Danas je Čet Mar 28, 2024 12:07 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 294 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 22 23 24 25 26 Elipsa 30 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Ned Jun 26, 2011 11:36 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
zlajakg napisao:
Rangoo napisao:
2. Sva pravna lica kojia su konkurisala, a da imaju sedišete u Kragujevcu, nisu ispunjavala zakonom propisane uslove da budu korisnik ribarskog područja. To praktično znači da bi neko u Ministarstvu morao da prekrši zakon da bi ikome od njih dao na upravljanje deo ribarskog područja.
3. Bez obzira što su u poslednje tri godine jezerom upravljala dva korisnika i to H.P. Kićo iz Kraljeva i Srbijašume, jezerom su zapravo upravljali Kragujevčani u uniformama ribočuvara. Kako su ga sačuvali, to je dobro poznato, ali odgovorno tvrdim da Kragujevčani ne mogu da se izbore sa problemima ribokrađe na ovom jezeru.

Kad god sam poceo da pisem na ovu temu,iznerviram se.Stalno brisem tekst,po ko zna koji put.ovakvih Praksa je pljuvanje drugih i prikrivanje svojih budalastina.Nikad ni jedan dokaz a pluvacine na tone.
Taman sam zaboravio na desavanja sa jezera kad opet neko se javi i siri raznorazne price.
Ti mislis da smo bas toliko glupi?????Zasto nas potcenjujes?Hajde kazi lepo kako si ti dobio vodu.Svima vama je samo jedno zajednicko i bitno.Zajebi demagogiju.
Svako vidi sta drugi radi a nikada nece da bude samokritican.O svacijem postenju se dosta culo.

Neznam šta te to tačno nervira, ali ovo što sam napisao je upravo tako. Možda ti znaš nešto više o tome, ali ja samo ovo što sam napisao.


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Jun 26, 2011 11:39 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Nisi nista odgovorio.Ja licno nista protiv tebe,ali imam protiv prodavanja magle.Zasto niko nece direktno da odgovori na pitanje nego odlazi van teme.


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Jun 26, 2011 11:41 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
zlajakg napisao:
Nisi nista odgovorio.Ja licno nista protiv tebe,ali imam protiv prodavanja magle.Zasto niko nece direktno da odgovori na pitanje nego odlazi van teme.


A šta je tvoje pitanje. Kako smo dobili na upravljanje jezero Gruža, jel to. Ako je to, sve sam već rekao. Jednostavno smo konkurisali za deo ribarskog područja Srbija Jugozapad. Obzirom da smo ispunjavali konkursom propisane uslove ministarstvo je donelo odluku da nam se ustupi jezero Gruža sa pritokama. Ne vidim gde ti tu pronalaziš demagogiju i šta u tome nazivaš prodavanje magle.


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Jun 26, 2011 11:48 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Upravo si je predstavio.Na kraju krajeva,briga me,neka nestane bas sve.Samo znam da ce jednog dana doci neko sa strane,rasterati stetocine odavde sa ove teritorije i naseliti svoj narod,jer nece dozvoliti da se ovo bogatstvo tek tako unistava.Nas niko ne treba da napada,sami se unistavamo i to brze nego smo svesni.
Svako je pokazao svoj trag.Ni ripce niko da ubaci.Bitno je money,money,money,koja god garnitura dosla.


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 12:00 am 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
Prosto je neverovatno da sada uopšte raspravljamo o tome kako smo mi dobili jetero na upravljanje, obzirom da sam ja ovde izneo nekoliko veoma intrigantnih činjenica, ali to kao da nikiga ne zanima, nego je sad baš važno kako smo to mi dobili jezero.
Činjenica je da su jezero u poslednje tri godine čuvali Kragujevčani, a takođe je činjenica da je većina problema koje smo zatekli, upravo iz tog perioda.
Takođe je činjenica da čak i rekreativni ribolovci sarađuju sa ribokradicama, što nama dodatno otežava posao. Da li je moguće da to nikoga ne zabrinjava.


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 12:01 am 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
zlajakg napisao:
Upravo si je predstavio.Na kraju krajeva,briga me,neka nestane bas sve.Samo znam da ce jednog dana doci neko sa strane,rasterati stetocine odavde sa ove teritorije i naseliti svoj narod,jer nece dozvoliti da se ovo bogatstvo tek tako unistava.Nas niko ne treba da napada,sami se unistavamo i to brze nego smo svesni.
Svako je pokazao svoj trag.Ni ripce niko da ubaci.Bitno je money,money,money,koja god garnitura dosla.


Ubio me bog ako ja razumem ovog čoveka. Ljudi, neka mi neko pomogne da shvatim o čemu ovaj lik priča. Mislim, stvarno.....


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 11:06 am 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 27, 2009 1:19 am
Postovi: 246
Kada je u pitanju Gruža, poenta je u tome da su jezerom zavladali lopovi. Naravno, u tome su im pomogle ribočuvarske službe predhodnih korisnika i sada od kukanja vajde nema. Šta je učinjeno učinjeno je, ali ajde da vidimo da li možemo da ih pobedimo u nekom narednom periodu. Dakle, jedino kada bi bar deset ribočuvara bilo na vodi Non Stop, moglo bi da se nešto uradi, ali to ne može da se plati. Prema tome, obzirom da smo mi veoma ozbiljni u nameri da se obračunamo sa ribokrađom na ovoj vodi, biće potrebno da se u borbu uključe i pošteni ribolovci, koji treba samo da nam dostave relevantne iformacije i u pravo vreme, ostalo je naš posao.
To kukanje, nisam video ribočuvare, ničemu ne doprinosi. I šta to stvarno znači, nisam video ribočuvare. A da li si video ribokradice, i da li si javio ribočuvarima kada si ih video, e to je već nešto što može da da željene rezultate. Ribočuvari ne služe da bi ih vi gledali, već da bi odradili posao za koji su plaćeni, a to se pre svega odnosi na hvatanje ribokradica.


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 11:46 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Maj 23, 2009 12:31 pm
Postovi: 266
Lokacija: クラグイェヴァツ
A kako ćemo sad,ako ovo stvarno zaživi :?: I na ovo malo voda što ima oko Kragujevca hoće da nam zabrane da pecamo

http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/262382/ ... i-pecarosi

_________________
ホンダ


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 11:50 am 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Sta je kod nas zazivelo?Samo se prica,prica a nista ne radi.Svi znaju sta treba A NIKO KAKO TREBA!Samo me zanima,ali batali sta je ko radio pre,reci STA STE VI URADILI ZA OVO VREME?Daj neki dokaz,zajebi vise price.
Iskreno,i ja bi ga ogradio,ograda visoka 5 m,kroz zicu da ide 10000 V i jezero bude bez cuvara.Ali to moze samo kod normalnih,ovde tesko,jer bi se uvek nasao neko ko bi i ovo zloupotrebio.Takav smo narod,niko nama nije kriv.Sami sebe unistavamo.Rezultat u svemu 0.


Poslednja izmena od zlajakg u Pon Jun 27, 2011 11:55 am, izmenjeno 3 puta ukupno.

Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jun 27, 2011 11:53 am 
OffLine

Pridružio se: Pon Feb 01, 2010 9:10 pm
Postovi: 711
Lokacija: kragujevac-napoli
mogu da kazem za smece koje ostavljaju ribolovci da je uzasno e nemamo ni malo postovanja prema rekama, i jezerima :(

_________________
ne kupujem post expresom jer je postar nesposoban da mi donese a i podkrada me !!!!!
i jos nesto da dodam ja sam RIBOLOVAC a ne FOTOGRAF


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 294 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 22 23 24 25 26 Elipsa 30 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs