Danas je Čet Mar 28, 2024 7:41 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 60 postova ]  Idi na stranicu 1 2 3 4 5 6 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sub Feb 09, 2013 10:19 am 
OffLine

Pridružio se: Uto Okt 23, 2012 2:27 pm
Postovi: 44
Lokacija: Šabac
Odem jutros sa calom na pijacu da kupimo nekog sarana,i udjemo u ribarnicu a tamo 50 zivih stukica (25 do 50 cm) u bazenu, punih ikre,gazda nas jos ponudi da ih uzmemo kaze jutros izvadjene iz save,covek pored nas uze jednu i rece mu da je uredi,frajer je redi tako sto je zivu sece preko stomaka,pa joj onda skine krljusti,riba mucena iskrvari i umre na najgori nacin... Zgrozen sam ovim prizorom,pa bih molio nekoga ko zna broj ribocuvarske sluzbe u sapcu da napise ovde ili na pp,hvala!

_________________
Svi znaju svrhu stuka na vrhu,
tu su da kvare i naprave lom.
A dole na dnu,sudbinu jadnu
mnogima resava nekakav som


Vrh
   
PostPoslato: Sub Feb 09, 2013 2:11 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Sep 04, 2009 6:01 pm
Postovi: 275
Lokacija: Sabac
064-856 37 73 Mija i
060-608 19 83 Milos


Vrh
   
PostPoslato: Sub Feb 09, 2013 3:51 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Okt 23, 2012 2:27 pm
Postovi: 44
Lokacija: Šabac
Hvala kolega!

_________________
Svi znaju svrhu stuka na vrhu,
tu su da kvare i naprave lom.
A dole na dnu,sudbinu jadnu
mnogima resava nekakav som


Vrh
   
PostPoslato: Ned Maj 12, 2013 7:09 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Sep 04, 2009 6:01 pm
Postovi: 275
Lokacija: Sabac
Pre neki dan sam imao okrsaj sa ribocuvarima.Prijavim dva lopova koji u sred bela dana postavljaju mreze(usta Cerckog kanala i Misarska sljunkara),normalno niko drugi sem mene i ribocuvara nije znao za to.Sutra cujem prozivke od tih lopova, kao sto ih ja stalno prijavljujem i sta imam protiv njih.Takodje ribocuvar Ristis Milos mi kaze da alasima koji imaju dozvolu gledaju kroz prste tj. da im ne kupe mreze postavljene na nedozvoljenim lokacijama.Kada prijavim strujarose koji ne smetano rade na Savi kod Sapca, kazu mi ti isti ribocuvari da ne smeju da reaguju,da nemaju dovoljno brze camce itd...Jednom recju strasno a zbog gore navedenih stvari obrisao sam brojeve ribocuvara iz svog fona jer sam zakljucio da ih vise nema svrhe zvati i prijavljivati lopovluk jer i oni nisu nista bolji od tih istih lopova......


Vrh
   
PostPoslato: Ned Maj 12, 2013 7:16 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Sep 04, 2009 6:01 pm
Postovi: 275
Lokacija: Sabac
ostoja015 napisao:
Pre neki dan sam imao okrsaj sa ribocuvarima.Prijavim dva lopova koji u sred bela dana postavljaju mreze(usta Cerckog kanala i Misarska sljunkara),normalno niko drugi sem mene i ribocuvara nije znao za to.Sutra cujem prozivke od tih lopova, kao sto ih ja stalno prijavljujem i sta imam protiv njih.Takodje ribocuvar Ristis Milos mi kaze da alasima koji imaju dozvolu gledaju kroz prste tj. da im ne kupe mreze postavljene na nedozvoljenim lokacijama.Kada prijavim strujarose koji ne smetano rade na Savi kod Sapca, kazu mi ti isti ribocuvari da ne smeju da reaguju,da nemaju dovoljno brze camce itd...Jednom recju strasno a zbog gore navedenih stvari obrisao sam brojeve ribocuvara iz svog fona jer sam zakljucio da vise nema svrhe zvati i prijavljivati lopovluk jer i oni nisu nista bolji od tih istih lopova......


Vrh
   
PostPoslato: Ned Maj 12, 2013 7:58 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Apr 20, 2010 4:31 pm
Postovi: 356
Ja sam vidjao na uscu cerskog, tj na drgugoj obali(sremskoj) dvojicu u plavom camcu kako vuku mrezu izmedju ade i obale...i to usred bela dana, 3-4 puta su se spustili, i posle otisli ka misarskoj sljunkari...Predprosle godine dok mi nisu ukrali camac sam isao prekoputa Satrog grada na spic ade, po danu, jednom zakacio silikoncem mrezu koja je bila razvucena preko cele uvale, a drugi put dvojica u camcu idu od starog grada oko 15h i prolaze pored mene. zavlace se u najplici deo uvale koja je puna gloca do 30-ak cm i razvlace mrezu.
Ja sigurno necu dozvolu uzimati...a svake prethodne god sam uzimao, dosta od mene...katastrofa
Slika


Vrh
   
PostPoslato: Ned Maj 12, 2013 10:03 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Sep 04, 2009 6:01 pm
Postovi: 275
Lokacija: Sabac
Upravo tu dvojcu sam i prijavio, nemaju alasku dozvolu a rade i sa strujom, prijavljivao sam ih nekoliko puta i za uzvart dobijam pretnje.....


Vrh
   
PostPoslato: Ned Maj 12, 2013 10:04 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Sep 04, 2009 6:01 pm
Postovi: 275
Lokacija: Sabac
nikada nije bilo gore stanje na Savi kod Sapca ,rasturise sve....


Vrh
   
PostPoslato: Ned Maj 12, 2013 10:30 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 9:51 pm
Postovi: 579
Lokacija: obrenovac
Nije tako samo na Savi kod Šapca,tako je i na drugim mestima na Savi gde gadzuju,bilo Vojvodina,bilo Srbija šume !

Isti zaključak sam i ja još odavno doneo da ribočuvare ovih firmi nema svrhe zvati jer su svi korumpirani,a sami korisnici kod kojih rade su veoma dobro upućeni u to,čak šta više svojim ne delovanjem podrzavaju takav rad svojih zaposlenih.

Isto tako sam siguran da je nadlezno ministarstvo upućeno u dešavanje na vodama,ali ne zele ništa da urade povodom toga jer krađu ribe ne vide kao gubitak zato što za ribu ništa nisu ulozili,pa nemaju volju ni da je štite.


Vrh
   
PostPoslato: Ned Maj 12, 2013 11:32 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Apr 20, 2010 4:31 pm
Postovi: 356
Ova slika sto sam okacio je slikana na 3km od centra Sapca(vazdusnom linijom),mogu da zamislim sta rade u Drenovcu,Mrdjenovcu,Provu...


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 60 postova ]  Idi na stranicu 1 2 3 4 5 6 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs