Danas je Pet Apr 19, 2024 8:22 pm

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 294 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 Elipsa 30 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sub Jan 08, 2011 9:07 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 688
Lokacija: Sumadija State
Prokockali su sansu pre par godina.Nasa udruzenja nikako nisu mogla da se dogovore izmedju sebe,pa kad je tako,onda ode drugome.Sta ti je glad za vlascu,sta ti je sujeta.Mada mislim da su i uspeli isto bi desavalo kao i sada.Seljacka politika.


Vrh
   
 
PostPoslato: Sub Jan 08, 2011 11:06 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 10:44 pm
Postovi: 228
Lokacija: Šumadija brale i to Kragujevac
Ja koliko znam u Kragujevcu ima jos ozbiljnih udruzenja,sem Bagremara,Sumadije i Magme.A ta tri navedena su jedni od glavnih krivaca sto ste izgubili vode,jer upravo izmedju njih je doslo do razdora.Uvek im je malo.Imam ja dosta prijatelja u KG-u tako da znam celu situaciju,a i dosta sam cesto u vasem gradu.


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Jan 09, 2011 7:07 am 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 688
Lokacija: Sumadija State
O tome ti i pricam.


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Jan 09, 2011 9:51 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Sep 24, 2010 9:34 pm
Postovi: 20
Lokacija: Kragujevac
Tri lopovska udruzenja


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 11:07 am 
OffLine
Forum Domacin
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 01, 2006 10:53 am
Postovi: 4869
Lokacija: DUNAV 1163 km
Super su Jagodinci...cuvace oni jezero dobro
Ali stvarno je sramota da grad Kragujevac koji nije bas mali nema kontrolu nad svojim jezerom

_________________
www.mgz.rs


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 2:46 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 688
Lokacija: Sumadija State
bugi napisao:
Super su Jagodinci...cuvace oni jezero dobro
Ali stvarno je sramota da grad Kragujevac koji nije bas mali nema kontrolu nad svojim jezerom

Kako znas da ce ga sacuvati???Sami su krivi sto nisu dobili pre par godina,i jeste sramota.


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 3:16 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
pufta napisao:
Tri lopovska udruzenja

kako bre to kolega Pufta aj nam malo te tvoje optuzbe zacini kojim argumentom npr. kako su pa sta su i tako to nemoze to samo tako lopovi i aj cao :!: A sto se teme tice imam i ja nesto da kazem 8) Gruzansko jezero nije u vlasnistvu ni Kragujevcana ni Knicana [i ako smo svi mi zajedno sa svojim ocevima,dedama i ostalom sirom i uzom rodbinom zajedno sa komsijama i prijateljima PLATILI ZEMLJISTE vlasnicima zemlje na kom sa nalazi jezero] vec VODOVODA IZ KRAGUJEVCA a mi smo samo MORALNI VLASNICI a i to je nesto :!: jezero su u zadnjih petnaestak godina cuvali:cuveni BANBUS(iz zaseoka Ribes kod Knica);Komunalac KNIC,Cacani;Hristofer Perisic Kico Kraljevo;SrbijaSume i sad Djura Jagodina. Aj sad o svakom po nesto :evil: :evil: :evil:


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 3:25 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 688
Lokacija: Sumadija State
Gruzansko jezero je vestacko jezero i vlasnistvo je grada Kragujevca.Akumulaciono je i koristi se za pice.Gradjani Kragujevca su izdvajali novac za to jezero,tako da niko ne polaze tapiju od rodbine kako uze tako i sire.A sto se tice nabrojanih,jako lepo su ga cuvali. :x


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 3:48 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
BANBUS je bio suvar u periodu posle velikog pomora ribe kada u jezeru nije ostalo nista od sarana,stuke,klena i skobalja(kog je nekad bilo u jezeru i reci) on ni sam nije krio da je razvlacio mreze tako da pored njegovog takvog ponasanja verovatno ni drugi nisu bili posteni :mrgreen: Tako da o njemu je suvisno sta komentarisati kao ni za KOMUNALAC IZ KNICA siji je ribocuvarski kolektiv (ako se moze tako reci)bio sacinjen od mestana koji se ni danas a ne tad nisu dvoumili dal da razvuku ili ne :!:
Onda dolazi do procvata jezera krajem devedesetih i pocetkom novog veka kapitalni somovi izobilje smudja krupne deverike i ostale ribe je privuklo veliki broj kanpera iz svih delova Srbije a pogotomo Kraljevcana,Kragujevcana,Milanovcana,Cacana idr. sto je samim tim izazvalo interesovanje istih za tu vodu :arrow: PRVI TENDER na kom su se do tad jedina tri udruzenja(Magma;Bagrenar iSumadija)malo ...ebali i dozvolili da im ispred nosa vodu uzmu Cacani koji su radili izvestan period :!: Kako su cuvali neznam :roll: ali znam da su u vreme njihove vladavine pola Pcelica(naselje kod KG-a)lepo radila na jezeru a isto tako znam da su nam neke kolege i sugradjani koji sebe nazivaju SPORTISTIMA za vreme vladavine istih na uscu Boracke reke postavljali samice 8) :!: :!:


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 4:23 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
E onda dolazi na red Hristofer Perisic KICO izKraljeva koji zajedno sa Kragujevcanima sastavlja ribocuvarsku sluzbu koja se sastavljla od iskusnih ljudi (da se razumemo u svakom zitu ima i kukolja)IZ Kraljeva,Kragujevca i Cacka koji su sigurno imali nedostataka ali su mrest sacuvali fenomenalno i prve i druge godine ali onda dolazi do afere sa neplacenim porezima gde sve pada u vodu kao i sam rad ribocuvara na jezeru itd.
E a onda nam dodjose SRBIJA SUME BOG TE MAZO :shock: :shock: :evil: Bez mnogo diskusije zamislite kad se na LOVACKOJ zabavi jela riba :evil: :twisted:
E a sad nam dolazi GARDA :lol: :lol: :lol: od kad to da Srbijom jugozapad gazduje firma iz Srbije centar :?: :!: :!: Jel su nam se to granice pomerile a ja neznam jel je to podeljeno na regione jos prosle godine :roll: :roll: STA BRE STA :roll: :roll: Ocemu se ovde radi jel se mi zakopcavamo na ledja :?: :!: Dajte bre kolege,zemljaci pa zar je taj djura bolji od svih nas :?: :!:
Nego da se mi lepo ugledamo na kolege iz Nisa i osnujemo VARALICARSKU SEKCIJU i onda lagano o planovima i td.
A do tada ce ovaj Djura da sacuva koliko toliko a ako ne onda je stvarno vreme da im POKAZEMO ZUBE SVI ZAJEDNO :!: :!: :!:


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 294 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 Elipsa 30 Sledeća

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs