Danas je Čet Mar 28, 2024 9:52 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 27 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3
Autoru Poruka
PostPoslato: Pet Nov 25, 2011 10:20 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Maj 17, 2009 4:56 pm
Postovi: 4420
Lokacija: Крушевац
strasno brate upravu si za zacarani krug,,, ja neznam da li ce nasa deca imati sta da pecaju za nekih desetak godina, evo ja ne mogu da prepoznam zapadnu moravu, kakva je to reka bila a vidi sada, cuo sam nedavno da ima neka ekipa (nizvodno kod sanca), koja redovno baca mreze po zapadnoj moravi, i da su u dosluhu sa zakonom, t.j da pojedini inspektori idu kod njih(jer imaju neku kucicu pored reke) i da se tu inace desavaju razne bahanalije,,, strasno je u sta se sve ovo pretvorilo, samo nije istinski sport i fer play.

_________________
www.zivotjereka.com


Vrh
   
PostPoslato: Pet Nov 25, 2011 7:29 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 6:50 pm
Postovi: 248
Lokacija: Župa, Aleksandrovac
Naravno da će biti bolje za našu decu, ali tek kada ribokradicama i raznim razbojnicima budu naplaćene kazne i to bude objavljeno poimenično i po poreklu u ribolovačkim novinama i magazinima na nekoj tamo zadnjoj strani, takođe i na sajtovima poput ovoga... E, tada će nam svima biti bolje i lepše na vodama!!
Bistro i pošteno na vodi! C&R

_________________
Born to fish, convicted to work!


Vrh
   
PostPoslato: Pet Nov 25, 2011 10:22 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Maj 17, 2009 4:56 pm
Postovi: 4420
Lokacija: Крушевац
danas sam pred mrak prosao preko mosta na zapadnoj moravi na putu za selo jasika, i sa mosta vidim izredjali se kao na takmicenju i grebu, znaju kada treba steta sto ribocuvari nemaju tri smene kao svuda u svetu.

inace rekao bih da su malo poranili sa grebom ove godine, kriza, kriza ja mislim da im je to bilo presudno. :?:

_________________
www.zivotjereka.com


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 26, 2011 10:28 am 
OffLine

Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 6:50 pm
Postovi: 248
Lokacija: Župa, Aleksandrovac
Imaš brojeve mobilnih i fix telefona ribočuvarske službe, pa kad tako nešto vidiš odmah pozovi i prijavi! Ova ekipa koja sad radi u službi je korektna i efikasna, ako izađu na teren i utvrde prekršaj pisaće im sigurno! E, sad, šta će biti sa tim prijavama kad ih proslede daljee...videćemo, to već nije na njima! :|

_________________
Born to fish, convicted to work!


Vrh
   
PostPoslato: Sub Nov 26, 2011 6:38 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Maj 17, 2009 4:56 pm
Postovi: 4420
Lokacija: Крушевац
imam ja brojeve i par ortaka mi radi u ribocuvarskoj sluzbi, evo cuo sam danas kada sam bio do ribolovackog da su angazovali i neke civile iz okolnih sela????? mislim da je volonterski rad tamosnjih ribolovaca, ali opet pitanje je,,,,,

ima te gamadi kao pleve, prvo kada bi se moglo kontrolisati kod lokalnih prodavaca, a oni najbolje znaju ko kupuje i sta za grabuljanje.

_________________
www.zivotjereka.com


Vrh
   
PostPoslato: Ned Nov 27, 2011 5:00 pm 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13345
Lokacija: Sombor....
Moglo bi sve i svasta da se uradi, kad bi ljudi koji vode ovu drzavu i ministarstvo nadlezno za sve ovo,
ispekcija,.....makar malo hteli da se stvari promene....
Ali njih bas zabole.

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Ned Dec 04, 2011 12:35 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Maj 17, 2009 4:56 pm
Postovi: 4420
Lokacija: Крушевац
juce sam cuo da su pohvatani neki grabuljasi iznad kukljinske skele na zapadnoj moravi...

_________________
www.zivotjereka.com


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 27 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs