Danas je Čet Mar 28, 2024 8:21 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 294 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 26 27 28 29 30
Autoru Poruka
PostPoslato: Čet Jun 30, 2011 5:52 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Maj 23, 2009 12:31 pm
Postovi: 266
Lokacija: クラグイェヴァツ
Rangoo napisao:
Evo još jednog pametnjakovića. Mislim da sam već izneo podatak, koliko me košta rad na jezeru, a koliko sam prihodovao od jezera. Što bi rekli u ''Maratoncima'' ako si glup, nisi gluv.

Ako si lud nisi gluv,a očigledno je da si ti glup
http://youtu.be/RqpTfNk9Dls - Ako si lud, nisi gluv(Maratonci trče počasni krug)

_________________
ホンダ


Vrh
   
 
PostPoslato: Čet Jun 30, 2011 5:57 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Maj 23, 2009 12:31 pm
Postovi: 266
Lokacija: クラグイェヴァツ
Rangoo napisao:
zeljkokg76 napisao:
Rangoo napisao:
Ja ti sve vreme pričam o tome da si veoma loše informisan. 2012 godine će biti raspisan konkurs za sva ostala ribarska područja osim za Srbija Jugozapad, pošto je za ovo područje konkurs na 10 godina raspisan krajem 2010. godine.

Ali meni ne ide nikako u glavu kako je moguće da se dobije gazdovanje vodom na deset godina :?: zašto vam nisu dali do 2012 godine pa onda da se ponovo vrši dodela kad i na svim područjima,kako je to moguće,da li vi imate neki povlašćen status ili šta je u pitanju :?:


Raspisan je konkurs za celo ribarsko područje Srbija Jugozapad, a po zakonu konkurs se može rsapisati samo na 10 godina. Tako da je ovo ribarsko područje dobilo još tri korisnika koji takođe imaju povlašćen status kao i mi.

Očigledno je i da nemaš pojma o Maratoncima kao i o zakonu,zašto je onda raspisan konkurs pretprošle godine na samo godinu dana koji su dobili Srbija šume,pa onda ponovo krajem prošle godine koji vi dobijate kako kažeš na 10 godina,tu nešto mnogo smrdi i izgleda da mora da se kopa malo dublje.

_________________
ホンダ


Vrh
   
 
PostPoslato: Čet Jun 30, 2011 6:06 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Maj 23, 2009 12:31 pm
Postovi: 266
Lokacija: クラグイェヴァツ
Rangoo napisao:
zeljkokg76 napisao:
Rangoo napisao:
U bre al si ti bistar. Pa Tucko je za sve to vreme spavao uz vatru u vikendici.

Pa što promeni post,ako je spavao u vikendici kao što si rekao u izmenjenom postu od 05:00 do 09:00 što ste ga koji moj čekali.To se radi na smenu,pošto vas ima ''mnogo'',a i kako si se pohvalio u ranijim postovima da imate opremu za 150000 €,a ovamo ne možete da platite ljude i kukate kako vas je malo.A to što ste se kao smrzavali,to vam je deo posla.Konkurisali ste,izvolte pa radite molim lepo.Dal pita neko onog rudara kilometar ispod zemlje da li mu je lepo.


Komentar ti je veoma glup i tendenciozan. Očigledno je da nisi baš najbolje upućen u celu problematiku, pa koliko ja vidim, pišeš nešto što nema veze sa pameću.
Da bi nekoga uhvatio na delu moraš da ga sačekaš da izvrši delo, a ne da sutra dan lupaš koješta na sudu, kao što ti lupaš na ovom forumu.
To što mi imamo opremu u pomenutoj vrednosti, znači da smu ulagali u ovaj posao znatno ozbiljnije nego drugi korisnici, koji su novac od vaših dozvola trošili na koještarije.
Kao drugo, u Srbiji ima još petnaestak korisnika, ali ni jedan ne može da se pohvali činjenicom da su njegovi ribočuvari toliko predani poslu, da su spremni da nekoga čekaju na -15 i to pet sati. I oni su konkurisali, i njihovi čuvari primaju plate, i oni bi trebali da rade, ali ipak ne rade i niko ih zbog toga ne proziva.
Tvoji komentari samo dokazuju da se u Srbiji sve može oprostiti, osim uspeha. Mi smo u ovom poslu uspeli da godinama unazad budemo mnogo iznad svih ostalih, ali to se izgleda ne prašta.
Za tebe lično mogu da garantujem da na onom mrazu ne bi izdržao ni pola sata, i da bi te baš bilo briga za rudare. Sklonio bi ti svoje dupe u toplo i te kako, ali si zato sada na rečima veliki junak.
Mnogo je takvih junaka kao što si ti u ovoj zemlji, ali je malo onih koji su stvarno spremni da odrade posao za koji su plaćeni.

Čoveče ti očigledno ne čuješ sebe,plaćen si za to što radiš i to od novca nas ribolovaca i dužan si čak i ako treba da nam iznosiš referat :!:

_________________
ホンダ


Vrh
   
 
PostPoslato: Čet Jun 30, 2011 6:16 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Jan 19, 2011 11:06 pm
Postovi: 122
Lokacija: Šumadija
Rangoo napisao:
makarije čudotvorac napisao:
Pa ne može jezero da se čuva sa 5-6 ribočuvara,i to 3 smene :!: Možda će vas biti više kad budete uveli doplatne dozvole od sledeće godine,kako se priča.


A kako ti znaš da jezero čuva 5-6 ribočuvara. Mislim jesi li siguran u to što si napisao ili si tako čuo, ili si napisao tek da nešto napišeš.

Čuo od jednog ribočuvara,inače ne bi pisao neproverene informacije,a ovde svako ko po neko nešto napiše ima i dosta istine.

_________________
U ovi manastir ćoravije progleda, ćopavi prohoda, a mrtvi oživio


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 294 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 26 27 28 29 30

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs