Danas je Čet Mar 28, 2024 9:21 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 339 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 Elipsa 34 Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 10, 2007 10:08 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Feb 23, 2006 8:08 pm
Postovi: 83
oholi napisao:
evo jos par kandidata:

canon a430 110e
fuji a345 90e
fuji a350 100e
nikon coolpix 110e
nikon 885 116e

sta mislite za ove pogotovu poslednji model? dal je neki bolji od moje prvobitne ideje

ps: u benq(prvobitna ideja) staje 15ak slika a kartica od 1gb je 1000din za njega


Mislim da su svi bolji od "onog"..
PS. SD od 1 giga ispod 1000 dindzi..

_________________
C&K&R


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 11, 2007 12:43 am 
OffLine
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jun 18, 2006 9:59 pm
Postovi: 3626
Lokacija: Cacak / Bec
ma na ovom Benq-u jedino ekrancic vredi :wink:
Mrva slazem se za Canon, mada je i Nikon za skidanje kape, da mi je jedan Nikon F5 gde bi mi bio kraj :lol:
e al ako ce Oholi da slika relativno 99% po danu i uvece iz bliza, onda bilo koji aparatic moze da posluzi bez da ISO vrednost prelazi 400, pa i polovan sa ebay-a

_________________
"Social media don’t have to be democracies where all speech is valued at any cost; you can feel free to be the dictator of your conversational domain for the sake of your own sanity".


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 11, 2007 1:15 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Maj 11, 2006 2:03 am
Postovi: 1097
Lokacija: cacak
ljudi ja se ne razumem uopste u tehniku,iso vrednost itd nemam pojma sta su. treba mi aparat da slikam predele i ulove, devojku sebe itd,ne treba mi za posao nego da slikam sacuvam u komp,eventualno da okacim nesto na forum itd,oblik mi je nebitan ekran, jeste ali ne previse vise volim vece naravno,memorijska mi treba 100-200 slika min, a rezolucija to ne znam jbga zelim lepe slike a ne neke mutne.

djole onaj pentax mi se svidja, ali ako treba da cekam do leta onda ne bih uzimao a ako ima nacin da mi stigne za max 15-30dana onda ok, nego nista ja tamo ne razumem,ni u kakvom su stanju ni imaju li kartice ni kablove... meni je bitno da dobijam kabal i karticu solidnu. a ni sony nije los ali pentax mi se svidja zbog optickog zuma. ako moze u datom roku da stigne onda uzmi onaj koji mi ispunjava standarde a ocuvan je,biraj kao za sebe.

off topic izvinite, daj momku br nije problem da mu objasnim

_________________
Ne znam da pecam,
al' me riba 'oće.


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 11, 2007 7:40 am 
OffLine

Pridružio se: Čet Sep 28, 2006 12:18 pm
Postovi: 105
Lokacija: Ljubljana
Imaš novi Canon A550, 7.1 mega piksela, snima video klipove u VGA rezoluciji sa 30 frejma u sekundi, 4 puta optički zum. Ja sam ga kupio pre neki dan, 15000 dinara. Veoma sam zadovoljan njime.


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 11, 2007 7:24 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Maj 11, 2006 2:03 am
Postovi: 1097
Lokacija: cacak
nije meni problem da nadjem dobar aparat,nego je problem to naci do 100 eura :wink: mada fluid mi nesto gleda preko neta

_________________
Ne znam da pecam,

al' me riba 'oće.


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 11, 2007 10:27 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Dec 08, 2006 10:31 pm
Postovi: 662
Lokacija: Russia, Sankt-Petersburg
Дуга е то прича, али едноставно - Canon, например РS - 540.






.


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 11, 2007 10:40 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Feb 21, 2007 11:39 pm
Postovi: 40
Lokacija: Pozarevac
Drugar moj savet:bilo kog proizvodjaca koji je pre pojave digitalnih pravio analogne.Srecno pri kupovini,i 100 kapitalca da slikas! :D


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 11, 2007 10:51 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Maj 11, 2006 2:03 am
Postovi: 1097
Lokacija: cacak
pa jel medju te spada i benq? nisu lose slike sa njega samo dok se skapira kako se koristi,malopre sam ga koristio i kad se neki kontrasti podese sve je ok ali ako se negde omane dogadja se da slike budu mutne ili da su crvenkaste,sad dal je to normalno ne znam. ili je bolji polovnjak sa neta?

sale posto se bavis fotografijom molio bih te da prokomentarises ovaj benq model ili da trazim ipak od neke poznatije firme sa neta polovan?

_________________
Ne znam da pecam,

al' me riba 'oće.


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 11, 2007 11:11 pm 
OffLine
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jun 18, 2006 9:59 pm
Postovi: 3626
Lokacija: Cacak / Bec
kao sto rekoh ekrancic mu je glavna stvar posto je Benq 2 u svetu po proizvodnji monitora za racunare, i ostale zezalice, a i kupili su Siemens Mobile, i to je stara firma NEC(Nipon Electronic Corporation) kolko se nevaram za NEC,
e sad nije samo ekrancic ono sto treba da valja na aparatu, senzor je bitan najvise,
to sto su crvenkaste slike, nece da valja, premalo svetla za njega, znaci da nije bas dobar po pitanju podesavanja osetljivosti :x
Probaj aparat preko dana,vidi kako ce da ispadnu slike,
ja cu i dalje da gledam na ebay da nesto izleti

_________________
"Social media don’t have to be democracies where all speech is valued at any cost; you can feel free to be the dictator of your conversational domain for the sake of your own sanity".


Vrh
   
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 12, 2007 12:50 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jan 23, 2007 9:41 pm
Postovi: 8277
Lokacija: Novi Sad
oholi napisao:
sale posto se bavis fotografijom molio bih te da prokomentarises ovaj benq model ili da trazim ipak od neke poznatije firme sa neta polovan?


Ako misliš na mene, već sam ti odgovorio, ne čitaš pažljivo...

Ne kupuj Benq. Bolje je nešto polovno, očuvano, može i starije - ali kvalitetno...

Od firmi gledaj samo Canon, Nikon, Sony, Fuji, Panasonic i Olympus.

Nikako Benq, HP, Kodak, Mustek i ostala "kompanija"...


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 339 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 Elipsa 34 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs