Danas je Čet Mar 28, 2024 7:15 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 27 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Pon Sep 20, 2010 9:28 am 
OffLine
Forum Domacin
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 01, 2006 10:53 am
Postovi: 4869
Lokacija: DUNAV 1163 km
Sve je to lepo i uvek se moze prica preokrenuti.
Znam ko je vukao mrezu i kad...oko na mrezi je 70 mm i to nas uopste ne dotice jer tu mala riba prolazi a velike ionako nema i ti camci su na keju 10 deset godina.
I jos nesto...pecao sam na tom keju davno i bilo je slicnih problema ali ja sam ih sve resio sa ljudima..."finom" pricom
Ovakav pristup i napadanje mene (roze naocale,price,hvale) vam uopste ne ide u prilog
Prvo sto sam pre svih vas pricao sa alasima i objasnio im neke stvari
Drugo - kad ne umete meni lepo da se obratite mogu misliti kako se tek alasima obracate
Sve u svemu molim vas da se prvo lepo ponasate i birate reci pa onda sve ostalo

_________________
www.mgz.rs


Vrh
   
PostPoslato: Pon Sep 20, 2010 11:23 am 
OffLine

Pridružio se: Uto Mar 10, 2009 10:44 am
Postovi: 204
Lokacija: Beograd
Znam ko je vukao mrezu i kad...oko na mrezi je 70 mm i to nas uopste ne dotice jer tu mala riba prolazi a velike ionako nema i ti camci su na keju 10 deset godina.


A sta oni uopste rade onda tuj?

I kome '' lepo'' da se obratimo, tebi, njima ili oboma?
90% njih je tesko neotesana masa koja misli da je to njihova prcija, a da se mi samo .a.ebavamo i gubimo vreme, a oni ''rane decu'' pa im mi samo smetamo.
I cemu uopste hvale cuvarima koji jadno rade svoj posao, mislim gde si ti u celoj prici, kad si im i temu otvorio?
Pitali ljudi za ''Adu Huju'' a ja te pitam za paradajz ostrvo, Veliko Selo, Visnjicu, pa leva obala, pancevci, zabranjeni alati- jel znas koji su, alati?
Mislim otkud ti kao portparol alasa i ribocuvara, okca ovolika itd.....?
Eto ti sad direktno pitanje umesto zavijenog.


Vrh
   
PostPoslato: Pon Sep 20, 2010 11:48 am 
OffLine
Forum Domacin
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 01, 2006 10:53 am
Postovi: 4869
Lokacija: DUNAV 1163 km
Da si na ovom forumu koliko i ja znao bi odakle ja to sve znam mada i na vodi ocigledno nemas puno staza po tom terenu.
Nema veze,reci cu ti da znas. Sa svim tim alasima se znam 10 godina,sedimo,pijuckamo,pricamo. Trebalo je jako puno vremena i truda da se njima neke stvari objasne i da prihvate nas ribolovce onako kako treba. Priznajem da ima i njih nedokazanih i tu nema pomoci a bas ti su bili to vece kod tebe. Nisam se ja raspitivao ko je bio i sta je radio zbog sebe vec zbog tebe da bi ti pomogao kao i drugima koji tamo pecaju. Nazalost ti to ne kontas jer si revoltiran i sad je najlakse meni se obrcati.
Sto se tice ribarskih alata...naravno da sve znam jer kako drugacije da nekom nesto kazem a nisam potkovan i tim znanjem. Ima alata koji nama smetaju a ima gomila koja ne utice na ribolov. Ali nema veze vremenom ces i ti nauciti.
Zalosno je sto mi se tako obracas jer treba malo postovanja imati...vecina sa ovog foruma zna kakav sam i mnogi su bili kod mene u gostima. Nisam sklon ruznim recima ali sam sklon ignorisanju jer ti to zasluzujes. Lepim nacinom si mogao sve resiti ali sad me bas briga ko ce ti kad bacati mrezu isperd nosa. Meni nece sigurno a ti se snadji ili kupi neku igricu i pecaj bez problema. Lako je biti virtualni pecaros i sveznalica ali na vodi prica druga i ti se lepo snalazi.
Ne zelim te nikako uvrediti niti bilo sta samo te molim da me se manes i ne obracas vise.

Meni je ovo 4000 post na forumu a ove godine nije prosao ni jedan dan da nisam bio na vodi...pa makar sedeo sa ribarima i pio pivo. Iskreno se nadam da ovakve postove vise necu pisati.

S postovanjem
Forum Domacin

_________________
www.mgz.rs


Vrh
   
PostPoslato: Pon Sep 20, 2010 12:01 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Mar 10, 2009 10:44 am
Postovi: 204
Lokacija: Beograd
Ruka ruku mije.
Pazi vamo: Stariji sam od tebe o-ho, staza vise nego duplo od tebe na tom terenu, meni niko ne baca mreze ispred nosa, nisam revoltiran, ne pecam na Adi Huji, a stalno sam na vodi nizvodno od mosta. Nemoj da se vredjas kao siparica, i da ne komuniciras sa-mene, kad mi nisi odgovorio gde si ti u ovoj prici? A i pivo si mi obecao u jednom postu, da ces da platis.....


Vrh
   
PostPoslato: Pon Sep 20, 2010 12:21 pm 
OffLine

Pridružio se: Ned Avg 30, 2009 6:35 pm
Postovi: 2185
Lokacija: Wien-Bgd
To je jedino mesto u drzave za koje me zabole sto vuku mrezu do obale, samo da sva govna i uloske pociste. Onima koji pecaju na tom terenu sam se oduvek divio, a vi se jos krljate zbog tog s..nja :shock: . Nije ni cudo sto cela ekipa koja tamo peca uvek pominje i pice. Ja sam samo jednom tamo trezan pecao i dovoljno mi je za ceo zivot. Zato ako se ikada tamo pojavim, prvo u kafanu.


Vrh
   
PostPoslato: Pon Sep 20, 2010 12:57 pm 
OffLine
Forum Domacin
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 01, 2006 10:53 am
Postovi: 4869
Lokacija: DUNAV 1163 km
:D uvek prvo u kafanu :D

Ja sam tamo sa svima dobar i pokusam naci zajednicki jezik izmedju nas i ribara.
Kad vec moramo deliti tu reku daj bar da je podelimo posteno. Ima mesta za sve pa daj da se organiziramo. Nista vise

_________________
www.mgz.rs


Vrh
   
PostPoslato: Pon Sep 20, 2010 2:48 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Maj 01, 2006 2:12 pm
Postovi: 376
Lokacija: BGD
Monitor napisao:
Pazi vamo: Stariji sam od tebe o-ho, staza vise nego duplo od tebe na tom terenu


nesto mi je tu cudno onda, ne znas Bugija, i ne znas koji su to alasi... licno sam se uverio kad se pojavis, nekoliko puta na keju, pocnu i ti alasi da se javljaju ili barem mahnu...

_________________
Miki Kg napisao:
cviho0d'w ebesaq suedja evo kturteved kolko doces :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Pon Sep 20, 2010 3:46 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Sep 18, 2010 11:12 pm
Postovi: 3
bugi napisao:
Mozes samo lepo da ih zamolis da vise ne prilaze obali bas blizu i poslusace te.
Takodje ako su bila dvojica u dva camca sigurno su vukli vlak i sigurno su bili na 30 m od obale.
Takav je to ribarski alat i tako se vuce.Camac deluje da je u obali ali alat je dosta dublje. A da ne poverujes nista ti to ne utice na lov smudja jer prvenstveno soma tako love.
Panduri im nista ne mogu jer imaju sve uredne dozvole a tek ribocuvar im nista ne moze jer isto imaju sve.
Licno ih sve poznajem i siguran sam da nece dolaziti ako ih lepo zamolis.


Sjajno posto ih licno poznajes,narocito,narocito onoga sa BG245D,fino ga zamoli da mi ne vuce vlak na 4 metra od obale a posto je tako divan covek pitaj ga da mi pokaze mrezu u prolazu da vidim da li je upecao smudja,ako nije onda sam dosada bio u zabludi i mislio da u nrezu ulece riba i da vlak svojim drndanjem po dnu ne rasteruje ribu.
Sto se tice njihovih poznanstava i dozvola bio sam u Riverguardu i od njih saznao kakav je dil gospode alasa,Srbijasuma i pandura,a i ja i ti to znamo,da citava prica nema veze sa dozvolama nego sa korupcijom kao sasvim uobicajenom pojavom u srpskom drustvu.


Vrh
   
PostPoslato: Pon Sep 20, 2010 3:49 pm 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 21, 2007 10:02 pm
Postovi: 3667
Lokacija: Novi Sad,Beograd,Skela
^
I svima su alati obelezeni sa ID brojem... :P 8)
Pozz

_________________
PKVM Web Shop / Adresar-MALOPRODAJE


Vrh
   
PostPoslato: Pon Sep 20, 2010 3:51 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Sep 18, 2010 11:12 pm
Postovi: 3
twister011 napisao:
To je jedino mesto u drzave za koje me zabole sto vuku mrezu do obale, samo da sva govna i uloske pociste. Onima koji pecaju na tom terenu sam se oduvek divio, a vi se jos krljate zbog tog s..nja :shock: . Nije ni cudo sto cela ekipa koja tamo peca uvek pominje i pice. Ja sam samo jednom tamo trezan pecao i dovoljno mi je za ceo zivot. Zato ako se ikada tamo pojavim, prvo u kafanu.


Daleko je od ciste vode ali moras shvatiti da u ovakvoj ekonomskoj situaciji u zemlji neki judi sebi ne mogu priustiti da odu dalje,nema para za corbu,pa onda penzioneri,lagano u bus i eto ih na vodi,a inace je jedan od boljih terena za smudja u gradu


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 27 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs