Danas je Čet Mar 28, 2024 2:38 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 411 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 38 39 40 41 42 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 10:36 pm 
OffLine

Pridružio se: Sub Mar 07, 2009 9:22 pm
Postovi: 895
Eto, opet si drzak :!:

Pa kad je ta namučena gruža preživela sve Tomoviće,Mide i ostale lopine, valjda će preživeti i tvoje čuvanje sa sredstvima od 40 dozvola...........
A nama ostaje nada da će neko............nekad...........


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 10:39 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 10:44 pm
Postovi: 228
Lokacija: Šumadija brale i to Kragujevac
fluid napisao:
Samo pazite na recnik i na ton...

Treba ispostovati to sto je neko iz ribocuvarske sluzbe tu ,a ne da ga prozivate dok ne ode sa foruma...

Mislim da je mnogo konstruktivnije da probamo zajedno da nadjemo resenje... Svako da popusti po malo sa obe strane i da moze da se poprica o zadatom.

Nisam video zakon, ali ako Djura tvrdi da on ima deo para samo od dozvola prodatih u Knicu, a da za KG pare ostaju u KG, onda molim sve da prestanu sa napadima iz tog pravca. Ko ima vremena nek proveri u zakoniku.

Druga stvar, mogao bi Djura da prihvati sugestije ribolovaca, i da na dojave odgovore kako i treba, da dodju i nahvataju konacno nekog na delu... ostaviti broj ribocuvara i da svako moze da ih pozove ako vidi nesto sumnjivo.

DOsta nas ne kapira da se ovde vodi dvostruka igra, ali dajte da probamo da isteramo stvari na cistac i da svi budemo zadovoljni...


PS: Ako krenete u pogresnom smeru, ili cemo zakljucati temu, ili cemo je pomeriti pa necete moci da joj pristupite, VAS potez je sledeci...

A i ti čoveče šta pričaš,šta ima da zaključavaš temu,nije nam jasno.A to što nisi video zakon,to ne znači da treba da veruješ Đuri i nema šta da se proverava u zakoniku,stoji njegov pečat u dozvolama i tu je sve jasno.Pare iz Kragujevca idu isključivo njemu,jer mi od njega u (Srbija centru) uzimamo dozvole


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 10:40 pm 
OffLine
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Dec 02, 2010 10:30 am
Postovi: 6390
Lokacija: šibenik
aloooooooo,pomalo žoržo,pomalo :wink:


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 10:41 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Nov 29, 2011 9:30 am
Postovi: 0
Kad neko kaže "u postupku", to to i znači. Dakle, ne u fioci, već u postupku.
A to što ti nisi čuo, ne znači da se nije desilo nešto. Nešto manje od 50 lica je krivično osuđeno, a samo od kazni po mojim prijavama do sada je plaćeno ukupno oko 6.000.000 u Budžet RS.


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 10:44 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Mar 04, 2009 9:20 pm
Postovi: 383
Lokacija: NSW
Treba ceniti što korisnik bar nekako direktno komunicira sa ribolovcima, tako da mu možda ne moramo zameriti što neće baš na svako pitanje da odgovori.
Ipak, kao neko ko je 10 dozvola kupio pod istim upravnikom imam pravo da znam šta se desilo sa našim investicijama. U obećanja više ne verujemo, a rezultata ima samo loših! Ne trebaju nam registratori puni papira, kad su vode prazne. Bilo je i punih registratora dokaza o poribljavanju, a gde je sada ta riba? Ako su ribu oteli i vanzemaljci, pitam šta se desilo sa El Predorom (mislim na radove) i koliko je para tamo propalo? Ignorisanje ovakvih pitanja govori sve, baš kao što i sama pitanja ilustruju Vaše upravljanje pomoravskim vodama u protekloj deceniji.
Kad smo kod čitanja zakona, mene baš zanima koji je zakonski osnov za uvođenje doplatne? Taj što je još neko mimo pravila uveo, pa možemo i mi?


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 10:46 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 10:44 pm
Postovi: 228
Lokacija: Šumadija brale i to Kragujevac
djurony napisao:
I ima još jedna ironija, ništa niste postigli svojom peticijom.Znate ko je uticao na ukidanje doplatne dozvole, politika, a kad god je politika umešala svoje prste u ribolov, najebali su ribolovci i ribolovne vode.

Pa koliko znam i ti si miljenik neke stranke,ali nećemo ovde o tome.Nije u redu.
djurony napisao:
Stvar je veoma jednostavna. Niste mi verovali kada sam pričao da je dodatna dozvola Gruzi neophodna, bunili ste se i napadali me.
Evo šta ste postigli: čuvaćemo jezero sa 40 dozvola koje izdajemo u Kniću, i znate šta je ironija, takvo čuvanje će biti u skladu sa zakonom.

Pa nemoj ni da je čuvaš kad je tako i ako ti tako misliš :!:


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 10:50 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Nov 29, 2011 9:30 am
Postovi: 0
Tipično za lazove. Ne veruje, napada, klevece, a kad ga pozoveš da bi mu dokazao da je lažov, on kaže "ne jedem papir".


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 10:51 pm 
OffLine
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Jun 18, 2006 9:59 pm
Postovi: 3626
Lokacija: Cacak / Bec
Cisto sumnjam da nesto u nasoj drzavi ide direktno na racun firme koja cuva vode...

Kum zorzo smanjite malo gas i politiku ne ubacujte na forum... vec je bilo negativnih posledica po clanove koji su isli tim putem :wink:

_________________
"Social media don’t have to be democracies where all speech is valued at any cost; you can feel free to be the dictator of your conversational domain for the sake of your own sanity".


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 10:54 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Nov 29, 2011 9:30 am
Postovi: 0
Igore, zašto drzak. Samo kažem da ćemo raditi u skladu sa zakonom I sa sredstvima kojima raspolažemo.


Vrh
   
 
PostPoslato: Ned Feb 12, 2012 10:55 pm 
OffLine
Saradnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Maj 24, 2006 12:26 am
Postovi: 8889
Lokacija: Niš
Svoj stav o doplatnim dozvolama sam izneo "28" strana ranije, sada bih jedino dodao ovo:

Hvala djuroniju što je bar ispoštovao ribolovce i na ovoj temi javno odgovarao na njihova pitanje i kritike.

Bar to treba poštovati.

Problem sa forumskom polemikom je što se tu ljudi brzo isposvađaju, pa se tako neko učini ovakvim, drugi onakvim, i često se desi da se iznapuše dva skroz OK lika koji to nikada ne bi uradili u direktnom razgovuru lice u lice.

Tokom 2012 će se u Srbiji otvoriti veliki broj Varaličarskih sekcija, mnoge od njih i na području kojim gazduje djuroni, tj. njegova firma. To će biti lepa prilika da oni koji gazduju vodama i predstavnici v. sekcija sednu za sto i lepo se dogovore šta činiti za unapređenje ribolova. Mislim da će dogovor biti moguć jer obe strane imaju zajednične ciljeve: varaličari žele više riba, korisnik želi više prodatih dozvola, a to će dobiti kada bude više riba, pa pecanje postane popularnije. Trenutno je jako teško nekog zaraziti pecanjem jer bez droge (ribe na udici) nema ni zavisnosti.

Spustite malo loptu i prepoznajte zajedničke ciljeve.

_________________
Svi su bili na mojoj strani, zato se čamac i prevrnuo...


Poslednja izmena od Goci u Ned Feb 12, 2012 10:58 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.

Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 411 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 38 39 40 41 42 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
cron
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs