Danas je Čet Mar 28, 2024 2:32 pm

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris




Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 54 postova ]  Idi na stranicu 1 2 3 4 5 6 Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Čet Dec 30, 2010 9:40 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Avg 01, 2007 5:01 pm
Postovi: 1299
Lokacija: Trstenik
Cuo sam od lika koji je organizovao takmicenje letos u Trsteniku na Z. Moravi da ovim delom reke vise ne upravljaju Srbija sume nego udruzenje Rasina (valjda iz KS-a). To sam cuo jos od njih nekoliko. Dobra stvar je sto je zabranjeno bilo kakvo pecanje od novog mosta pa do viseceg sve do 1.2.2011. jer je tu zimovnik. Ali zato nocu grabuljasi kolo vode (cuo od komsije koji i sam grabulja).


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 19, 2011 5:30 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Avg 01, 2007 5:01 pm
Postovi: 1299
Lokacija: Trstenik
Za ovih nekoliko dana mogu da pohvalim udruzenje Rasina. Juce su napisali nekoliko prijava sto zbog grabuljanja sto zbog velike kolicine ribe. Danas vise nego duplo manje ribolovaca. Cuvari su opet bili, trazili dozvole, gledali kolicinu ribe i na sta se peca. Nove dozvole su krenule ali kazu da imamo fore do 1.2. da koristimo stare. Ako budu bili ovakvi tokom cele godine bice lepota.


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 19, 2011 5:40 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Nadam se da nece biti kao u praksi kod nas: "Svako cudo 3 dana".


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 19, 2011 5:45 pm 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre Avg 01, 2007 5:01 pm
Postovi: 1299
Lokacija: Trstenik
Ako im je verovati kao sto kazu da ce biti aktivni cele godine bice dobro. Mada cisto sumnjam, ali vreme ce pokazati. Videli me da pecam sa mosta, stali kolima i kazu "Zabranjeno je sa mosta. Ili sidji pa pecaj ili da pisemo". Ja kulturno sisao i sve ok. Jos mi rekli i hvala 8)


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 19, 2011 5:50 pm 
OffLine

Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 8:27 pm
Postovi: 687
Lokacija: Sumadija State
Pre bi trebalo da reaguje saobracajna nego oni.Al ajd sad :)
Mada korektno je od njih u vezi starih dozvola.Kod nas RG rekao da stare vaze do 15.I,kad ono,ubise sa prijavama.Ko ne kupi novu do 1.II i ne pokaze je na uvid ode prijava.Svako ko ima malo vlasti zna dobro da ga drvi a niko nije gadljiv bar malo na lovu.
Ipak kad tad.......srusice se i ta kula od karata.Naucice nas i naterati zapadnjaci da malo vise postujemo zakon.A vi tamo udrite ko grabulja. :D


Vrh
   
PostPoslato: Sre Jan 19, 2011 9:34 pm 
OffLine

Pridružio se: Ned Nov 08, 2009 12:37 pm
Postovi: 622
Lokacija: Trstenik
i ja moram da pohvalim ribocuvare
juce sam ih sreo, pogledali dozvolu, malo se ispricao sa njima i rekao sam im gde da posebno obrate paznju, ostavili su mi brojeve telefona i obecali da ce dolaziti po svakoj prijavi-pozivu
za sada deluje obecavajuce, videcemo kako ce dalje biti


Vrh
   
PostPoslato: Uto Mar 15, 2011 2:05 am 
OffLine

Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 8:39 pm
Postovi: 313
Lokacija: Kragujevac
samo napred Krusevjlani sve najbolje se prica o vama od kad ste na funkciji;komsija koji je bio u trsteniku mi je pricao kako je covek koji je grabuljao hte da zove nacelnika supa i da mu je ribocuvar rekao kada je okrivljeni pitao ribocuvara kako se zove,odgovorio mu je ''reci mu da se zovem RIBOCUVAR :!: I DA RADIM SVOJ POSO''(u prevodu ja svoj a ti tvoj)i svaka mu sast tako treba''SAMO OSTRO PREMA PRESTUPNICIM''pa i nasa deca i unucici trebaju isto da pecaju :!: :!: SAMO NAPRED BRAVO :!: :!:


Vrh
   
PostPoslato: Sub Mar 19, 2011 11:23 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 10, 2009 9:44 pm
Postovi: 264
Lokacija: Trstenik
Sve je to Ok! Jedino sto nismo culi da je nekom stigla presuda i da je platio kaznu! :(


Vrh
   
PostPoslato: Sub Mar 19, 2011 12:09 pm 
OffLine

Pridružio se: Pon Dec 15, 2008 10:47 am
Postovi: 1834
Lokacija: ržanica city
Ja imam ogromno poverenje u Krusevljane koji sada upravljaju jer poznajem Miku koji im je šef i znam da je čovek pošten i da zaista želi da taj posao radi kako treba a siguran sam da se nikoga ne plaši što je veoma važno zbog svima nama dobro poznatih okolnosti... To što još niko nije platio kaznu nije njihova greška, oni ljudi rade svoj posao i pišu kazne a ostalo je na pravosudju. Samo napred! Bilo bi dobro da obidju malo donji tok Rasine ispod jezera jer tu trenutno takodje vršljaju grabuljaši...

_________________
s z H H n z s

Русские и Сербы - братья на век!

ul-fishing.blogspot.com


Vrh
   
PostPoslato: Uto Mar 22, 2011 11:15 am 
OffLine
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Nov 10, 2009 9:44 pm
Postovi: 264
Lokacija: Trstenik
Ako je tako kao što kažeš i da ima poštenih ljudi i ne korumpiranih biće dobro za naše vode! Voleo bih da obrate pažnju i na letnji deo godine kada vlada "strujaroška sekcija"!
Samo napred ribočuvari i hvatajte te zlikovce :twisted: sa vode, koji uništavaju godinama unazad riblji fond!
Srećno :!: :)


Vrh
   
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu  Odgovori na temu  [ 54 postova ]  Idi na stranicu 1 2 3 4 5 6 Sledeća

Sva vremena su u UTC+01:00 Europe/Paris


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gosta


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Idi na:  
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Prevod - www.CyberCom.rs