Danas je Pet Mar 29, 2024 12:48 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 294 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 Elipsa 30 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 4:28 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
zlajakg napisao:
Gruzansko jezero je vestacko jezero i vlasnistvo je grada Kragujevca.Akumulaciono je i koristi se za pice.Gradjani Kragujevca su izdvajali novac za to jezero,tako da niko ne polaze tapiju od rodbine kako uze tako i sire.A sto se tice nabrojanih,jako lepo su ga cuvali. :x

Sve ja to znam kolega Zlatko(a pogotovo da je jezero vestacko)i nista suprotno tome ja nisam napisao 8)
pozdrav


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 5:37 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Sep 24, 2010 9:34 pm
Postovi: 20
Lokacija: Kragujevac
Lepo sam rekao,gledali su prvenstveno svoj dzep,a za vodu ko ga j..e.I tu su kriva ta tri udruzenja,a da su radili dobro sigurno bi smo zadrzali ono sto je TERITORIJALNO nase.Kad kazem nase,ne kazem licno moje-tvoje-Zlatkovo,nego svih nas,odnosno nasih oceva i dedova iz KG-a,Knica,Pajsijevica,Bara,B.Brda.......... i ostalih okolnih naselja i sela.Kao sto je rekao Zlaja od naseg novca,a ne Beogradskog i ostalih delova sirom nam lepe Srbije.


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 5:43 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 10:44 pm
Postovi: 228
Lokacija: Šumadija brale i to Kragujevac
gubnik.kg napisao:
pufta napisao:
Tri lopovska udruzenja

kako bre to kolega Pufta aj nam malo te tvoje optuzbe zacini kojim argumentom npr. kako su pa sta su i tako to nemoze to samo tako lopovi i aj cao :!: =

Ne znam zasto te to pogadja toliko,mora da si u nekom od ta tri udruzenja :lol:


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 5:56 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Sep 24, 2010 9:34 pm
Postovi: 20
Lokacija: Kragujevac
gubnik.kg napisao:
E onda dolazi na red Hristofer Perisic KICO izKraljeva koji zajedno sa Kragujevcanima sastavlja ribocuvarsku sluzbu koja se sastavljla od iskusnih ljudi (da se razumemo u svakom zitu ima i kukolja)IZ Kraljeva,Kragujevca i Cacka koji su sigurno imali nedostataka ali su mrest sacuvali fenomenalno i prve i druge godine ali onda dolazi do afere sa neplacenim porezima gde sve pada u vodu kao i sam rad ribocuvara na jezeru itd.
E a onda nam dodjose SRBIJA SUME BOG TE MAZO :shock: :shock: :evil: Bez mnogo diskusije zamislite kad se na LOVACKOJ zabavi jela riba :evil: :twisted:
E a sad nam dolazi GARDA :lol: :lol: :lol: od kad to da Srbijom jugozapad gazduje firma iz Srbije centar :?: :!: :!: Jel su nam se to granice pomerile a ja neznam jel je to podeljeno na regione jos prosle godine :roll: :roll: STA BRE STA :roll: :roll: Ocemu se ovde radi jel se mi zakopcavamo na ledja :?: :!: Dajte bre kolege,zemljaci pa zar je taj djura bolji od svih nas :?: :!:
Nego da se mi lepo ugledamo na kolege iz Nisa i osnujemo VARALICARSKU SEKCIJU i onda lagano o planovima i td.
A do tada ce ovaj Djura da sacuva koliko toliko a ako ne onda je stvarno vreme da im POKAZEMO ZUBE SVI ZAJEDNO :!: :!: :!:


A,zaboravih da ti kazem kad si vec spomenuo Hristofer Perisic KICO(MIDA iz Kraljeva),samo da te podsetim da su oni postavili ljude iz Kragujevca odnosno sada vec bivseg sefa ili ti nacelnika ribocuvarske sluzbe Tomovica,a znamo kako su sacuvali riblji fond i mrest u zadnjih 5-6 i vise godina.A taj Mida koji je skinut pre nekih godinu dana ponovo se vraca na scenu,ali to je vec prica za neke druge prilike.


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 7:33 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
@gubnik.kg
O toj famoznoj varalicarskoj sekciji se prica vec tri godine i nikom nista.Svi cute,nije se krenulo sa mrtve tacke.
Ma znas sta je problem,svi misle da su najlepsi,najpametniji,da znaju da rade posao,da vode drustva,sekcije,da je najbolji ribolovac,nikako ne mogu da se podele neke stvari,.Problem je kao i u ovom drustvu,svi znaju sta treba a niko kako treba.Velika je sujeta,velika ljubomora,velika mrznja.I zato uvek sve propadne,truli.Nema gazde,PRAVOG,koji ce da komanduje a ostali da klimaju glavom i zavrsavaju posao.Nismo mi za demokratiju,vec samo gazdu.
A to sto su ova tri drustva izgubile Gruzu,krivi su sami.Pa je jezero otislo Cacanima.Cacani su bas lepo sredili obale jezera,od bodljikave zice nisi mogao da se otreses,vise nego cicka.Ogradili,okovali,....rotvajleri,ma uzas.
Zao mi je ali sam jako sumnjicav da ce biti bolje,da ce biti napretka.Elem,nije bitno sta znas vec koga znas.Pozutece i jezero. :mrgreen:


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 7:40 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Sep 23, 2010 9:03 am
Postovi: 6
Lokacija: República de Nicaragua
A ja cuo i za ove iz Sumadij,da im je to porodicni biznis.Da se svi bave ribolovom :roll:


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 7:50 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Sep 24, 2010 9:34 pm
Postovi: 20
Lokacija: Kragujevac
Samo se pitam odakle po ribarnicama toliko smudja prosle godine,da nije mozda uzgajan kao saran(a znamo kako moze smudj da se uzgaja){NIKAKO}da li ima neko od njih papire odakle je nabavljan.Pa u Beogradu su pijace bile pune Gruzanskog smudja.A mozda na Gruzi ima alasa,al ja nisam znao :) Toliko o cuvanju Gruze pod vodjstvom Tomovica i Magme


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 9:49 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
kum žoržo napisao:
gubnik.kg napisao:
pufta napisao:
Tri lopovska udruzenja

kako bre to kolega Pufta aj nam malo te tvoje optuzbe zacini kojim argumentom npr. kako su pa sta su i tako to nemoze to samo tako lopovi i aj cao :!: =

Ne znam zasto te to pogadja toliko,mora da si u nekom od ta tri udruzenja :lol:

Da jesam ali isto tako nisam nista posebno vezan ni za jedno od ova tri udruzenja


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 9:53 pm 
OffLine
Forum Domacin
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 01, 2006 10:53 am
Postovi: 4869
Lokacija: DUNAV 1163 km
zlajakg napisao:
bugi napisao:
Super su Jagodinci...cuvace oni jezero dobro
Ali stvarno je sramota da grad Kragujevac koji nije bas mali nema kontrolu nad svojim jezerom

Kako znas da ce ga sacuvati???Sami su krivi sto nisu dobili pre par godina,i jeste sramota.


Pa kad mogu cuvati Dunav toliko km od Jagodine sto ne bi mogli cuvati jezero koje im je blize
Takodje verujem da ti ljudi mnogo bolje rade od drugih
Ne slazem se sa njihovm zabranama i pravilima o koriscenju varalice ali na jezeru mogu samo napraviti boljitak

_________________
www.mgz.rs


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 10:09 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 10:46 pm
Postovi: 2698
Lokacija: Uvek blizu vode!!!
Mene ne znaima ko ce da cuva jezero vec me zanima ko ce ga sacuvati.
Ako jagodinac uspe da porusi one silne vikendice, bice to veliki pomak u ocuvanju jezera :P

_________________
www.piker-lures.com


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 294 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 Elipsa 30 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs