Dr. Bouz :)

Jos samo da si nam rekao koji to "mali Canon" ima tvoj prijatelj, jer i ja glasam za koncepciju - ribolovac koji voli fotografiju treba da ima dobar consumer za "svaki dan", a ako preferira fotografiju vise od ribolova, onda i DSLR.

Koji? Najbolji koji sebi moze priustiti :)


Heheheeh, mozda nije najbolji, ali je dakako najprikladniji :lol:
Ja sam ga uzeo za sebe :lol:

Slika


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 10, 2008 7:49 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Maj 29, 2007 4:42 pm
Postovi: 578
Lokacija: Novi Beograd
pa covek je u prvom postu napisao da ima dilemu izmedju olija i g-9. - guja (taj moj drugar) ima g 9, i vidim ne vadi ga iz dzepa (a ima i d200, i d70, i zna da slika). - al ono .. na slikanje-slikanje nosi d200, a "malisha" je non-stop u dzepu.

_________________
stotinu je bolesti, jedan je doktor.

Ko ne procita uputstvo fotoaparata - voblere mu panjevi odneli, motke mu se u kontri lomile, shvalerke mu kresali drugari!!


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 10, 2008 8:00 pm 
OffLine
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Sep 30, 2006 1:18 pm
Postovi: 2646
Lokacija: Sremska Mitrovica
^ Eh, upravo si dao sinopsis mojih snevanja...

Krecem s pisanjem scenarija :)

_________________
... svoje najbolje dane proveo sam noću...


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 10, 2008 8:23 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Sep 30, 2007 9:49 pm
Postovi: 2595
Lokacija: Sombor
doktor bouz napisao:
pa covek je u prvom postu napisao da ima dilemu izmedju olija i g-9. - guja (taj moj drugar) ima g 9, i vidim ne vadi ga iz dzepa (a ima i d200, i d70, i zna da slika). - al ono .. na slikanje-slikanje nosi d200, a "malisha" je non-stop u dzepu.


Poshto nisi ispratio sve postove iz teme..

Hvala na predlogu, i kako stvari stoje NIJE kasno..
Iako je vec odlucheno..
Kupljen je 400D, ali bice kupljen i G9.. samo malo da padne cena.. tu se ne zurim.. kad se primakne 350e ..
A onda A70 ide u penziju.. ili nekom klincu iz familije.. :) kao i vecina starih mobilnih.. :wink: :lol:


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 10, 2008 8:44 pm 
Au, sta ga vas je Canonovaca! Za nevjerovat!! :lol:


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 10, 2008 8:45 pm 
OffLine
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 29, 2007 10:05 pm
Postovi: 1270
Lokacija: Vozdovac
Upravo vidim po svezim postovima da ti se pridruzio jedan tvoj, i to sa najboJim. :wink:


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 10, 2008 8:52 pm 
Dzo napisao:
Upravo vidim po svezim postovima da ti se pridruzio jedan tvoj, i to sa najboJim. :wink:


A pa doktoru je i zvanincno cestitana dobrodoslica. Naravno da D3 nema pemca, osim mladjeg brata, koji skakuce za njim, a to je D 300. Samo, kolko me sjecanje ne izdaje, pravio je Sale i sa D 2oo mocne fotke, nagradjivane!!


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 10, 2008 8:56 pm 
hehehe, moracemo da otvorimo anketu ko Shimano-Daiwa da vidimo na cemu smo. Cisto statisticki da znamo za iducu godinicu za nagradu. Mislim da nam i nije nagrada bitna, kolko da pokazemo zta masine mogu, a naravno i mi. Zato svi clanovi... pa kom obojci, kom opanci, jedino Sale... hmmm, nece biti lako... ali intresantno sigurni hoce. Mada ocekujem javljanje jos jednog doajena fotografije Beograda.


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 11, 2008 12:32 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Maj 29, 2007 4:42 pm
Postovi: 578
Lokacija: Novi Beograd
ma ja sam se i sa d70s upgrade-ovao na d200, i sa d200 na d3, cisto zbog tehnickog dela priche, posto tamo gde moje slike idu, potrebne su tehnicki prilicno perfektne slike, a mene mrzi da se smaram na racunaru. - posto je i d200 vech prilicno ozbiljan i apsolutno pouzdan aparat.

_________________
stotinu je bolesti, jedan je doktor.



Ko ne procita uputstvo fotoaparata - voblere mu panjevi odneli, motke mu se u kontri lomile, shvalerke mu kresali drugari!!


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 74 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 4 5 6 7 8 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs