Danas je Čet Mar 28, 2024 3:31 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 294 postova ]  Idi na stranicu 1 2 3 4 5 Elipsa 30 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sub Jan 08, 2011 6:12 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Sep 23, 2010 9:03 am
Postovi: 6
Lokacija: República de Nicaragua
Jagodinski River's guard dobio Gruzu,ja sam iz Kraljeva,ali van svake pameti je da Kragujevcani ne mogu da dobiju svoje.Velika sramota sta se radi sa vodama :x


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Jan 08, 2011 6:42 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Ne moze.Sve je politika.Sva tri Kg udruzenja su spremila elaborate,predstavili na 50 i kusur strana,genijalan projekat,ali jbg,nije bitno sta znas nego koga znas.Predstavljen je projekat za poribljavanje i jos trista cuda,ali ne vredi.Zuta politika dominira.Koliko sam cuo,samo jedan cuvar ce biti aktuelan na Gruzi.UZAS!!!!
:evil:
A tek sto drndaju ljude za dozvole,to je tek posebna prica.Videcemo sta ce se desavati u skorije vreme.Bice pisano a i vrlo brzo ce sve na videlo.


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Jan 08, 2011 6:55 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 10:44 pm
Postovi: 228
Lokacija: Šumadija brale i to Kragujevac
Neka dodje neko ovih dana da mi trazi dozvolu :x


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Jan 08, 2011 7:07 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Stare vaze do 15.I kako sam cuo.


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Jan 08, 2011 7:18 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 9:51 pm
Postovi: 579
Lokacija: obrenovac
koliko cujem to jezero je ojadjeno zadnjih godina ? znaci da je korisnik bio los(ma ko god to bio).zasto je ondah lose sto ce preuzeti novi korisnik,kojeg bije dobar glas ?
dopustite im da se dokazu.ako su stvarno dobri kao sto kazu,neka to i dokazu.ja bih licno voleo i kod mene da dodje novi korisnik,ali to je vec naucna fantastika.


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Jan 08, 2011 7:38 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Sep 24, 2010 9:34 pm
Postovi: 20
Lokacija: Kragujevac
Nije prijatelju to u pitanju,ponudu je dalo i 2-3 Kragujevacka udruzenja,ali u necijem interesu je da mi ne dobijemo ono sto je nase.Kragujevac nema neke vode"reke",ali barem to malo sto ima treba dati nama na upravljanje,a ne da nam dolazi Djura iz Jagodine da nas uci sta da radimo,Djura koji nema veze sa podrucjem Srbija-jugozapad.Ajde onda da mu damo sve vode na cuvanje.Sramota :!: :x


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Jan 08, 2011 7:47 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 10:44 pm
Postovi: 228
Lokacija: Šumadija brale i to Kragujevac
damjan napisao:
koliko cujem to jezero je ojadjeno zadnjih godina ? znaci da je korisnik bio los(ma ko god to bio).zasto je ondah lose sto ce preuzeti novi korisnik,kojeg bije dobar glas ?
dopustite im da se dokazu.ako su stvarno dobri kao sto kazu,neka to i dokazu.ja bih licno voleo i kod mene da dodje novi korisnik,ali to je vec naucna fantastika.


Tu su prvo Cacani upropastili Gruzu,pa Midini Kraljevcani-zato je jezero i ojadjeno.A i divlja gradnja je cvetala za vreme njihovih mandata,jer ne mozes ti jednostavno da sacuvas ono sto nije na tvom podrucju.Jezero pripada Kragujevcanima,a pre svega Knicanima,a kao sto znamo Knic je deo opstine Kragujevac.I zato ne treba odustati od borbe za jezero,svim legalnim sredstvima.Napred Kragujevac,napred Knic :)


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Jan 08, 2011 7:53 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Sep 24, 2010 9:34 pm
Postovi: 20
Lokacija: Kragujevac
zlajakg napisao:
Stare vaze do 15.I kako sam cuo.


Dozvole bi bilo najrealnije da traju godinu dana,kad je uzmes da vazi do tog dana naredne godine.Kao kod registracije automobila.A sto se tice Gruze,svakako ne bi trebali da odustajemo od borbe za ono sto ja nase,pa makar i napravili protest i usli u skupstinu grada,kao zastavini radnici :!:


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Jan 08, 2011 7:57 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Ma jezero pripada svima.Ne polaze Kg tapiju na jezero.Ako se vodis tom logikom onda nikada niko iz Kg-a ne bi mogao na drugu vodu.Niko ne zeli da ulaze vec samo da bere.Ako se nastavi ovim tempom za par godina od jezera ce ostati samo obicna smrdljiva bara.Jeste da je losim vodjenjem ova dva drustva doslo dovde ali i dalje se prave greske.Trend ce se nastaviti,drzavu briga,bitno da se stranacki apetiti zadovolje.Zna se kada su nasa Kg udruzenja propustila sansu da trajno uzmu ovo jezero,ali to je sve bilo njihovom greskom jer nisu hteli kosku na tri nego je svako hteo da drpi celu.
Iskreno,mene briga ko ce da gazduje.Bitno mi je da se cuva,da se lopovi sankcionisu i vrsi poribljavanje.
Nazalost,gde god se politika umesala,sve je upropasteno.

pufta napisao:
zlajakg napisao:
Stare vaze do 15.I kako sam cuo.


Dozvole bi bilo najrealnije da traju godinu dana,kad je uzmes da vazi do tog dana naredne godine.Kao kod registracije automobila.A sto se tice Gruze,svakako ne bi trebali da odustajemo od borbe za ono sto ja nase,pa makar i napravili protest i usli u skupstinu grada,kao zastavini radnici :!:

Dzabe,to je gotova stvar.Bar za jedno izvesno vreme.To je sve na nivou republicke a ne gradske uprave.I sto se tice dozvola,opet lopovluk jer 5 meseci zabrana tokom zime(zimovnici na rekama) pa lovostaj.Sta pecas,samo par meseci ali je bitno da se uzme puna cena dozvole.

damjan napisao:
koliko cujem to jezero je ojadjeno zadnjih godina ? znaci da je korisnik bio los(ma ko god to bio).zasto je ondah lose sto ce preuzeti novi korisnik,kojeg bije dobar glas ?
dopustite im da se dokazu.ako su stvarno dobri kao sto kazu,neka to i dokazu.ja bih licno voleo i kod mene da dodje novi korisnik,ali to je vec naucna fantastika.

Naucna fantastika je da ce bilo sta da se poboljsa.Videcemo,ja bih voleo da naprave nesto korisno,mada vidim da moravci.......... :mrgreen:


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Jan 08, 2011 8:37 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 10:44 pm
Postovi: 228
Lokacija: Šumadija brale i to Kragujevac
zlajakg napisao:
Ma jezero pripada svima.Ne polaze Kg tapiju na jezero.Ako se vodis tom logikom onda nikada niko iz Kg-a ne bi mogao na drugu vodu.Niko ne zeli da ulaze vec samo da bere.Ako se nastavi ovim tempom za par godina od jezera ce ostati samo obicna smrdljiva bara.Jeste da je losim vodjenjem ova dva drustva doslo dovde ali i dalje se prave greske.Trend ce se nastaviti,drzavu briga,bitno da se stranacki apetiti zadovolje.Zna se kada su nasa Kg udruzenja propustila sansu da trajno uzmu ovo jezero,ali to je sve bilo njihovom greskom jer nisu hteli kosku na tri nego je svako hteo da drpi celu.
Iskreno,mene briga ko ce da gazduje.Bitno mi je da se cuva,da se lopovi sankcionisu i vrsi poribljavanje.
Nazalost,gde god se politika umesala,sve je upropasteno.


Ne kazem da polaze tapiju,ali samo da se vrati ono sto teritorijalno pripada Kragujevcu,taman posla tako da bude da svako ide na svoju vodu


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 294 postova ]  Idi na stranicu 1 2 3 4 5 Elipsa 30 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs