Danas je Čet Mar 28, 2024 5:00 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 55 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 6
Autoru Poruka
PostPoslato: Uto Jan 28, 2020 10:44 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Apr 07, 2007 10:58 pm
Postovi: 2801
Lokacija: Jagodina
Završio se konkurs, izabrane slike koje su izabrane. Ima dosta lepih, meni i nekoliko izuzetnih!
Stvarno lepa ideja, lep konkurs. Povod da pomenemo kolegu Chiru i setimo ga se...
Nagrade vredne, praktične i zanimljive... Svaka čast!

Najpre, prodavnica Riboteka iz Sombora i nagrada štap Black Savage...
To je trebao da bude štap 20-60 ali posto već imam štap tih karakteristika kolega Kockar i prodavnica ribolovačke opreme Riboteka iz Sombora su mi izašli u susret pa smo odabrali za mog klinca (8 godina) štap po meri. Mali Blikonja vec cepa bucove u najveće pa smo odabrali Black Savage 20g za njega. Snaga i akcija štapa po meri bucova i klenova sa Morave, mali je uporan do besvesti pa obećavamo i neke lepe slike!

Duks... Da mi dušu greje! Naručio ja i nekoliko majica za mene i klinca pa ćemo da izgledamo kao da imamo sponzora. Još kad izlepimo i sve te nalepnice bićemo ozbiljna ekipa 8)

Lonewolf Chili Products...
Uhhhh! Ovo mi je posebno zanimljivo! Moj ćale i moja žena se godinama qrce kako ubijaju ljuto i kako im ništa nije dovoljno ljuto. Ja mislio da su junaci samo sa ovim standardnim ljutim paprikama pa nabavio ja za njih neke opake od jednog našeg forumaša... I ovi moji ih razvališe bez mnogo muke. To behu neke po toj nekoj njihovoj klasifikaciji 200.000-300.000 ebem li ga čega. Dal nekih skolvina, skolvila... Pa bih zamolio čika Lonewolfa da pošalje bar jednu od preko pola miliona tih žarulja, da im se rosi čelo sledeća dva dana, najmanje :mrgreen:
Kolegu Lonewolfa sam svakako planirao da kontaktiram pa mi ovo dodje kao kec na desetku 8)

USR "ZLATNA RIBICA" Sremska Mitrovica i učešće na smudjijadi, prenoćište, klopa...
Moje je samo da uživam! I ako mi je problem dva dana vezano da uteknem od kuće, od posla, potrudiću se iz sve snage da odem na ovo lepo druženje za koje računam da će biti negde krajem oktobra.
Vrlo lepa nagrada, hvala...

I tako... Odužilo se ovo moje pisanje ali kraće nikako nisam mogao.

Još jedared, hvala svima.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 29, 2020 8:16 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Okt 06, 2007 10:13 am
Postovi: 1744
Lokacija: Subotica
Mislim da ce ona mala teglica da posluzi svrsi..... Sa etiketom 100% Trinidad Scorpion Moruga Puree. Ona po mojoj proceni je oko 1 000 000 SHU ( Scoville Heat Unit )...... Cak i ako gresim zbog mojih delimicno umrtvljenih receptora, manje od 800 000 SHU sigurno nije.
Produkti ne sadrze nikakve aditive, konzervans, ni kap dodate vode, vestacke boje, ukuse itd. Konzervirane su metodom pasterizacije, pa je potrebno obratiti paznju da se pri vadjenju koristi cisti pribor i da ce nakon otvaranja cuvaju u frizideru.....
Malo sam u OFF- u ......pa da skratim....
Svim dobitnicima mojih paketica prijatno!

_________________
Let them go, let them grow.....that's what bassfishing is all about!


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 29, 2020 9:14 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Apr 07, 2007 10:58 pm
Postovi: 2801
Lokacija: Jagodina
Nikako nisi oftopičario, ovo je uputstvo za upotrebu nagrade :wink: 8)

1.000.000 :shock: :shock: :shock: 8)
Uhuhuuuu... Pa jedva cekam da im vidim izraz lica :D
Reći ću im da je od 350.000 žarulja a oni bandoglavi, pre će da crknu no da priznaju poraz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 29, 2020 9:26 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Okt 06, 2007 10:13 am
Postovi: 1744
Lokacija: Subotica
Dosta je ljudi palo na toj bezazleno zutoj boji.....navkli da papre i paradajzi mogu biti samo crveni.... Bilo je lupanja glave o dasku, trljanja usiju do purpurne boje, valjanja po podu......kao i kletvi raznoraznih....iako je daleko od najljuce koja u manje od minut uzrokije utrnuce usne duplje....

_________________
Let them go, let them grow.....that's what bassfishing is all about!


Vrh
   
PostPoslato: Čet Jan 30, 2020 8:59 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 06, 2009 7:42 pm
Postovi: 1211
Ah ta romantika
Srca osvaja
Al bajern titule

Послато с помоћ Тапатока

_________________
Ja sam važan činilac.
To je moja trajna orjentacija.


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 55 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 6

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
cron
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs