Danas je Čet Mar 28, 2024 8:46 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 54 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 6 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Pon Feb 11, 2013 3:00 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Avg 18, 2010 10:08 am
Postovi: 424
I jos nesto M.M.ja cu kupiti dozvolu van vaseg podrucja,a mogu,kod ljudi koji cuvaju svoje vode,
jer necemo vama da dajemo pare kada dozvoljavate grabuljanje u zimovniku u nasem gradu,
kao i puno mojih kolega koji nece vise da gledaju vase "cuvanje" u centru naseg grada,
a pecacu sa najvecim zadovoljstvom ovde,a na Celijama posebno :)
Ajde pa se javi dogodine :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 17, 2013 6:16 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Avg 03, 2012 2:56 pm
Postovi: 0
uhvatili ste vi karu u bogdanju ,ja sam iz bogdanja i kolko puta sam vas zvao vi cuvate jezero od vas samih jer ste vi najvece ribokradice


Vrh
   
PostPoslato: Ned Feb 17, 2013 6:26 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Avg 03, 2012 2:56 pm
Postovi: 0
gde ste danas izmedju mostova svako ko drzi masinu u rukama graBULJA


Vrh
   
PostPoslato: Pon Feb 18, 2013 3:42 pm 
OffLine

Pridružio se: Ned Nov 08, 2009 12:37 pm
Postovi: 622
Lokacija: Trstenik
Juce je stvarno bilo katastrofa.
Ja sam oko 12 sati sa mosta izbrojao preko 50 ribolovaca.
Koliko sam video udaralo se po 10 kontri u jednom prolazu plovka.
A cuvara nema :!:


Vrh
   
PostPoslato: Sre Feb 20, 2013 11:07 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Feb 20, 2013 10:52 pm
Postovi: 1
citam gore kako se MM zali da ih je ipak samo 14,..pa ne mogu da stignu...da pitam ja njega,.a zasto ste se prihvatali posla za koji niste spremni da ga odradite,..zasto ? pa ima sposobnijih od vas ,siguran sam. nego ribolovci bi trebali da pisu prijave za vas nerad ministarstvu,..cisto da se upoznaju sa misljenjem sa terena,.a ne sto im vi servirate.
pa kad ih zatrpaju prituzbama i pismima ,..morace da se zapitaju kome su poverili vode na cuvanje/..


Vrh
   
PostPoslato: Sre Feb 20, 2013 11:15 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Feb 20, 2013 10:52 pm
Postovi: 1
ja ne znam zasto se mi ne organizujemo i skupimo potpise svih ribolovaca i posaljemo ministarstvu sa ovakvim i slicnim obrazlozenjima,..pa videce ljudi da su nesposobnima dali vode na cuvanje...ko moze da nam zabrani da kazemo istinu..
grabulja se svako vece na vec poznatim mestima,,svi znamo i ko grabulja i sta je uhvaceno,,uzas koliko krupne i plemenite ribe je zimus nastradalo,..nego gospoda cuvari i njihov svileni nacelnik neka stegnu onu stvar i nocu neka cekaju grabuljase,..kad vec uzimaju pare za nikakvo cuvanje,..neka udju u tu problematiku.


Vrh
   
PostPoslato: Pet Feb 22, 2013 11:04 am 
OffLine

Pridružio se: Sre Feb 20, 2013 10:52 pm
Postovi: 1
mozda je i najbolja stvar trenutno da se ribolovci SAMOORGANIZUJU i na smenu cuvaju tih nekoliko mesta gde se najvise ujatila krupna riba,...verujem da ce svi to podrzati i propratiti ,,sto medijski sto ovako,...neka zna ministarstvo kome je dalo vode na cuvanje,..


Vrh
   
PostPoslato: Pet Mar 15, 2013 7:29 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Okt 22, 2011 9:50 pm
Postovi: 30
Lokacija: Trstenik
Drage kolege da ne bi tupili mozgove,za vasu informaciju som nije ubijen strujom a jos manje u Bogdanju,ne znam samo odakle vam ta informacija,znam sve detalje u vezi ovog soma a inace na slici sa njim je Veljko autolimar iz Trstenika,uz put "BISTRO" u 2013. :)


Vrh
   
PostPoslato: Pet Mar 15, 2013 9:06 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Avg 18, 2010 10:08 am
Postovi: 424
Kimi som je osamucen a ne ubijen strujom,
a posto znas sve informacije podeli ih ovde na forumu javno,
a ja tvrdim da je zveknut strujom,da nisi ti na slici?
i ujutro uhvacen rukama u plicaku u Bogdanju,
ili mozda mislis da se slucajno nasukao u naperima?
a i saljes poruku bas kada sam o tome pricao sa simom83 danas,
slucajno?
a miki pasteti kazi slobodno da je izgubio cuvanje voda u trsteniku,od n.godine nema vise vaseg"cuvanja" grabuljasa u centru trstenika :D


Vrh
   
PostPoslato: Pet Mar 15, 2013 9:35 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Maj 30, 2011 2:44 pm
Postovi: 134
na slici je po mom nekom secanju kimijev cale i mislim da je som uhvacen ka banji


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 54 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 6 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs