Danas je Čet Mar 28, 2024 10:41 am

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 129 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 Elipsa 13 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sub Okt 20, 2012 3:54 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 06, 2007 2:22 pm
Postovi: 1497
Lokacija: Kragujevac - srce Srbije
Moram i ja da dodam, da se najiskrenije ne sećam kad me je neko poslednji put kontrolisao na Gruži. Bilo je samo jednom, ali se ne sećam kada. U Šumaricama ne pecam već dve godine, muka me je hvatala pa me to i odbilo. Gore mi je Sale jednom godišnje tražio dozvolu, ali nije bilo ni potrebe više, znao je sa kim priča i da nema potreba da bilo šta da kontroliše. Na Bubju nisam pecao odaaaaaavno.

@lazarcanecorso

Ima dosta dobrih ideja u razvoju, nadam se da će uskoro, vrlo uskoro, i neka od njih doživeti realizaciju.

_________________
Kažeš da voliš svoju decu, a vidi šta im ostavljaš - mrtva priroda, slika našeg vremena


Vrh
   
PostPoslato: Ned Okt 21, 2012 12:47 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Avg 12, 2010 8:22 am
Postovi: 16
Lokacija: Kragujevac
Ljudi moji kad pomenu kolega maxymus kontrolu pre 15 minuta sam stigao sa Garaskog jezera,izvinjavam se jer ovo nije tema price,pet minuta po nasem dolasku na jezero stigao je ribocuvar,odusevio sam se ! Obala precista bez ijedne flase,kesa ili bilo cega ,pacova nijednog video nisam ,niti cuo,nista ne smrdi,kao da sam na Aljasci bio !!! Kod nas na Gruzu kad odes,pacovi su kao macke,jos se ja plasim ti zivuljaka,znaci kad protrci kao grizli!!!!! Nadam se da cemo uskoro pokrenuti akciju da makar Bubanj,Sumarice i Gruzu dovedemo makar na 50 % od stanja Garaskog jezera !

_________________
BOJKOT DOZVOLA 2013


Vrh
   
PostPoslato: Ned Okt 21, 2012 10:25 am 
OffLine

Pridružio se: Uto Mar 06, 2012 4:13 pm
Postovi: 116
Dragi prijatelji lepo je ovo sto iznosimo svoja iskustva ali od ovih nasih reci vodama nece biti bolje , sve dok se ne okupimo i dogovorimo oko pocetnih akcija.Razmisljao sam da bi bilo dobro da se okupimo na nekom mestu i da u direktnom kontaktu dogovorimo dalje korake.Ukoliko je prostor problem mozemo se naci u nekoj od gradskih kafana :P ili na nekom od nasih jezera.Ako je vreme u pitanju tu je vikend pa ce i prisutnost biti odgovarajuca.Cini mi se da je Uros pokazao najvise inicijative po ovom pitanju pa bih ga zamolio kao i sve druge kojima su ove vode pri srcu da se izjasne po mom predlogu.S postovanjem Bajica.


Vrh
   
PostPoslato: Ned Okt 21, 2012 6:36 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Jan 18, 2008 2:41 am
Postovi: 260
Lokacija: KG
Bajice, prijatelju mi se okupljamo i pokusavamo da nesto uradimo vec neko duze vreme,sad neki naredni dan pozvacemo i tebe pa da se dogovaramo sta bi trebalo dalje ciniti...

_________________
Varalicarska sekcija-Kragujevac


Vrh
   
PostPoslato: Sre Okt 24, 2012 10:35 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 02, 2007 10:17 am
Postovi: 784
Lokacija: Kragujevac
Slika

Evo ga SUS motor, Tomos 4, glisira po vodi uprkos zabrani upotrebe neekoloskih motora.
A sto da ne kad nema ko da ga spreci?

RG i dalje ne radi svoj posao i zato mu treba oduzeti vodu pod hitno!!!!

_________________
Varaličarska sekcija - Kragujevac


Vrh
   
PostPoslato: Sre Okt 24, 2012 6:47 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 06, 2007 2:22 pm
Postovi: 1497
Lokacija: Kragujevac - srce Srbije
A svi mi koristimo vodu odatle.
I da ne koristimo, nema razloga da se koristi ova vrsta motora na ovakvom jezeru. Ako mi neko da jedan jedini normalan razlog da bi trebalo - ja ću lično da pojedem jedan Tomos 4 sa sve elisom i dodatnim rezervoarom.

_________________
Kažeš da voliš svoju decu, a vidi šta im ostavljaš - mrtva priroda, slika našeg vremena


Vrh
   
PostPoslato: Čet Okt 25, 2012 9:17 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 02, 2007 10:17 am
Postovi: 784
Lokacija: Kragujevac
Bajica napisao:
Dragi prijatelji lepo je ovo sto iznosimo svoja iskustva ali od ovih nasih reci vodama nece biti bolje , sve dok se ne okupimo i dogovorimo oko pocetnih akcija.


Ova je tema otvorena radi prikupljanja informacija i dokaza protiv RG-a , tj njihovog nerada zbog koga su nam vode ovakve. Te informacije i dokaze cemo upotrebiti u buducem periodu da oteramo RG-e sa Gruze, Sumarica , Bubnja... da bi na njihovo mesto mogao da dodje neko ko ce se domacinski ponasati.

Dakle, vrlo je bitno da na jednom mestu prikupimo sve sto moze da ih tereti radi efikasnije borbe i prezentovanja kod nadleznih!!!!!

_________________
Varaličarska sekcija - Kragujevac


Vrh
   
PostPoslato: Pon Nov 12, 2012 6:41 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Nov 19, 2011 11:27 pm
Postovi: 782
Lokacija: Kragujevac
Ja sam stalno na Gruzi i nisam video cuvare vise od pola godine O_o


Vrh
   
PostPoslato: Pon Nov 12, 2012 9:31 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Avg 12, 2010 8:22 am
Postovi: 16
Lokacija: Kragujevac
Sad stigoh sa Gruze,prelep dan,riba lepo radila ! Ribocuvara nigde cak im ni camca nema ! Prosle nedelje sam bio na V.Moravi u Bagrdanu gde je zimovnik ,50 ribolovaca u vodi peca skobalja,ubise ga na mestu koliko ja znam gde je on pod zabranom ,ribocuvara ni na vidiku ! Nemam sliku kao dokaz a i kako da ih slikam kad ih nema :)

_________________
BOJKOT DOZVOLA 2013


Vrh
   
PostPoslato: Uto Nov 13, 2012 10:53 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet Nov 02, 2007 10:17 am
Postovi: 784
Lokacija: Kragujevac
Uz dozvolu ste svi dobili kartonce u koje su ribocuvari duzni da se upisu i podpisu da su vas kontrolisali kao i da upisu vrstu i kolicinu ribe koju ste izlovili.

Slikajte sa obe strane i okacite ovde, znam da su svi prazni iz razloga ne kontrole, ne rada...

_________________
Varaličarska sekcija - Kragujevac


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 129 postova ]  Idi na stranicu Prethodni 1 2 3 4 5 Elipsa 13 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs