Danas je Čet Mar 28, 2024 10:47 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 postova ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: Ned Mar 14, 2010 9:15 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Mar 13, 2010 6:57 pm
Postovi: 15
Lokacija: vode Srbije
:arrow:
Ovo područje određuje se na ribolovnim vodama vodotoka reka Zapadna Morava, Moravica, Đetina, Nošnica, Goliska, Budoželjska, Lučka, Grabovačka, Veliki Rzav, Mali Rzav, Crni Rzav, Beli Rzav, Katušnica, Bela Reka, Selačka reka, Sušica, Rakovica, Bjelica, Ribnica, Gruža, Obudovica, Ibar, Rudnica, Varska, Jošanička, Gobeljska, Samokovska, Gokčanica, Gvozdačka, LJutska, Raška, Studenica, Brvenička, Crna, Braduljička, Grajićka, Savošnica, Dubočica, Lopatica, Rasina, Kamenica, Čemarnica, Dičina, Lim, Mileševska, Bistrica, Kratovska, Uvac, Sastavkinja, Vapa, Kladnjačka, Tisovica, Čečenska, Sitnica, Crna reka, Drenska, Vidrenjak, Banjska i prirodnim i veštačkim jezerima, barama, mrtvajama, kanalima i drugim ribolovnim vodama. Granica ribarskog područja „Srbija-Jugozapad“ polazi od granice „Srbija-Zapad“ ide državnim granicama BiH i Crne Gore, pa zatim granicama ribarskih područja „Srbija-Jug“, „Srbija-Istok“ i „Srbija -Centar“.


Vrh
   
 
PostPoslato: Sre Mar 17, 2010 2:18 am 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
pa ja bre do sd pisao da bi moj post pao u vodu kad sam kliknuo na posalji :evil: imam problem sa kucanjem :oops: ovako pre nego sto bilo koga izkritikujem ja se izvinjavam na svim gramatickim greskama koje cu sigurno imati :oops: ja sam nikola guberinic moj broj moba 0641507638 za svakog kome neso nije jasno 8) 8) inace sam sa ribarskog podrucija srbija jugozapad gde trenutno vlada klasican javasluk :!: :!: ljudi moji sve je krenulo ovako :arrow: djura rivers gard pocne da placa pdv i samim tim navuce poresku policiju svima koji to nisu znali,ili nisu hteli ili sta 8) :roll: :!: :roll: :!: :roll: prosudite sami :mrgreen: :arrow: nazalost covek se nije prosirio sto mu je verovatno bio i cilj :!: :!: kazem nazalost zato sto je u tu pricu usla srbijasume :?: :?: :?: :?: pa to treba da vidite,od ribokradica nemas gde konkretno mislim na gruzansko jezeko :arrow: ako nekom treba smudj za slavu neka dodje u kg

pa idemo dalje danas pricam sa nekim satro lokalnim ribocuvarom saletom inace covekom koji je u sluzbirivers garda :?: :!: :arrow: bas sam mu sve lepo izdeklamovao,voleo bi da mu vidim gazdu u cetiri zida :evil: :evil: 8)na lovackom rucku na kom je bio moj rodjeni stric se jela riba eee na lovackoj zabavi pa sad vi meni recite da srbijasume lepo gazduje nasim vodama j.....im ....r opet kazem kome sta nije jasno slobodno neka me pozove sigurno imam argumente za sve javasluke koji se ovde desavaju a da nepricam o gore pomenutom ribocuvasru koji dozvoljava izlov basa a da nepricam o stuki koju peca ko hoce ikoliko hoce itd ma bre muka mi je vise da pisem

ali ako nekog interesuje i pisacu i pricacu 8) :!:

Postovani kolega,
sve psovke iz vasih postova su izbrisane, svaki sledeci post u kome budete nepristojno pisali ce biti u celosti obrisan!
Ovde mozete navesti konkretne primere ribokradje sa vaseg podrucja i eventualne dokaze za njih.


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 postova ] 

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs