Danas je Pet Apr 19, 2024 7:07 am

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 74 postova ]  Idi na stranicu 1 2 3 4 5 Elipsa 8 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sre Dec 09, 2009 5:31 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Feb 25, 2006 9:22 pm
Postovi: 334
Zasto je tesko napraviti lepu fotografiju ulova?

Neka urednici prebace ovaj post gde misle da treba...ali trenutno mu je mesto bas ovde...voda lepa,uslovi lepi (bez kise),ulovi lepi...a slike odvratne (cast izuzecima)...ribe stisnute za skrge ili iza skrga,ukrstene ruke na fotkama,prljave ribe kao da su se valjale po blatu...a pozadina?...zar je tesko ispostovati ulov i lepo se namestiti i napraviti fotku koja ce mozda ici i na neciji desktop...zar mislite da vam to oduzima puno vremena?

_________________
-Moj deda se drogira. On je dijabolicar i svaki dan daje sebi drogu iz sprica.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 09, 2009 5:45 pm 
OffLine

Pridružio se: Ned Jan 11, 2009 6:13 pm
Postovi: 369
Lokacija: Beograd
Druze,meni je bitno da ribu vratim sto pre,a ne da je drzim 10-ak min na suvom i tako joj umanjim sanse da prezivi.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 09, 2009 5:50 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jun 08, 2008 10:25 pm
Postovi: 250
Lokacija: Beograd
Ma daj, Srecko, pa bitnije je da slika bude profi, koga zanima da li ce riba da prezivi... :wink:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 09, 2009 6:02 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Feb 25, 2006 9:22 pm
Postovi: 334
...da je drzis 10 min?...pa za to vreme bi je nacrtao a ne fotografisao...mozda zelis reci da je ovo drzanje i stiskanje za skrge i valjanje po blatu i ukrstanje ruku opravdano jer si hteo da je brzo vratis neozledjenu????...to mozes pricati na nekom rodjendanu u drustvu gde niko nikad nije bio u ribolovu...ovde nemoj ni pokusavati,svako od nas (ili bar vecina) je bila u camcu i imala priliku da se slika sa ulovom,i u pocetku su slike mozda izgledale i tako...ali onda dodjes kuci prebacis slike na komp,pa od 5-6 uslikanih vidis da nijedna nije cak ni prosecna...

_________________
-Moj deda se drogira. On je dijabolicar i svaki dan daje sebi drogu iz sprica.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 09, 2009 6:04 pm 
OffLine
povratnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Sep 29, 2008 6:22 pm
Postovi: 1657
Lokacija: Beograd-Sabac
Oko cega se vi prepirete bruka :shock:

_________________
Kupi mi majko fen, da zalizem kosu i postanem njen!


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 09, 2009 6:07 pm 
OffLine

Pridružio se: Ned Okt 28, 2007 9:49 pm
Postovi: 176
Kolega je po profesiji profesionalni snimatelj/fotograf?


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 09, 2009 6:14 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Feb 25, 2006 9:22 pm
Postovi: 334
...ko se prepire?...sta je bruka?...jel bruka reci da su pojedine fotke lose i brzoplete...i da se to sa malo volje promeni i sve izgleda puno drugacije...nisam ni snimatelj ni fotograf vec samo posmatrac i obozavalac...

_________________
-Moj deda se drogira. On je dijabolicar i svaki dan daje sebi drogu iz sprica.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 09, 2009 6:18 pm 
OffLine
povratnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Sep 29, 2008 6:22 pm
Postovi: 1657
Lokacija: Beograd-Sabac
Npr ja se bavim amaterski fotografijom imam profi dslr-a meni je ponekada potrebno da napravim i pedesetak snimaka samo da bi jedna fotka ispala extra jer nisam profi e sad jos ako se riba bori i na suvom pa klizava pa ispadne svasta moze da se desi dok ispucas toliko fotki jos ako nema ko da te slika pa dok obrises ruke da uzmes aparat :shock: mozda ja i gresim ko zna kad nisam profi :wink: inace nisam mislio nista lose opusteno :D

_________________
Kupi mi majko fen, da zalizem kosu i postanem njen!


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 09, 2009 6:18 pm 
OffLine

Pridružio se: Ned Avg 30, 2009 6:35 pm
Postovi: 2185
Lokacija: Wien-Bgd
Na ovom forumu posle 42god zivota i malo manje pecanja, poceo sam da dobijam komplekse zbog fotografija (slikam se samo ako naidje neki prolaznik sa foto ap.). A i ono malo fotografija sto imam je pomesano na gomili sa slikama iz obdanista i skola, vojske i bivsim devojkama. U Austriji me nervira sto kada resim da ribu odnesem kuci moram da potrosim 15ak min. na prijavljivanje ulova a za to vreme cug prodje, zamisli jos da se i fotografisem, pa jos da pokusavam da napravim savrsenu fotografiju :roll: . Bese i kod stuke ume cug da bude kratak i j...tacan, a posle ceo dan nista :?:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 09, 2009 6:19 pm 
OffLine

Pridružio se: Ned Jan 11, 2009 6:13 pm
Postovi: 369
Lokacija: Beograd
^^^
Decko nemoj da varnicis,pecaj,ulovi pa slikaj kako mislis da treba.


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 74 postova ]  Idi na stranicu 1 2 3 4 5 Elipsa 8 Sledeća

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 43 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs