Danas je Uto Apr 16, 2024 6:41 am

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 411 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 Elipsa 42 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Ned Nov 13, 2011 5:28 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Sep 10, 2009 1:55 pm
Postovi: 66
Lokacija: Крагујевац срце Шумадије
Hahahaha, ako!!!! Ja ionako više ne idem tamo! Što se tiče mene neka povade svu ribu odatle, i nek im ostane samo cverglan.

_________________
...пустио бих али морам прво да ухватим...
Varaličarska sekcija Kragujevac


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Nov 14, 2011 3:34 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Okt 07, 2011 8:42 am
Postovi: 25
Lokacija: Крагујевац
Upravo tako,ja na Gružu neću sigurno da idem dok su ovi iz Jagodine na vlasti :lol:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=_l8JebzQR-s


Vrh
   
 
PostPoslato: Sre Nov 16, 2011 9:30 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Mar 26, 2006 9:57 pm
Postovi: 345
Lokacija: Cacak,Srbija
Jezero je toliko osiromaseno da je to strasno,trebace mu godine da se oporavi i to godine intenzivnog rada a ne ovakvog stanja...
Mreze se bukvalno vidjaju preko dana :x ,samo onaj ko se pravi slep ih nece videti tako da me ova odluka nije pogodila ni malo.Jos dugo,dugo necu otici na jezero

_________________
Pecanje je zivot,zivi smo dok pecamo...


Vrh
   
 
PostPoslato: Sre Nov 16, 2011 10:36 am 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 04, 2011 12:05 am
Postovi: 712
Lokacija: Vrbas-Tamo kod kanala :)
Ja nemam problema sa dozvolom.Nikad je nisam ni kupovao :lol: :lol: :lol:
Razlog tome je kad sam bio mali(7-10godina nesecam se tacno)vidjao sam mnoge cuvare kako vade mrezama kod nas na slaizu tako da necu ja da placam a on da vadi to neide.Bio sam kontrolisan par puta i nikad nisam imao problema zato sto nemam dozvolu.Neplaniram ni sada da je kupujem ako poskupi inace sam mislio da je kupim pa da idem u srbiju dole da pecam malo

_________________
Nije potrebno samo voleti,treba i znati voleti


Vrh
   
 
PostPoslato: Pet Nov 18, 2011 8:24 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Jan 19, 2011 11:06 pm
Postovi: 122
Lokacija: Šumadija
Ma pitanje je da li treba uopšte kupovati godišnju dozvolu,nabiješ se u neku divljinu i bacaj.Mi pošteni ribolovci ispadamo budale.Ovo sve manje ima smisla :(

_________________
U ovi manastir ćoravije progleda, ćopavi prohoda, a mrtvi oživio


Vrh
   
 
PostPoslato: Pet Nov 18, 2011 10:30 am 
OffLine

Pridružio se: Uto Nov 08, 2011 4:50 pm
Postovi: 38
ja mislio da ovi iz jagodine ne gazduju na gruzi i da nisu normalni da naplacuju 2000 din doplatu uz godisnju dozvolu
ovako vise ne moze prvo magnum sada ovi trebalo bi napraviti jedan protest u jagodini
ovako pojedinacno ne kupovati dozvolu mislim da nije resenje


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Nov 21, 2011 7:28 pm 
OffLine

Pridružio se: Pet Nov 04, 2011 12:05 am
Postovi: 712
Lokacija: Vrbas-Tamo kod kanala :)
makarije čudotvorac napisao:
Ma pitanje je da li treba uopšte kupovati godišnju dozvolu,nabiješ se u neku divljinu i bacaj.Mi pošteni ribolovci ispadamo budale.Ovo sve manje ima smisla :(

Ti si posten ribolovac zato sto si kupio dozvolu a ja nisam posten zato sto necu da dajem pare lopovima? nerazumem jel to prozivka na moj racun zato sto nebacam pare bezveze? :lol: :lol:

_________________
Nije potrebno samo voleti,treba i znati voleti


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Nov 21, 2011 8:40 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Jan 19, 2011 11:06 pm
Postovi: 122
Lokacija: Šumadija
Ma ne,nego lopovi ojadiše Gružu mrežama i ja sad kao treba da kupim neku doplatnu dozvolu.Pa prvo neka mi objasne šta su to dobro uradili za ovih godinu dana kako gazduju Gružom i šta su to na bolje promenili, da li su poribili vodu,da li su sačuvali od krađe?Pa svaki ribolovac zna da skoro svaka kuća oko jezera ima malte ne pun zamrzivač gružanske izmrežarene ribe,a da ne pričamo šta se prodavalo prošle godine po pijacama u Kragujevcu,Beogradu pa čak i Podgorici...A opet se bliži Sveti Nikola.

_________________
U ovi manastir ćoravije progleda, ćopavi prohoda, a mrtvi oživio


Vrh
   
 
PostPoslato: Pon Nov 21, 2011 10:41 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Sep 10, 2009 1:55 pm
Postovi: 66
Lokacija: Крагујевац срце Шумадије
Peb napisao:
Ja nemam problema sa dozvolom.Nikad je nisam ni kupovao :lol: :lol: :lol:
Razlog tome je kad sam bio mali(7-10godina nesecam se tacno)vidjao sam mnoge cuvare kako vade mrezama kod nas na slaizu tako da necu ja da placam a on da vadi to neide.Bio sam kontrolisan par puta i nikad nisam imao problema zato sto nemam dozvolu.Neplaniram ni sada da je kupujem ako poskupi inace sam mislio da je kupim pa da idem u srbiju dole da pecam malo

Pa brate ti nemoj da dolaziš u Srbiju onda ostani tamo gde je Vrbas a verovatno nije u Srbiji nego u Mađarskoj tamo je Evropska unija, tamo je demokratija. Mi dole u Srbiji ćemo nekako da se izborimo sa ribokradicama a kad se izborimo onda ćemo da tražimo i pasoše za ribolovce koji dolaze ovamo dole kod nas u Srbiju.

_________________
...пустио бих али морам прво да ухватим...
Varaličarska sekcija Kragujevac


Vrh
   
 
PostPoslato: Uto Nov 22, 2011 11:17 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Okt 07, 2011 8:42 am
Postovi: 25
Lokacija: Крагујевац
gidra napisao:
Upravo tako,ja na Gružu neću sigurno da idem dok su ovi iz Jagodine na vlasti :lol:

Ustvari kad malo bolje razmislim ići ću,ali doplatnu dozvolu sigurno neću da kupim :lol:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=_l8JebzQR-s


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 411 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 Elipsa 42 Sledeća

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs