Danas je Pet Apr 19, 2024 2:01 pm

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 129 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 4 5 6 7 8 Elipsa 13 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sre Dec 26, 2012 10:08 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
Brate ako sam ugrozio njegovu sigurnost,nije mi drago,ali neka brate pozove pa da ginemo zajedno....nece mi biti prvi put :wink: nisam jak,ali smem :wink:
U ostalom,nisam ja nikog vuko za jezik da bi mi ti pricao sta je mudro a sta ne....

A posto kazes da prate i lopovi....ima koja moja slika ovde...i da im se predstavim.......
ja sam Nikola Guberinic,entuzijasta od 30 leta,spreman da se suprostavim vama lopovima ma gde ma kad...ocete u gepek da me stavite.... PA IMAM GA I JA :lol: :wink: :!: SMEM I HOCU....AJDE....!!!!!


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 26, 2012 10:29 pm 
OffLine

Pridružio se: Uto Jun 01, 2010 1:46 pm
Postovi: 71
Nelupaj to je ekipa iz zunja nemaju gepek jel u akciju idu sa traktor i ne biju sa pesnice nego sa usnik od sekiru,kako su oni dosli na sumarice bog sveti zna


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 26, 2012 10:41 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 02, 2012 8:20 pm
Postovi: 1905
Lokacija: Srbija
Ovo ne vodi nikuda, ovako necemo nista ''spasiti'' dok se ne udruzimo i svi zajedno se izborimo protiv lopovluka i lovatora...

_________________
SavageGearSerbia


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 26, 2012 10:59 pm 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
:lol: :lol: bar znamo sta nas ceka a nije da ni mi konja za trku nemamo-tj. nemam....imam iskustva sa Knicanima a Zunaca je malo......vecina su to dzukele iz avlije koje kad su same podviju rep,ne podcenjujem ,ali je tako....i ne kazem da su svi isti,ima GRUZA DELIJA samo sto su to radnici a NE dzabalebarosi cije su njive u korovu i koji pored svoje sume kupuju drva...Ti sto biju sekirama...uf ebeno....svega bi bilo :wink:
Ja od tebe i tvojih ocekujem samo podrsku ne miniranje itd., nikog od vas nikad nisam prozvao....a sto? Pa imam postovanja!!!...i znam da je vas vecina OK...Kod vas postoji velika sujeta i to je ono sto vas cini slabim....
Nemoj te takvi biti,gledajte nas kao klince koji hoce,zele i uz slogu mogu da naprave cirkus.....
Zar je bitno bilo sta drugo :?:

E da,dosli su na sumarice zato sto nisu glupi,svesni su da je dva cuvara rastrzano i iskoristili priliku(probali),pitanje je da li su i koliko su puta bili pre toga :wink:BITNO JE DA SU BAR ONI ZAUSTAVLJENI!!


Vrh
   
PostPoslato: Sre Dec 26, 2012 11:20 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 02, 2012 8:20 pm
Postovi: 1905
Lokacija: Srbija
Posecuje se cesce sumaricko jezero od strane lopova, prica mi jedan prijatelj iz sumarica koji nije ribolovac ali svakodnevno je gore i kaze da vidja kako se baca mreza, na moje pitanje sto to ne pirijavi on mi je rekao da ima decu i da ne zeli da ulazi u sukob sa budalama i nije ribolovac i to ga ne pogadja toliko.

_________________
SavageGearSerbia


Vrh
   
PostPoslato: Čet Dec 27, 2012 8:01 am 
OffLine

Pridružio se: Sub Mar 07, 2009 9:22 pm
Postovi: 895
vilijas napisao:
a spominjanje s...... p...... sa tvoje strane nije mudro ,pouzdano znam da ovo prate i lopovi a spale niti je za megdan niti za bezanje


Baš tako :!:


Vrh
   
PostPoslato: Čet Dec 27, 2012 8:04 am 
OffLine
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:32 pm
Postovi: 13351
Lokacija: Sombor....
Evo sredicemo ostace inicijali. ;)

_________________
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan....

Urtelja napisao:
Ne mogu oni poseku, koliko mi moz' da posadimo :lol:


Vrh
   
PostPoslato: Čet Dec 27, 2012 8:05 am 
OffLine

Pridružio se: Sub Mar 07, 2009 9:22 pm
Postovi: 895
cirovicbogdan napisao:
Ne znam ko njih proziva, mogu da budu koliko hoce casni i posteni kad ih ja (gomiladrugara koji pecaju i na gruzi i na sumarickom)nismo videli ove godine ne radi se o njima nego o RG oni ne mogu da se rastrgnu na 3 vode sto znaci da treba da ih bude mnogo vise to njie nihov propust vec onih koji gazduju vodom .Ne trebaju da rade kao sekretarice na poziv da vade mrazu vec da ne dozvole da se postave.

Na Sumarickom imam par drugara koji ali bas svaki dan pecaju na sumarickom nisu videli cuvare gore , ako je to uredu ona ok :!:


Pa što ga niste i onda pozvali ,ono veče, kad ste imali 5 smuđa po ribolovcu :lol:

Svi smo pošteni, al na tuđ obraz :oops:

gubnik.kg napisao:
A posto kazes da prate i lopovi....ima koja moja slika ovde...i da im se predstavim.......
ja sam Nikola Guberinic,entuzijasta od 30 leta,spreman da se suprostavim vama lopovima ma gde ma kad...ocete u gepek da me stavite.... PA IMAM GA I JA :lol: :wink: :!: SMEM I HOCU....AJDE....!!!!!


.............reče Nikola, i dva puta zaključa bravu na vratima svog skloništa................. :D


Vrh
   
PostPoslato: Čet Dec 27, 2012 9:10 am 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
smem i hocu PROVERI :wink:

Kad spojis sujetu,pamet vecu od svih pretrazivaca,prepotentnost i "savesnog ribolovca" dobijes Igora KG :mrgreen:


Vrh
   
PostPoslato: Čet Dec 27, 2012 10:05 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Jan 02, 2012 8:20 pm
Postovi: 1905
Lokacija: Srbija
IgorKG.....

''Svi smo pošteni, al na tuđ obraz'' :oops:

Ahahahahaha bas to :wink:

_________________
SavageGearSerbia


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 129 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 Elipsa 4 5 6 7 8 Elipsa 13 Sledeća

Sva vremena su u UTC+02:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs