Danas je Uto Apr 23, 2024 12:36 pm

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 411 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 3 4 5 6 7 Elipsa 42 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Uto Jan 03, 2012 10:10 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Nov 29, 2011 9:30 am
Postovi: 0
gidra napisao:
Ma tu je prava istina da su uleteli u priču koju ne mogu da isfinansiraju i zato doplatna dozvola,zašta bre :?: pa krade se kao što se i ranije kralo,nema nikakvog boljitka.Samo su usrali motku kad su uveli ribolov iz čamaca,kontrola nikakva,a znamo šta je sve vađeno i nošeno,a nije ni tajna da ima bele ribe(gružanske) na pijacama po Kragujevcu koliko hoćeš.

Ovo što je napisano je adekvatan primer nekoga ko je veoma zlonameran i na koji način se na forumu iznose najobičnije laži. Kao prvo, ribolov iz čamca najviše smeta lopovima na jezeru. Kao drugo, da se krade kao i ranije cena smuđa ne bi bila 700 dinara, nego 300 kao što je bila kada su ga iz jezera vadili na tone, a kao treće, čovek laže kao pas da na pijacama ima ribe sa jezera. Šta više, posle dugo godina, ovo je prvi put da nije bilo ribe na kragujevačkim pijacama.

zlajakg napisao:
Koje argumente vi iznosite o dobrom radu,dobrom gazdovanju,porastu korova(manica) i zastiti svega iznesenog od strane clanova?
Zar ne mislite da je potrebno da se poloze racuni?Da se objavi kuda ide lova od dozvola?Zasto doplatna dozvola?Zar ne mislite da ste ovime mnogo izgubili?Da se malo na svetlost iznesu neke stvari.Dosta magle!Ja ne kudim nego eto pitam kao obican clan ovog foruma,kao neko ko je sportski ribolovac.

Meni je veoma jasno da si i ti jedan od onih koji bi najviše voleli da pevaju bez dozvole, da ne poštuju nikakvu zabranu, da love koliko hoće i da ih niko ne kontroliše. Međutim, situacija je drugačija i moraćeš da platiš i godišnju i doplatu dozvolu da bi mogao da pecaš na Gruži.
Sviđalo se to tebi ili ne, moraćeš da igraš po pravilima, a za ekspanziju cverglana možeš da zahvališ poribljavnjima koja su vršena, kao i nekontrolisanom uslovljavanju soma i smuđa u prethodnom periodu.


Vrh
   
 
PostPoslato: Uto Jan 03, 2012 10:18 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jun 07, 2010 3:15 pm
Postovi: 376
Lokacija: negde
OD mene mogu da dobiju samo k....


Vrh
   
 
PostPoslato: Uto Jan 03, 2012 10:23 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Nov 29, 2011 9:30 am
Postovi: 0
I nije tačno da ne kudiš. Tvoja pitanja su baš zlonamerna i potpuno nevezana za period od kad je RG korisnik jezera.
Dakle, bolje bi bilo da si pitao gde su prihodi od dozvola iz perioda 2008 - 2010, pošto RG u 2011. nije imao nikakve prihode od jezera, već je suprotno tome, ulagao novac i opremu vrednu 70.000 eura.

aca-blinker napisao:
OD mene mogu da dobiju samo k....

Moguće je, ali samo ako ne budeš pecao. Ako budeš pecao, pecaćeš sa važećim dozvolama, sviđalo se to tebi ili ne.


Vrh
   
 
PostPoslato: Uto Jan 03, 2012 10:26 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Okt 07, 2011 8:42 am
Postovi: 25
Lokacija: Крагујевац
Sa koje si ti Đuro kruške pao(odnosno pretpostavljam da si Rangoo).Prvo došli ste tek tako,uveli ribolov iz čamaca i navukli ljude na čamac,jer mnogo njih je kupilo plovila,a sad im uterujete i kao vi ste nešto uradili,uveli čamce,pa to je mogla svaka budala da uradi.Drugo ima ribe u manjim količinama jer jezero Gruža ne može više da izdrži ogroman nelegalni izlov ribe,pa samim tim nije teško shvatiti zašto je nema u tolikoj meri,a treće i poslednje o čemu i piše ova tema su dozvole:definitivno doplatnu dozvolu od mene nećeš naplatiti i najviše mrzim ljude koji lažu 8)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=_l8JebzQR-s


Vrh
   
 
PostPoslato: Uto Jan 03, 2012 10:29 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 689
Lokacija: Sumadija State
djurony napisao:
zlajakg napisao:
Koje argumente vi iznosite o dobrom radu,dobrom gazdovanju,porastu korova(manica) i zastiti svega iznesenog od strane clanova?
Zar ne mislite da je potrebno da se poloze racuni?Da se objavi kuda ide lova od dozvola?Zasto doplatna dozvola?Zar ne mislite da ste ovime mnogo izgubili?Da se malo na svetlost iznesu neke stvari.Dosta magle!Ja ne kudim nego eto pitam kao obican clan ovog foruma,kao neko ko je sportski ribolovac.

Meni je veoma jasno da si i ti jedan od onih koji bi najviše voleli da pevaju bez dozvole, da ne poštuju nikakvu zabranu, da love koliko hoće i da ih niko ne kontroliše. Međutim, situacija je drugačija i moraćeš da platiš i godišnju i doplatu dozvolu da bi mogao da pecaš na Gruži.
Sviđalo se to tebi ili ne, moraćeš da igraš po pravilima, a za ekspanziju cverglana možeš da zahvališ poribljavnjima koja su vršena, kao i nekontrolisanom uslovljavanju soma i smuđa u prethodnom periodu.

Pa da vas udostojim odgovora.....Kao prvo razumem razlog vaseg pojavljivanja ovde.Drugo,vi mene ne poznajete i ne znate da ja zadnjih 30 godina redovno imam dozvolu i trece ja vrlo retko,ali bas retko idem na Gruzu ali branim stavove ljudi koji se bore za dobrobit necega sto ih okruzuje.Vidim da ste se bas fino informisali o nama Kragujevcanima,ali pogresno,od ljubomornih sitnih dusa iz vaseg mesta i okoline,i verujte,izboricemo se mi za nase.Jos da vas upoznam,da zabrane postujem kao sto i vracam ribu.Jos nesto da odgovorim vasem kabadahijskom pisanju:mene ne mozete naterati da kupim vasu dozvolu NIKADA,ne moram da je platim,budi uveren u to.Kupicu na drugom mestu,ili cu bojkotovati.MOZE MI SE!!!!!
P.S. Niste mi odgovorili u vezi dozvola,zasto doplata i polaganje racuna o dobrom(????)radu!!


Poslednja izmena od zlajakg u Uto Jan 03, 2012 10:34 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Vrh
   
 
PostPoslato: Uto Jan 03, 2012 10:31 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jun 07, 2010 3:15 pm
Postovi: 376
Lokacija: negde
djurony napisao:
aca-blinker napisao:
OD mene mogu da dobiju samo k....

Moguće je, ali samo ako ne budeš pecao. Ako budeš pecao, pecaćeš sa važećim dozvolama, sviđalo se to tebi ili ne.

Dozvola za lov mi je 10500din
Za pecanje sa Gruzanskim jezerov je oko 7500din
A Gruza mi je na 30min od kuce a morava na 45min najblize mesto.
Ovo cu debelo da razmislim da li cu da uzmem dozvolu za Gruzu


Vrh
   
 
PostPoslato: Uto Jan 03, 2012 10:33 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Okt 07, 2011 8:42 am
Postovi: 25
Lokacija: Крагујевац
djurony napisao:
aca-blinker napisao:
OD mene mogu da dobiju samo k....

Moguće je, ali samo ako ne budeš pecao. Ako budeš pecao, pecaćeš sa važećim dozvolama, sviđalo se to tebi ili ne.

Pecaće se sa važećim,ali bez doplatnih.To ti garantujem

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=_l8JebzQR-s


Vrh
   
 
PostPoslato: Uto Jan 03, 2012 10:37 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jun 07, 2010 3:15 pm
Postovi: 376
Lokacija: negde
gidra napisao:
djurony napisao:
aca-blinker napisao:
OD mene mogu da dobiju samo k....

Moguće je, ali samo ako ne budeš pecao. Ako budeš pecao, pecaćeš sa važećim dozvolama, sviđalo se to tebi ili ne.

Pecaće se sa važećim,ali bez doplatnih.To ti garantujem

Kolega znam da ce moj matori da uzme i za Gruzu kupio je i camac Mini sark i znam da ce da je kupi.
A ako se vidimo na Gruzi idemo da popijemo nesto ja cu sok a ti po volji :D :D :D


Vrh
   
 
PostPoslato: Uto Jan 03, 2012 11:06 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Okt 21, 2011 6:56 pm
Postovi: 44
Lokacija: Kragujevac
30 godina se peca na toj Gruži normalno i dođe jedan dan neko uvodi mi neke za mene zabrane na moju dedovinu(da zabrane) jer ja nemam para za tu takozvanu doplatnu dozvolu i samim tim ne daju mi da pecam,to je čista diskriminacija :lol: :lol: :lol: eee

_________________
ホンダ


Vrh
   
 
PostPoslato: Uto Jan 03, 2012 11:34 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Nov 29, 2011 9:30 am
Postovi: 0
Baš bih voleo da te vidim kako ćeš ti to da pecaš bez doplatne dozvole,

aca-blinker napisao:
djurony napisao:
aca-blinker napisao:
OD mene mogu da dobiju samo k....

Moguće je, ali samo ako ne budeš pecao. Ako budeš pecao, pecaćeš sa važećim dozvolama, sviđalo se to tebi ili ne.

Dozvola za lov mi je 10500din
Za pecanje sa Gruzanskim jezerov je oko 7500din
A Gruza mi je na 30min od kuce a morava na 45min najblize mesto.
Ovo cu debelo da razmislim da li cu da uzmem dozvolu za Gruzu

Pošto vidim da si pristojan, da ti kažem. Dodatna dozvola košta 2000 dinara i nije jedina u Srbiji. Dakle, kategorizaciju su dobile vode koje su mnogo beznacajnije od Gruže. U tom smislu, ti sam moraš doneti odluku o tome da li želiš da obavlja ribolov na ovom jezeru, ali u svakom slučaju sa godišnjom dozvolom koja košta 4600 dinara, stiče pravo da obavlja ribolov na velikoj većini voda u Srbiji.


Vrh
   
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 411 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 3 4 5 6 7 Elipsa 42 Sledeća

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs