Danas je Čet Mar 28, 2024 8:00 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 294 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 23 24 25 26 27 Elipsa 30 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 1:17 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
zeljkokg76 napisao:
A kako ćemo sad,ako ovo stvarno zaživi :?: I na ovo malo voda što ima oko Kragujevca hoće da nam zabrane da pecamo

http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/262382/ ... i-pecarosi


Godinama postoji tendencija da se sa Gruže oteraju ribolovci. O krivolovcima niko ne priča ništa, pa će verovatno ako se to desi takva vrsta zabrane važiti samo za poštene građane.
Međutim, jezero Gruža ni dan danas nema upotrebnu dozvolu da može da se voda iz jezera koristi za piće, jer samo jezero ne ispunjava zakonom propisane uslove. U tom smislu, ako ta Agencija za prostorno planiranje i uradi tako nešto, svakako će to uraditi u suprotnosti sa zakonom, što je u Srbiji i moguće.
Pored toga, imao sam prilike da vidim štampani materijal koji je Ministarstvo životne sredine štampalo prošle godine, obzirom da je 2010. godina bila godina biodiverziteta. Matrijal je na žalost štampan na engleskom, što je velika šteta obzirom na sadržaj. Dakle, u tom materijalu je prezentovan ogroman problem naših akumulacija za vodosnabdevanje koji se krije od javnosti, jer se radi o algi koja je pronađena i u Gružanskom jezeru. Ta alga je direktan uzročnik kancera debelog creva, što samo posebi govori da voda iz ovog jezera ne bi smela da se koristi za piće.


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 1:30 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Samo se prica,prica a nista ne radi.Svi znaju sta treba A NIKO KAKO TREBA!Samo me zanima,ali batali sta je ko radio pre,reci STA STE VI URADILI ZA OVO VREME?Daj neki dokaz,zajebi vise price.


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 1:31 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
Zlajo, ti si izgleda rođeni negativac, ili si to postao zahvaljujući okolnostima u kojima svi mi obitavamo. Nemoj da misliš da je tebi najviše muka od svakodnevnih sranja. Ima mnogo ljudi koji bi najradije da se ponovo rode u nekoj drugoj zemlji i u nekim drugim okolnostima, ali šta je tu je, iz ove se kože ne može.
Pošto izgleda sumnjaš da se mi razlikujemo od svih ostalih korisnika, evo daću ti rezultate za period 01.04. - 15.06.2011. godine. To je 76 dana, odnosno 1824 sati.
- broj radnih naloga 121
- broj radnih sati obavljenih kontrola čamcem 811
- broj pređenih kilometara službenim vozilom 5494
- broj zaplenjenih mreža 43
- zaplenjene mreže u metrima 5350
- broj podnetih prijava 114
- broj kontrolisanih rekreativnih ribolovaca 3449

Pored toga, pre i posle ovog perioda imamo dignutih još preko 3500 metara mreža, što je ukupno preko 9000 metara za nekih 6 meseci. Ali ono što je najznačajnije, za ovo vreme smo uspeli da uhvatimo na delu dve ekipe mrežaroša i podneli prijave protiv istih.


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 1:35 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
I još nešto što bi trebalo da znaš. Za ovih 76 dana rad na jezeru nas košta preko 1.000.000 dinara, u šta ne računam osnovna sredstva koja koristimo, a koja vrede oko 13.000.000 dinara.
Inače od jezera smo prihodovali svega 160.000 dinara.


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 1:36 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Ja nisam negativac,nego neko ko poznaje drugi sistem vrednosti.Zao mi je ako nisi imao prilike da sretnes takve ljude.Na kraju krajeva ti zivis od nas koji placaju dozvole pa moras da polazes racune.Ako tako kazem nadam se da neces shvatiti licno nego u skladu posla koji obavljas.
Mene brojke i price ne zanimaju.Zanima me realizacija svih tih pisanija.Ima li rezultata??Ako ih ima to je onda dobar rezultat vase sluzbe.Na zapadu se ceni krajnji rezultat a ne prica dobro smo igrali ali izgubili.U mom poslu nema pola pola,vec krajnji ishod a on je POBEDA.
Elem,ja navijam za vas,nikako za onu drugu,nistavnu,destruktivnu grupaciju lopova.


Poslednja izmena od zlajakg u Pon Jun 27, 2011 1:38 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 1:38 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
Eto šta smo mi radili. A ti sad ako možda znaš šta su radili predhodnici, sam uporedi pa proceni jesu li naši rezultati dobri ili loši.


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 1:41 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
zlajakg napisao:
Ja nisam negativac,nego neko ko poznaje drugi sistem vrednosti.Zao mi je ako nisi imao prilike da sretnes takve ljude.Na kraju krajeva ti zivis od nas koji placaju dozvole pa moras da polazes racune.Ako tako kazem nadam se da neces shvatiti licno nego u skladu posla koji obavljas.
Mene brojke i price ne zanimaju.Zanima me realizacija svih tih pisanija.Ima li rezultata??Ako ih ima to je onda dobar rezultat vase sluzbe.Na zapadu se ceni krajnji rezultat a ne prica dobro smo igrali ali izgubili.U mom poslu nema pola pola,vec krajnji ishod a on je POBEDA.
Elem,ja navijam za vas,nikako za onu drugu,nistavnu,destruktivnu grupaciju lopova.


Ok. I mene zanima krajnji rezultat, ali to ne možeš da tražiš na samom početku. Nije bitno dobiti bitku, već dobiti rat, a do toga će proći još mnogo vremena. Kao što rekoh, mi ćemo svakako pobediti. Uz pomoć ribolovaca mnogo pre, ali i bez toga pobeda će biti naša kao i na ostalim vodama kojima upravljamo.


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 1:42 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Ma koji crni prosli,dovoljno je znati koliko je desetkovan smudj,da ga ima jako malo,.......kako se izlovljavao,.....katastrofa. :evil:


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 1:45 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
A što se tiče navijanja, možeš da budeš aktivan ili pasivan navijač. Ja lično cenim samo aktivne navijače, jer mi je posle 11 godina muka od demagoga i filozofa koji sve znaju, ali kad oni treba da učine nešto pozitivno, e tu već nastane problem.
Dakle, kao što tebe zanimaju konkretni rezultati, tako i mene zanima konkretan učinak svakoga ko zna da kritikuje. Tačnije, da bi neko uopšte imao pravo na kritiku, mora pre svega na ličnom primeru da se dokaže.


Poslednja izmena od Rangoo u Pon Jun 27, 2011 1:46 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.

Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 1:45 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Ja na svoj nacin,kao i ljudi sa kojima pecam.Ti,.....imas malo vise moci pa mozes malo zesce. :)


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 294 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 23 24 25 26 27 Elipsa 30 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs