Danas je Čet Mar 28, 2024 10:40 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 26 postova ]  Idi na stranicu 1 2 3 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Uto Avg 14, 2007 9:01 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Sep 24, 2006 8:44 pm
Postovi: 250
Lokacija: EU
U Ivanovu se otvara salon umetnicke fotografije 15 augusta sa pocetkom u 18 h.
U ostroj konkurenciji najboljih fotografa iz nase zemlje i inostranstva na temu "B" (slobodna tema) prosla je i ribolovacka fotografija.

Vise o ovome na zvanicnom sajtu FKS Srbije www.fotoss.org

_________________
Istrajnost na ispravnom putu donosi srecu


Vrh
   
 Tema posta: Izlozbe ...
PostPoslato: Ned Avg 19, 2007 1:00 am 
OffLine
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Sep 30, 2006 1:18 pm
Postovi: 2646
Lokacija: Sremska Mitrovica
:)

Za beogradjane, malo kasno, ali ne i prekasno.

U Beogradu, Likovna galerija i galerija Artget Kulturnog centra Beograd od 16.7 - 30.8. organizuju izlozbu pod nazivom: BEOGRAD, POGLEDIMA DESETORICE FOTOGRAFA, na kojoj svojim radovima ucestvuju: Miloš Pavlović, Vojislav Marinković, Branibor Debeljković, Branko Turin, Tomislav Peternek, Branislav-Bane Đorđević, Ivo Eterović, Ljubomir Šimunić, Danilo Cvetanović, Radoje Đukić.

Autor koncepcije i izbora radova je Goran Malić.

_________________
... svoje najbolje dane proveo sam noću...


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 01, 2007 2:09 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Sep 24, 2006 8:44 pm
Postovi: 250
Lokacija: EU
Odrzano je ziriranje 25. medjunarodne izlozbe fotografija u Backoj Topoli. Ponovo su bile zapazene i neke ribolovacke fotografije. Posto je ovo medjunarodna izlozba sa zaista ostrom konkurencijom svaki primljeni rad vuce 5 poena. Inace, izlozba ce se odrzati od 12.10 do 31.10. Vise o ovome mozete videti na zvanicnom sajtu FKK Srbije (gore naveden).
Takodje je odrzano ziriranje i u Pozarevcu gde je tema bila slobodna, a i na toj izlozbi ima ribolovaca koji izlazu i ciju su radovi primljeni. Izlozba u Pozarevcu sa slobodnom temom je 1. ranga i primljeni rad donosi 4 poena.

_________________
Istrajnost na ispravnom putu donosi srecu


Vrh
   
PostPoslato: Sre Okt 31, 2007 9:40 pm 
OffLine
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Sep 30, 2006 1:18 pm
Postovi: 2646
Lokacija: Sremska Mitrovica
:) Samo za Beogradjane :!:

http://www.refoto.co.yu/kalendar_izlozbi.php

_________________
... svoje najbolje dane proveo sam noću...


Poslednja izmena od Chira u Sub Dec 15, 2007 3:41 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 15, 2007 1:13 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Sep 24, 2006 8:44 pm
Postovi: 250
Lokacija: EU
Obavestavam sve ljubitelje fotografije da ce u utorak 18. 12. biti odrzana godisnja izlozba FKK Valjevo koji je po broju osvojenih priznanja i bodova najuspesniji klub u Srbiji. U galeriji ,,Bukva,, u centru grada ce biti izlozene fotografije najistaknutijih clanova kluba, a bice i dodeljena priznanja i titule FKKS. Ocekuje se veliki broj posetilaca i ljubitelja fotografije. Naravno da su tu prezentovane i ribolovacke fotografije sa kojima sam stekao i prva priznaja na medjunarodnoj sceni, a moram da se pohvalim jer izlazem zvanicno samo godinu dana i ovo mi je uslo u krv, pa cu se i ubuduce potruditi da budem jos bolji. Evo jedne fotke specijalno za ovaj sajt.

Slika

_________________
Istrajnost na ispravnom putu donosi srecu


Vrh
   
 Tema posta: cast mi je...
PostPoslato: Ned Jan 06, 2008 9:40 pm 
OffLine
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Sep 30, 2006 1:18 pm
Postovi: 2646
Lokacija: Sremska Mitrovica
:) Obavestavam sve ljubitelje fotografije ovoga Sajta i s ponosom, 'vaki skroman :) ističem da je moja vrla sugradjanka Nevena Uzurov pobedila na foto konkursu naseg renomiranog casopisa za fotografiju - REFOTO, a na temu "Lepota oko nas" - fotografijom:

Slika

http://www.refoto.co.yu/

Posebno naglašavam da je fotka uradjena Canonom PowerShot A 410; te da će Nevena nastaviti fotkati s njim i pored osvojene nagrade (neki bolji aparat). Kao Dipl ing. geodezije ona pripada "srednjoj" generaciji mitrovačkih fotografa, od mladjih ističu se izmedju ostalih, Jovan Vukov koji ima Fuji S6500 i od "matoraca", prosumerista... e, ne znam...

Ima neki Chira, običaj mu leći leti na livadu, staviti aparat na MAKRO i snimati nebo :!: :!: :D Do sada nije mu uspelo, al' nikad se ne zna :) :D :lol:

Izvinjavam se Uredniku na neozbiljnosti :wink: :) :D :lol:

_________________
... svoje najbolje dane proveo sam noću...


Poslednja izmena od Chira u Čet Feb 28, 2008 12:42 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 27, 2008 2:00 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Sep 24, 2006 8:44 pm
Postovi: 250
Lokacija: EU
Foto kino klub Valjevo kao najuspesniji FKK u Srbiji u saradnji sa Kulturnim centrom Sabac organizuje izlozbu fotografija clanova FKK Valjevo koje su nastale u 2007 godini.Ovom prilikom pozivamo sve one koji su u mogucnosti da prisustvuju otvaranju ove izlozbe koja ce se odrzati u galeriji kulturnog centra Sabac ulica Gospodar Jevremova br 12 ,u petak, 29.02.2008.g. u 19h.
Naravno da ce na izlozbi biti i ribolovackih fotografija.

_________________
Istrajnost na ispravnom putu donosi srecu


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 28, 2008 9:23 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Sep 24, 2006 8:44 pm
Postovi: 250
Lokacija: EU
Bice dosta fotki sa zanimljivih terena. Ribolovacke fotografije su naravno uvek blizu vode.

Slika

_________________
Istrajnost na ispravnom putu donosi srecu


Vrh
   
 Tema posta: Re: cast mi je...
PostPoslato: Čet Feb 28, 2008 12:22 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Dec 05, 2006 8:34 pm
Postovi: 1998
Lokacija: Zbilje, SLO
Chira napisao:
:) Obavestavam sve ljubitelje fotografije ovoga Sajta i s ponosom, 'vaki skroman :) ističem da je moja vrla sugradjanka Nevena Uzurov pobedila na foto konkursu naseg renomiranog casopisa za fotografiju - REFOTO, a na temu "Lepota oko nas" fotografijom:

Slika

http://www.refoto.co.yu/

Posebno naglašavam da je fotka uradjena Canonom PowerShot A 410; te da će Nevena nastaviti fotkati s njim i pored osvojene nagrade (neki bolji aparat). Kao Dipl ing. geodezije ona pripada "srednjoj" generaciji mitrovačkih fotografa, od mladjih ističu se izmedju ostalih, Jovan Vukov koji ima Fuji S6500 i od "matoraca", prosumerista... e, ne znam...

Ima neki Chira, običaj mu leći leti na livadu, staviti aparat na MAKRO i snimati nebo :!: :!: :D Do sada nije mu uspelo, al' nikad se ne zna :) :D :lol:

Izvinjavam se Uredniku na neozbiljnosti :wink: :) :D :lol:


Cestitaj Geometrici i poljubi je u moje ime :lol: :lol:


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 28, 2008 3:53 pm 
OffLine
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Sep 30, 2006 1:18 pm
Postovi: 2646
Lokacija: Sremska Mitrovica
^ Hocu Hauba,

Na kvadrat :!: Zasluzila je :!: :)

_________________
... svoje najbolje dane proveo sam noću...


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 26 postova ]  Idi na stranicu 1 2 3 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs